Hangar Ayakkabı Modelleri: 2012 Kampanya Fiyatları ve Online Alışveriş

Hangar Ayakkabı Modelleri: 2012 Kampanya Fiyatları ve Online Alışveriş Galeri

Ekonomik fiyatları ile kendi üretimini Türkiye’de yapan firma, bu yaza çok iddialı girmiştir. Son zamanlarda, ayakkabı sektörüne giren bazı Çin’li firmaların, fiyatlarının ve kalitesinin düşük olması, sektörü bayağı zorlamaktadır. Firma, hem düşük fiyatı, hem de kalitesi ile göz doldurmaktadır. Bu sayede en çok tercih edilen markalar arasında olmayı başarmıştır.

Hangar Ayakkabı Modelleri

Bu sene, marka çok uygun fiyatlarla satılan seriler oluşturarak, çok cazip bir kampanya başlattı. Ekonomik fiyatlar ile şık ve kaliteli ürünlerini, Türkiye çapındaki her mağazasında sergilemektedir. Bu serilerde en ucuz fiyatlı guruplar, genelde deniz kıyısında giyilen, parmak arası terlikler veya standart terliklerden oluşmaktadır. Renk ve model seçeneği, geniş bir yelpazeye yayılmıştır. Yine, çok uygun fiyatlara satılan rengarenk babetler, kumaş ve deri tercihleri ile bayanların ilgisini çekmektedir. Bayan modellerinde spor pabuçlar, dolgu topuklu bayan terlik ve ayakkabılar da bulunmaktadır. Özellikle, mantar dolgu topuklu olanlar çok dikkat çekmektedir. Bayanlar için bilekten bantlı, ince topuk ve dolgu topuklu seriler dikkat çekerken, spor ve günlük giyilebilen birçok çeşit de Hangar mağazalarında bulunmaktadır. Erkek modellerinde, rahatlık isteyenlerin tercih ettiği looferlar, bayanlarda da lastikli ince topuklu çeşitler oldukça fazla tercih edilmektedir. İnce topuklu bayan yaz gece çeşitleri, kumaş ve deri tercihine göre satılmaktadır. Erkek modellerinde de çok cazip fiyatlar sunulmaktadır. Bu sene, tek fiyatla sattığı erkek serilerinde, senenin trend erkek modası olan, ince kösele tabanlı ve hava aldıran çeşitler çokça satılmaktadır.

2012 Kampanya Fiyatları ve Online Alışveriş

Marka’nın, bu sene başında yaptığı kampanya sayesinde, insanlar 2012 yılının en moda modellerini, bütçesine uygun fiyatlarla satın almaktadır. Bu sene, Hangar ayakkabı modellerinde, bayan serilerinde dolgu topuklar öne çıkmaktadır. Dolgularda kullanılan kumaş ve mantar malzemelerinin kalitesi ile üst kısımlardaki bantların dikişleri, markayı bu senenin gözdesi yapacak gibi durmaktadır. Özellikle, bayan gece ayakkabılarındaki kumaş seçenekleri ve süslü işlemeler, gece ayakkabılarında hem ucuzluğu, hem de kaliteyi arayanların gözdesi olmuş durumda. Çocuk için olan serilerde, ayağa hava aldıran ve ortopedik modeller, annelerin çocukları için en iyiyi seçme arzusunu tatmin etmektedir. Çin mallarının satışına, ülkemizde son vermek amacında olan Hangar, kalitesini geliştirmek için her türlü yatırımı yapan bir firmadır. Yeni kreasyonları ve internetten Online alışveriş yapılan siteleri ile firma, Türkiye’nin güvenilir bir markası olma yolunda, sağlam adımlarla ilerliyor. Hangarayyakkabi.com, Modaayakkabim.com, İndirimli.com ve Kampanyaburada.com gibi sitelerden online alışveriş yapabilir, ayrıca Türkiye’nin her bölgesindeki Hangar mağazalarından, tüm modelleri inceleyerek alışveriş yapabilirsiniz. Marka’nın ulaşmış olduğu kalite, 2012 yaz modellerindeki ince ve zarif çizgileri, her bütçeye uygun fiyatları ile herkesin beğenisine sunulmaktadır. Özellikle, bayanların bol çeşit içeren mağazaları tercih etmesinden dolayı, Hangar mağazaları bayanların yeni gözdesi olmuştur. Hangar ayakkabı modellerindeki yeni trendleri görmek için, satış mağazalarına uğramanız mutlaka tavsiye edilir.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları