Haşema: En Uygun Fiyatlı Haşema Markaları ve Modelleri

Haşema: En Uygun Fiyatlı Haşema Markaları ve Modelleri Galeri

Haşema kapalı hanım ve beylere özgü bir deniz, havuz ve plaj giysisidir. Adını üretildiği firmanın adından alır ve bu firma bir grup üniversite öğrencisi tarafından kurulmuştur. Bu tesettür mayoları kadınlarda pantolon, şort veya tayt şeklindeki bir alt giysi, uzun veya kısa kollu bir üst giysi ve başı örten bir aksesuvarla, erkeklerde ise dizlere kadar uzanan uzun şortlar şeklinde dizayn edilmiş alternatif mayolardır. İlk modeller oldukça kaba bir kumaştan yapılmış ve kötü tasarlanmışlardı. Zamanla tasarımcılar ve firmalar daha iyi tasarlanmış, kolay kuruyan, vücuda yapışmayan, şık ve rahat haşema modelleri üretmeye başladılar. Haşema muhafazakar bireyler için oldukça kullanışlı bir alternatiftir. Daha önce tatile gidemeyen, gitse de deniz ve havuza giremeyenler için oldukça elverişlidir. Bayanlar için, havuzda giymek için kısa kollu ve kısa paçalı şort ya da tayt şeklinde olanları da tasarlanmıştır.

Haşema Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Haşema Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Haşema alırken, öncelikle üretildiği kumaşın cinsine dikkat etmelisiniz. Zor kuruyan bir kumaş denizden veya havuzdan çıktığınızda çok uzun süre ıslak kalmanıza yol açacak ve bu da çeşitli rahatsızlıklara davetiye çıkaracaktır. Islak kalmak mantar, böbrek ve idrar yolları rahatsızlıkları gibi bazı istenmeyen sonuçlara yol açabilir. Modelin vücut tipiniz için uygun olup olmadığı da bir başka konu. Çok kiloloysanız çiçek desenli ve açık renkli bir model sizin için uygun olmayacaktır. Bu durumda daha koyu renkli ve desensiz bir model seçmenizde fayda var.

Haşemanızın Bakımı Nasıl Olmalıdır?

Hiçbir deniz veya havuz giysisi ıslandıktan sonra o şekilde bırakılmamalı, mutlaka ılık sabunlu su ile elde çalkalanıp güzelce asılmalıdır. Mayonuzu asla çamaşır makinesinde yıkamayınız. Tuzlu kalan deniz giysisinin kumaşı ve lastik kısımları deforme olacağından bu mutlaka her kullanımdan sonra yapılmalıdır. Bu arada tersinden asarak kurutursanız güneşten kaynaklanan bir solma ile karşılaşmazsınız ve daha kalıcı olmasını sağlarsınız. Deniz veya havuza giderken yanınıza ikinci bir deniz giysisi almanız çok yerinde olacaktır. Uzun süre ıslak kalmak sağlık açısından sakıncalı olduğundan yedek bir deniz giysisi sizin kurtarıcınız olacaktır. Pratik bir yapıda olduğundan giyip çıkarmak çok zor olmayacaktır.

En Uygun Fiyatlı Haşema Marka ve Modelleri

Mutaassıp bayan ve bayların deniz ve havuza girerken kullandıkları modeller 2012 yılnda daha canlı renkler ve daha modern dizaynlarla karşımıza çıkıyor. Adını aldığı firmanın dışında diğer pekçok firma da çeşitli tesettür mayoları tasarlıyor ve üretiyor. Bu konuda Adab, Odema, NBB, Estiva, Temasu, Aymays gibi firmalar öne çıkıyor. Çeşitli indirim ve kampanyalardan yararlanarak satın alabileceğiniz tesettür mayosu model ve markaları şıklığınızı garanti ediyor. Haşema Tekstil'in Outlet Bay ve Bayan bölümünde Zilal, Kum, Marina, Deniz, Alya, Katre, Ahenk, Helya, Beach, Belemir, Beray, Dinçay, Zerka, Zeren gibi modellerde %30 indirim yapılıyor. Güvenli bir şekilde alışverişyapabileceğiniz site, 250 TL.lik alışverişinizde çok şık bir plaj havlusu hediye ediyor. Odema ve NBB markalarını görüp satın alabileceğiniz bir başka adres Modanisa. Argento Beachwear'da ise kısa kollu ve uzun kollu tesettür mayoları mevcut. Adab Tesettür Mayo'da indirimli ürünler bölümü var.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları