Herry Giyim: Elbise Modellerinde Online Alışveriş Fırsatları Burada

Herry Giyim: Elbise Modellerinde Online Alışveriş Fırsatları Burada Galeri

İsmiyle, hatta logosuyla bir İngiliz markası izlenimi verse de Herry, 1989 yılında İstanbul’da kurulan ve bugün onlarca AVM ve alışveriş caddesinde yerini alan, ünlü bir mağazalar zinciri. Ürünleri kaliteli ve tasarımlar en ince detayına kadar düşünülmüş. Tasarımlara baktığınızda modern, sofistike kadının izlerini bulabiliyorsunuz. Her ne kadar ana akım medyada yoğun bir reklam projesi kullanmıyorsa da, birçok çalışan kadın için vazgeçilmez bir marka. 2012 yaz sezonuna da hızlı bir giriş yapan ünlü mağazalar zinciri, kalıp ve modelleriyle detaylı bir incelemeyi hakediyor.

Modaya Modern Yaklaşım

Tasarımlarda kullanılan en baskın trend, sanırız modern kadına yaptığı vurgu olur. Her sezon, ünlü dünya tasarımcılarının tasarımları neleri öne çıkarıyorsa, hızla Herry vitrinlerine yansıyor.2012 için dizde pileli etekler, düz kesim kemerli elbiseler, nötrel renklerde veya çiçekli chino pantolonlar ilk göze çarpan modeller arasında. Bu yıl vücut formunu ve özellikle bel bölgesini iyiden iyiye açık eden ve bu sebeple bizleri diyet programlarına yönlendiren tasarımlar revaçta. Bu yüzden geçen yılın robadan genişleyen elbise ve bluzlarını geri plana atıyor ve bol modellerimizi bile kemerlerle süslüyoruz. Herry Giyim, özellikle elbise ve pantolonlarda bu kesimi vurguluyor; açıkçası kesim ve dikişler öyle özenli ki, üzerinize kolayca oturuyor. Ancak hemen belirtelim; moda insanın kendine yakışanı giymesidir ve kimi zaman bazı vücut bölümlerinin diğerlerinden geride tutulması gerekebilir! Bunun için, yine yılın trendini yakalayan mikro elbiselere yönelebilirsiniz. Bu modellerde, bel oyuntusu fazla öne çıkarılmaksızın bacak dekoltesi vurgulanıyor. Mini eteğin bu modern yorumunda mono renkler, floresan ve kırmızı renk seçimleri öne çıkıyor.

Şal Desenine Yeni Yorumlar

Bundan bir yirmi yıl önce neredeyse çarşaflarımıza, geceliklerimize kadar sirayet eden şal deseni, açıkçası, birçok insan için pek hatırlanmak istenmeyen bir nostaljiden ibaretti. Hint ve İran tarihine dayanan bu otantik hava, 2012 yılında bambaşka bir biçimde ve en mesafeli moda severi bile etkileyecek yorumlarla yeniden canlanıyor. Tüm bunların sorumlusu: Jil Sander, Etro ve Stella McCartney. Markanın şal motifini yorumlayış şekli ise genel eğilimine uyuyor: Kombinlendiği parçalar minimalist, modern ve sofistike. Elbise modelleri, uçuş uçuş kumaşlarla birleşince oryantal hava ile şehir giyim en şık biçimde buluşmuş oluyor.. Sizler de otantiğin modern yorumunu tercih ediyorsanız Herry Giyim, ziyaret adreslerinizden biri olmalı!

Herry Giyim: Styling

Herry Giyim: Styling

Belimize oturan sarı elbisemiz ve bu beli bir kez daha vurgulayan kemerimizi nasıl tamamlayacağız? Styling tercihleri, bize kalırsa bu markayı öne çıkaran en vurucu özellik. Her yıl farklı bir dönemi işaret eden saç kesimleri, makyajlar, hatta retouch adını verdiğimiz fotoğraf dokunuşları, markanın pazarlamaya ciddi mesai harcadığının göstergesi. Bu yıl, uzun yandan ayrılmış ve çok az dalgalı doğal saçlar, mat ve baskın rujlar eşliğinde görece solgun cilt, kahve ve narçiçeği tonlarında smokey far uygulamaları tercih ediliyor. Dolayısıyla, zamanını verimli harcamak durumunda olan modern kadın için yine zaman kazandıran seçenekler düşünülmüş.

Nerede Bulabilirim?

Markanın ürünleri artık Goose ve Misist-İstanbul adları altında da satılıyor. Bugüne dek trendyol üzerinden alışveriş yaptıysanız özellikle Misist etiketi de sizlere tanıdık geliyor olabilir. Yoğun alışveriş merkezlerinde rahatça bulabileceğiniz gibi online alışverişi de tercih edebilirsiniz. Bunun için Trendyol.com adresinden sisteme üye olarak kampanyaları takip etmeniz önerilir. Markanın resmi web sitesi de mevcut: Herryshop.com. Herry Giyim ürünleri sitede bulunmamakla beraber birçok parça buradan alınabiliyor.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Trendyol
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları