Hepsi Şarkıları: Hepsi Albümlerinde İndirimli Online Fiyatlar

Hepsi Grubu Galeri

Hepsi grubu 2005 yılın da kurulan genç ve dinamik dört arkadaşın birleşmesinden oluşan bir gruptur. Küçüklükten beri birbirlerini tanıyan ve çok iyi dost olan Eren BAKICI, Cemre KEMER , Yasemin YÜRÜK ve Gülçin ERGÜL olarak dört kişiden oluşuyor. Grubun en genç üyesi olan Eren BAKICI 1984 yılında İstanbul’da hayata gözlerini açtı. Eğitim yıllarında ise Mimar Sinan Güzel Sanatlar Bölümünde orta öğretim ve liseyi okudu. Yine bu okulda modern dans ve bale eğitimi alıyor. Grubun diğer bir üyesi Cemre KEMER ve Gülçin ERGÜL ikisi de 1985 tarihinde İstanbul’da doğdu ve Eren ile aynı okulda okudu ve eğitimini tamamladı. Aynı okul da dans ve bale eğitimi alıyor. Yasemin YÜRÜK 1986 tarihin de İstanbul’da doğdu, küçüklükten bu yana arkadaş olduğu Eren, Cemre, Gülçin ile birlikte aynı okul da eğitimini tamamladı ve bu dört arkadaş yine aynı okulda eğitimlerine devam ediyorlar.

En Ünlü Hepsi Şarkıları ve Başarıları

En Ünlü Hepsi Şarkıları ve Başarıları

Hepsi şarkıları, 2005 yılında piyasaya damgasını vurdu. İlk albümleri “Bir” ile müzik dünya’sın da isimlerinden çok söz ettirdiler. Özel sahne şovları ile kısa sürede büyük bir hayran kitlesine ulaşmayı başardılar. Bu albümlerin de en çok sevilen Hepsi şarkıları “Yalan” şarkısı oldu. Yine bu albümde ki “Olmaz Oğlan” şarkısının İngilizce versiyonu yurt dışında konserlerde çok beğenildi. Sadece Türkiye’de değil yurt dışında da büyük bir hayran kitlesine ulaşmış oldular. İkinci albümleri Hepsi2 ile müzik dünya’sın da bir çok ödüle sahip oldukları yıl oldu. Bu albümlerin de Kalpsizsin, İki kelime, Saklambaç, Aşk sakızı ve Mum adında beş bestesi ile sezonun en çok konuşulan ve dinlenen şarkıları oldular. 13 ve 14. Kral video müzik ödülleri töreninde iki defa en iyi grup ödülüne layık görüldüler. Hepsi şarkıları artık büyük beğeni toplamaya başlamıştı hem Türkiye’de hem de yurt dışında olmak üzere hayranları hızla artıyordu. Ama 2007 yılın da grubun oyunculuğa geçiş yılı oldu. Hepsi 1 dizisi ile kendi hayatları bir dizi haline geldi. Grubunun bu aşamaya gelene kadar neler yaşadığını, okul yıllarında müzik kariyerlerinin nasıl geliştiği, ilk bestelerini nasıl yaptıkları anlatıldı. Hayranları onların hayatlarına biz nebze de olsa tanıklık etmiş oldu ve bu dizinin bitmesi ile grup artık 3. Albümleri için stüdyoya adım atmış oldu. Bu albümlerinin ismi ise Bu şaka 10+1 olarak belirlendi. Kenan DOĞULU’nun hepsi grubu için hazırladığı 4 peynirli pizza bestesi çok beğenildi ve bu beste için klip çekildi. 2009 yılı belki de grup için en zor yıllardan birisi oldu. Grup üyelerinden Gülçin gruptan ayrılma kararı aldı. Basın da grubun dağıldığına dair haberler çıktı ama grup bunu yalanladı ve grubun bu haberlere karşılık olarak “Sır” adlı bir single çıkardı ve hayranları bu habere çok sevindi. Grup artık 3 kişiden oluşuyordu ve 2010 yılın da “Geri Dönüşüm” adlı albümleri ile hayranlarına tekrar merhaba dediler. 2011 yılın da grubun üyeleri, Murat DALKILIÇ ve Volga TAMÖZ ile birlikte “Şık Şık” adında ki besteleri yayınladı.

Hepsi Grubunun Albümlerinde Online İndirim Fırsatları

Hepsi şarkılarına bütün müzik marketlerinden ulaşabileceğiniz gibi online olarak da satın alabilirsiniz. Online olarak dr.com.tr, Hepsiburada.com ve Gittigidiyor.com gibi sitelerden en uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz. Müzik Dünya’sın da artık sanatçıların emeklerine saygı duyulması gerektiğinin artık farkına varalım ve lütfen bandrollü ürünleri satın alalım.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • GittiGidiyor
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları