Havuz Kimyasalları: Online İndirimli Havuz Aksesuar ve Malzemeleri

Havuz Kimyasalları: Online İndirimli Havuz Aksesuar ve Malzemeleri Galeri

Yazın gelmesi ile beraber artık havuz sezonu da açılmış oldu. Ancak bu yerlerin temiz olması en çok dikkat etmemiz gereken hususlardan birisidir. Temiz ve berrak bir şekilde kullanıma hazır olabilmesi için bazı kimyasal ilaçlar ile testler uygulanıyor. Özellikle Ph ve Klor seviyesini ölçüldükten sonra yerinizin ne kadar sıklıkla kullanıldığı ve kaç kişi tarafından kullanıldığı belirlenir. Bu ölçülerde hesaba katılarak ortaya çıkan sonuçlara göre bazı havuz kimyasalları ilave edilmektedir. Havuz kimyasallarını, malzemelerini ve aksesuarlarına ise Havuzkimyasallari.com.tr üzerinden ulaşabilirsiniz. Firma sadece ilaçlama değil bunun yanında pek çok aksesuar ürün de satıyor. Çok geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır. Aklınızda bu tarz bir fikir var ise, firma görsel ve donanım olarak eksiksiz bir çalışma ile size bu imkanı sunuyor. Bunun yanında sauna ya da jakuzi gibi sistemleri de uygulamaktadırlar.

Havuz Kimyasalları, Aksesuarları ve Malzemeleri

Havuz Kimyasalları, Aksesuarları ve Malzemeleri

Havuz Kimyasalları arasında 56'ık Granül Klor adlı ürün, suyunuzu dezenfekte eder. Suda bulunan bakteri ve virüsleri öldürür. Böylece sağlığınızı korur. 90'lık Granül Klor adlı ürün ise daha yoğun bir kalsiyum içermektedir. Böylece suyu kullanan kişilerin cildini tahriş etmez. Koku vermemesi de ek bir özelliğidir. Suyu yutmanız durumunda ise herhangi bir sağlık sorunu oluşturmaz. Zehirli bir durum teşkil etmez. Yosun önleyici ise klor ile beraber suyun yosun tutmasını engellemektedir. Haftada bir defa kullanmak durumundasınız. Çökelticiler ise suda bulunan çok küçük tozların çökmesini sağlar ve su böylece daha berrak ve temiz bir hale bürünür. Bunun yanında daha birçok farklı özellikleri bulunan ilaçlar vardır. Ayrıca malzeme ve aksesuar olarak da oldukça geniş bir ürün yelpazesi bulunuyor. Farklı modeller ve özelliklerde masaj pompaları bulunuyor. Kum filtresi ve kum filtre vanaları da burada bulunuyor. Bunun yanında havuz temizliğinde size yardımcı olacak birçok ürün de bulunuyor. Suyun üstünde bulunan cisimleri almak için özel filtreli süpürgelerin yanı sıra etrafı temizlemek içinde otomatik süpürge ve fırçalar bulunuyor. Ayrıca suyun sıcaklığını ölçmeye yarayan termometrelerde farklı modelleri ile sanal vitrindeki yerini almış durumda. Ekonomik olanların yanı sıra yüzer termometreler de sizleri bekliyor. Dekoratif bir görünüme sahip olan aydınlatma ürünleri de sizlerin karşısına sunulmuş. Uzaktan kumandalı led aydınlatma ya da sıva üstü aydınlatma ürünleri ilgi çekiyor.

Telefon ile Bilgi Edinin!

Bütün bu ürünlere uygun fiyata sahip olabilirsiniz. Merak ettiğiniz ya da aradığınız ürünün adını bilmiyorsanız sitede bulunan telefon numaralarını arayabilirsiniz. Siparişinizi telefon yoluyla ya da internetten verebilirsiniz. Kredi kartına taksit imkanları ve kapıda ödeme hizmeti için telefon ile iletişime geçmekte fayda var. Birçok ürünü burada bulabilir, ürün resimlerini inceleyebilirsiniz. Bunun yanında dilek, görüş ve şikayetleriniz sitede bulunan iletişim bölümüne girmeniz yeterlidir. Poyrazhavuz.com sitesini de ziyaret ederek firmanın genel merkezine ulaşabilir, hizmetleri hakkında geniş bilgi sahibi olabilirsiniz.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları