Henna Gelinlik: Son Moda Gelinlik Modellerinde İndirimli Seçenekler

Henna Gelinlik: Son Moda Gelinlik Modellerinde İndirimli Seçenekler Galeri

Bayanlar, belki de daha ilkokul çağlarında gelinlik hayalleri kurmaya başlarlar. Ancak yaşın, çağın ve modanın değişmesiyle, tercihlerde değişiklikler görülmektedir. Son yıllarda, kabarık ve uzun modellerin yanı sıra oldukça moda olan mini modeller, genç bayanların favorileri arasında yer alıyor. Beyaz ise, saflığı ve zarafeti temsil ettiği için, gelinlik modellerinde en az gelinlik kadar eskidir. Yaşam boyu bir kez giyilecek olduğundan model de oldukça önemlidir. Her bayanın hayalinde farklı modeller yer modellere bırakıyor. Modelin yanı sıra oldukça önemli olan diğer bir detay da ürünün ve kumaşın kalitesidir. Kalitesiyle dikkat çeken ve ışıltısıyla parlayan son moda modelleri tasarlayan Henna Gelinlik, son yıllarda en çok tercih edilen markalar arasında yer alıyor. Her zevke ve her tarza uygun modelleriyle dikkat çeken marka, bu sezon da birbirinden şık ve dikkat çekici modelleri bayanların hizmetine sunuyor.

Şıklığın Adresi

Henna Gelinlik, Türkiye’nin birçok bölgesine yayılan mağazaları ve geniş ürün yelpazesiyle dikkat çekerken, kalite ve prestijli duruşuyla da müşterilere güven sağlıyor. Sürekli gelişen tasarımlarıyla ürün, hizmet, kalite ve güven sağlayan marka, sektörde öncü ve güvenilir bir konumda yer almaktadır. Kaliteli kumaşlar ve ince işçiliğin yer aldığı modeller; şık, göze çarpan ve stil sahibi bayanların tercihi oluyor. Dünyanın son moda tasarımlarını göz önünde bulundurarak tasarım yapan Henna Gelinlik, orijinal tasarımlara imza atmaktadır. Kalite ve müşteri memnuniyetine öncelik tanıyan marka, en yeni teknolojinin sunduğu imkanlardan yararlanarak üretim yapmaktadır. Marka, mağazaları, güler yüzlü ve deneyimli satış danışmanları sayesinde, yenilik ve değişimleri yakından takip etmekte ve koleksiyonlarını hazırlamaktadır. Sektördeki birçok firmanın standartlarının üzerinde tasarımlar yapan marka, oldukça kaliteli bir imaj çizmektedir. Gelin olmanın büyüleyiciliğini yaşayacağınız modelleri, alışverişlerinizi şıklığın adresinde inceleyebilir ve satın alabilirsiniz. Güler yüzlü satış danışmanları, size her konuda yardımcı olacaktır.

Kampanya ve İndirimler

Henna Gelinlik, her zevke ve stile hitap eden modelleriyle dikkat çekmektedir. Dantelli modellerden, kabarık modellere, göğüs dekoltesinden sırt dekoltesine kadar her türlü modeli bulabileceğiniz koleksiyonları, Türkiye’nin birçok bölgesinde bayisi bulunan markanın mağazalarında bulabilirsiniz. Markanın ürünlerinde fiyatlar, 2000 TL’den başlayarak 4000 TL’ye kadar çıkmaktadır. Yılın belli dönemlerinde indirime giren modelleriyle, sektördeki yerini belirleyen marka birçok dünya markası ile eşdeğer üretimler yapmaktadır. İstanbul, Ankara, Kocaeli, Samsun, Mersin, Eskişehir, Adana ve Bandırma gibi daha birçok şehirde mağazası bulunan markanın en yeni ve en popüler ürünlerini, mağazalardan ve markanın web adresindeki e-katalogdan inceleyebilirsiniz. Henna Gelinlik, 2012 koleksiyonlarında uyguladığı %25’e varan indirimlerle, bayanlara birçok avantaj tanımaktadır. İnternet üzerinden satış yapan Trendyol, Markafoni ve Morhipo gibi indirim sitelerinde de zaman zaman satışa sunulan markanın ürünlerine, cazip fiyatlar ve indirimlerle sahip olabilirsiniz. Kalite ve şıklığı bir arada sunan marka, bayanların favorileri arasında yer alıyor.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Markafoni.com
  • Trendyol
  • Morhipo
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları