Havuç Genç Odası: Genç ve Çocuk Odalarında İndirimli Fiyat Seçeneği

Havuç Genç Odası Galeri

Havuç genç odası bebek ve çocuklar için üretilmiş mobilyaların satışının yapıldığı firmadır. 0 yaş ve 24 yaş grupları için tasarlanmış olan ürünler oldukça şıktır. Bu mobilya sektörü ürün kategorileri içersinde bebek odaları, genç odaları, çocuk odaları ve bu odalara ahenk veren aksesuar çeşitleri bulunmaktadır. Uzun yıllardan beri hizmet veren sektör uzman çalışanları ile kendi alanında en iyi pazar payına sahip bir şirkettir.

Havuç Genç Odası Ürün Guruplarında Özgün Tasarımlar

Havuç genç odasının misyonu; en kaliteli malzemeler ile üretmek, kendisine özgün tasarımı, bebek, çocuk ve genç odası olan oda takımlarının aksesuarları ve en önemlisi ise küçük çocuklar ve bebeklerin sağlığı için önemli olan kalite standartlarında üretim yapmak ve en yeni teknoloji ürünleri ile modern tasarımlar üretmek, CE standartlarına uyumlu olarak malzeme kullanarak sağlıklı ürünler üretmektir. Bu mobilya sektörü kendi tesislerinde üretmiş olduğu ürünlerini Bursa İnegöl’de üretmektedir. En güvenli bir şekilde kullanılabilen ürünlerdir. Ayrıca şık tasarımları ile de en güzel tasarıma sahiptir. En tecrübeli kadrosu ve farklı hizmet servisi ile müşterilerine en kaliteli ve anti bakteriyel ürünleri sunmaktadır. Türkiye’nin en iyi bebek, genç ve çocuk odası takımı mobilyaları üreten ve önemli markalardan biridir. Ayrıca bu mobilya firması ürünlerin ulusal uluslar arası alanda da pazarlamaktadır. Birçok ürün seçeneği imkanı sunan mobilya sektörü bu portföyünü sürekli modern tarzda yenilemektedir. Ayrıca sosyal sorumluluk bilincine sahip olmaktadır. Bu konudaki desteği ile de dikkat çekmektedir. Havuç showroom mağazaları Türkiye’nin değişik illerinde bulunmaktadır. Genç odaları mobilya sektöründe satış sonrası hizmet politikasında ücretsiz nakliye hizmeti bulunmaktadır. Satmış oldukları ürünlerin albenisinden, kolay kullanımına kadar birçok özelliğini internetten incelemek mümkündür. Ayrıca kullanmış olduğu malzemelerdeki kalite ve dayanıklılık bakımından oldukça sağlamdır. Kullanmış oldukları suntaların özellikleri ise melamin kaplı ve çizilmez olmasıdır. Bu çizilmez ürünlerinin kolay temizlenmesi de mümkün olmaktadır. Aynı zamanda müşterilerine sunulmakta olan mimari projelendirme hizmeti ile müşterilerine kolaylık sağlamaktadır. Uzmanların görüşlerinden son moda dekor edilecek odaların ipuçları verilerek sağlıklı bilgi temin edilmektedir. Havuç mağazalarında alınan ürünlerin ödemeleri anlaşmalı bankalar yardımı ile taksit imkanı ve kolay ödeme şekli ile daha cazip fiyatlarla ödeme yapılabilmektedir. Bebek odaları kategorisi içerisinde bulunan ürünler şunlardır. Büyüyen karyola modelleri ve renkleri, şifonyer ve üç kapılı dolap modelleri yer almaktadır.

Bebek, Genç ve Çocuk Odalarında Online Satış

Havuç çocuk odaları kategorisi ürünleri içerisinde ise raflı ünite, raflı üniteler, köşe dolap, boy kitaplık, ferforje raflı kitaplık, sürgülü dolap, şifonyer, komedin çeşitleri, çalışma masaları, lüks araba karyola ve modelleri, çapraz kitaplık ve komedin üstü kitaplık modelleri bulunmaktadır. Genç odası kategorisinde ise karyola çeşitleri, dolap çeşitleri, şifonyer modelleri, tekli ve köşeli modül çeşitleri gibi bir çok ürünlere yer vermektedir. Aksesuar kategorisinde ise duvar kâğıtları, avizeler, halı, sandalye, kanepe, nevresim takımları ve döner ayaklı berjer ve puf çeşitleri yer almaktadır. Havuç mağazasındaki ürünleri internetten online olarak temin etmek mümkündür. En uygun fiyat seçenekleri ile de alınabilmektedir.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları