Hangar Ayakkabı Fiyatları: İndirimli 2012 Modeller ve Online Fırsatlar

Hangar Ayakkabı Fiyatları: İndirimli 2012 Modeller ve Online Fırsatlar Galeri

Önceleri spor malzemeleri satan küçük bir işletme iken hem tekstil hem de ayakkabı işini ufak atölyesinde kendi üreten Alpaslan Selçuk, sonrasında bir risk alarak yoğunlukta tekstil gibi görünen üretim yerini tamamıyla ayakkabıya çevirme kararı vermiştir. Bu kararın hemen sonrasında kısıtlı imkânlarla başladığı işini büyütmeye başlamıştır. Hangar ismini “Haan-gar” olarak değiştirerek yurt dışında kullanılmasını da düşünmektedir. Üç beş lira kar ile sattığı ürünleriyle piyasaya hızlı bir giriş yapmıştır ve çabuk büyüme göstermiştir. Çin piyasasına bile meydan okuyan üretimi ile hızla büyümüş bayilik sistemiyle adını duyurmuştur.

Hangar Ayakkabı

Hangar Ayakkabı

Bayilik sistemini uygulayan birçok mağaza gibi bundan teminat alarak kar elde edebilecekken, bayilik için ücret istemektedir. Bu şekilde istihdam yaratan Han-gar bugün bakıldığında 114 mağaza, 240 satış noktasına sahiptir. Bayilik için herkese açıktır ve aradığı tek şart mağaza metrekaresi hakkındaki net rakamlardır. Çok çeşitlilikle, düşük fiyat politikasını bir sektöre sunmanın avantajını yaşamaktadır. Günde bin çift ayakkabı üreten bu firma Avrupa’ya açılma niyetindedir. Makedonya’da ve Türkiye’nin birçok bölgesinde mağazası bulunmaktadır. Her bölgeye sadece bir bayilik vermektedir. KDV masrafları, taşıma masrafları ve iş materyallerini ise bayileri için kendi karşılamaktadır. Hızlı bir şekilde büyümeye devam eden bu firma iyiler arasına kendini yazdırma yolunda ilerlemektedir. En çok mağazası İstanbul, Bursa, Adana ve Ankara’da bulunmaktadır. Birkaç il haricinde neredeyse her şehre bir ya da birden fazla bayilik vermiş durumdadır.

Online Alışveriş Seçenekleri

Hangarayakkabi sitesinden Hangar ayakkabı fiyatlarını ve modellerini görebilmeniz mümkün. Her zevke ve tarza uygun ürün yelpazesi bulunmaktadır. Hangar ayakkabı fiyatları iki lira ile yirmi üç lira arasında değişmektedir. Sekiz adet fiyat aralığı bulunan bu sitede; sandalet, babet, çocuk spor modelleri bulunmaktadır. Ayrıca bez spor modeller ve sandaletler, yetişkin spor ve yazlık modeller, erkek klasik modelleri ve bayan yazlık modelleri bulunmaktadır. Piyasaya göre oldukça uygun fiyatlarda platform ve ince topuklu ürünler bulunmaktadır. 23 TL’den başlayan fiyatlarla da %100 hakiki deri klasik erkek ayakkabıları bulunmaktadır. Hangar ayakkabı fiyatları, 2012’de de oldukça uygun ve bol çeşit ile sunulmaktadır. Herkesin aradığı modeli bulabilmesi çok daha mümkün… 2012 yaz sezonu modellerinde ısı ile renk değiştirebilen babetler bulunmaktadır. Patentli %100 deri erkek kunduralarda ayrıca dikkat çekmektedir. Ortopedik tabanlı terlikler, jurdan taban ve poliüretan tabanlı ürünler mevcuttur. Ayrıca termo taban spor ürünler ve platform taban bayan modelleri bulunmaktadır. Hem çeşitli hem de özellikli ürünlerle tüketicilere seçenekler sunulmaktadır. %100 yerli üretim yapan bu firma Çin malı olan ucuz ürünlerin piyasaya girişini, kardan fedakârlık ederek kırmaktadır. Hem yerli hem uygun fiyatlı ürün seçenekleri Bu firmaya olan ilgiyi çoğaltmaktadır. Artık bayiliklerle beraber hemen hemen her semte ve bölgede bu firmayı görebilmek mümkün…

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları