H&M Türkiye: Online Alışverişte Yeni Sezon Kreasyonları ve Katalogu

H&M Türkiye ülkemizde kısa sürede çok sevilmiş ve oldukça ilgi görmüştür. Galeri

H&M, ilk satış mağazasını 1947 yılında, İsviçre'de açmış bir mağazadır. Mağaza kurulduğu tarihten itibaren koleksiyonlarıyla dikkat çekmiş ve zamanla tüm Avrupa ülkelerinde ürün satışına başlamıştır. Marka yıllar içinde başarı kazanarak tüm Avrupa ülkelerinde mağazalar açmış ve giderek dünyanın birçok yerinde satış şubeleri açmıştır. Marka günümüzde dünyanın her yerinde tanınan önemli bir hazır giyim markasıdır. Ülkemizde de çok sevilen marka Türkiye'de ilk mağazasını 2011 yılında açarak iç pazarımıza giriş yapmıştır. H&M Türkiye mağazası ilk açıldığı günden itibaren büyük ilgi çekmiş ve yoğun şekilde talep görmüştür.

H&M Markası ve H&M Türkiye Mağazaları ile Koleksiyonlar

H&M Türkiye ve diğer mağazalarında eş zamanlı olarak ürün koleksiyonları satışı yapmaktadır. Marka genel olarak erkek, kadın ve çocuklar için ürün koleksiyonları hazırlamaktadır. Giyim ürünleri alanında marka oldukça geniş ürün aralıklarına sahiptir. Üst ve alt giyim olarak gömlek, bluz, ceket, hırka, kazak, pantolon, etek ve şort gibi birçok farklı modeller bulunmaktadır. Özellikle sonbahar ve kış koleksiyonlarında yer alan mont, kaban, manto ve trençkotlar oldukça beğenilmektedir. Hanımlar ve beyler için hazırlanan iç çamaşırı koleksiyonları da mevcuttur. Gecelik modellerini da marka ürünleri arasında bulmak mümkündür. Markanın bir önemli ürünü de hamile hanımlar için hazırlanan modellerdir. H&M büyük beden kişiler için de ürün hazırlamaktadır. 44 ile 54 beden arasında modelleri mağazalarda bulmak mümkündür. Markanın çocuklar için hazırlanan koleksiyonları da son derece dikkat çekmektedir. Sevimli kesimleri ve sempatik modelleriyle dikkat çeken marka annelerin en beğendiği firmalardan biridir. Yeni doğmuş bebeklerden garson boy çocuklara kadar her yaşa uygun modeli mağazalardan bulmak mümkündür. Yeni sezonda markanın sonbahar, kış koleksiyonu tüm mağazalarda eş zamanlı olarak sergilenmeye başlamıştır. Siyah ve gri tonları ağırlıklı olarak birçok renk tonu modellerde kullanılmıştır. Bu sezon leopar, dantel detaylar özel olarak modellerde dikkat çekmektedir.

H&M'de Kampanyalı Alışveriş İmkanları ve Online Alışveriş

H&M genel anlamda, dünyaca ünlü birçok markaya oranla, uygun satış rakamları sunan bir firmadır. Öte yandan, çeşitli kampanyalarla ve indirimlerle daha da avantajlı rakamlara satış yapılmaktadır. H&M Türkiye olarak hizmet veren markanın internet üzerinden web sitesinden ayrıntılı şekilde bilgi almak mümkündür. Markanın kampanyalı olarak satılan modelleri internet adresinde tanıtılmaktadır. İnternet sitesinde yeni sezon koleksiyonları da Türk Lirası üzerinden fiyat etiketleri ile tanıtılmaktadır. Sitede bulunan "deneme kabini" bölümünde, bir manken üzerinde tüm ürünleri yerleştirerek modelleri daha yakından incelemek imkanı da bulunmaktadır. Bu şekilde, modelleri adeta denemiş gibi bilgi sahibi olunmaktadır. H&M gibi kaliteli markaları online alışveriş sitelerinden almak mümkündür. Yurt dışı online mağazalarından alışveriş yaparken alışveriş güvenliğine dikkat etmemiz gerekir. Trendyol, 1v1y, Morhipo ve Markafoni gibi kaliteli online mağazalarımızdan hem uygun fiyatlı, hem de kaliteli ürünleri alabiliriz. Son derece güvenilir olan bu alışveriş siteleri müşteri memnuniyeti kazanmış adreslerdir.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Markafoni.com
  • Trendyol
  • Morhipo
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları