Hamur Yoğurma Makinası: İndirimli ve Kampanyalı Online Fiyatlar

Ev İşlerinde Artık yorulmayın Galeri

Günden güne insanların ihtiyaçlarına göre şekil alan teknoloji, hayatımızı kolaylaştıracak bir ürün daha geliştirmiştir. Özellikle hanımların gözdesi olan hamur yoğurma makinası, pastane, fırın üretiminde de yardımcı olmuştur. Hamur yoğurma makinesi ile ekmek, pasta gibi ürünleri daha sağlıklı ve zamandan tasarruf sağlayarak, daha lezzetli biçimde sonuçlar elde etmenizi sağlıyor. Sadece hamurlu yiyecekler için değil et ürünlerinin yoğrulması içinde tasarlanmıştır. Çok işlevli olan bu ürünle artık evde de ekmek yapabilirsiniz, pastanelerinde ve fırın sektöründe daha hızlı üretim yapabilirsiniz. Yoğurma işi çok zordur emek ve bilek gücü ister aynı zamanda sabır işidir. Bu alette artık çok kolay hale gelmiştir, tek yapmanız gereken düğmesine basmak gerisini bu cihaza bırakınız.

Hanımların Yardımcısı Hamur Yoğurucular

Unlu mamuller sektöründe, günden güne yeni gelişen cihazlar, daha hijyenik yiyecekler tüketmemizi ve daha kısa sürede üretim yapmanızı mümkün kılmıştır. Ve bütçeye katkı sağlamak amacıyla hanımlar daha çok bilinçlenmiş, firmaların ürettiği bu ürüne daha çok rağbet göstermeye başlamışlardır. Kullanımı çok kolay olan bu ürün herkesin kullanabileceği şekilde tasarlanmıştır. Üzerinde bulunan kullanım kılavuzuna uyduğunuz takdirde daha kıvamında hamurlar ve yiyecekler elde edebilirsiniz. Ebatları ve özellikleri kullanıldıkları yere göre farklılık göstermektedir. Makine, Kazan genişliğine ve kapasitesine göre modellere ayrılır. Buda nerde kullanılması gerektiğini belirlemektedir. Fırın, ekmek fabrikalarında ve pastanelerde sabit kazanlı, çatal kollu, çift devirli ürünler, ev için 50’lik çift devirli makineler kullanıma uygundur. Hamur yoğurma makinesinin kullanımına başlamadan önce dönen yerlerin daha rahat işlev görebilmesi için çevrilen yerlerinin ıslak olmamasına dikkat etmeliyiz. Ve üzerinde bulunan kırmızı butona basarak çalışmaya başlatınız. Koruma kafesini kazanın üzerine kapatarak açık olmamasına dikkat ediniz. Ölçü kabı ve ölçü kaşığı ile yapacağınız hamura göre malzemeleri koyunuz.1 nolu tuşa basınız, bastığınız anda makine sağa sola dönerek hamura, şekil vermeye başlayacaktır. Yine isteğe göre üzerindeki yönlendirme butonların basarak istediğiniz tek yöne çeviriniz. Gerekirse kontrol düğmesi yardımıyla elle kıvamına müdahale edip, kıvamına geldiğinden emin olduktan sonra çalışmayı durdurunuz. Ve cihazın yanında bulunan artıkları temizleyiniz. Bu sayede makinenizin daha uzun ömürlü olmasını sağlayabilirisiniz. Paslanmaz yüzeyden ve çırpıcıdan oluşan bu alet, dayanıklılığı sayesinde uzun süre kullanmak mümkündür. Ayarlanabilir zaman ve devir göstergeleriyle, ürüne uygun şekilde ayarlayabilirsiniz. Defransiyelli çapasıyla yüksek performans sağlayıp, sessiz ve titreşimi az cihaz modelleri de piyasada mevcuttur.

İndirimli Alışveriş Seçenekleri ve Fırsatlar

İndirimli Alışveriş Seçenekleri ve Fırsatlar

Ev aletleri günümüz teknolojik aletlerinde en çok rağbet gören ürünlerdendir. Hanımların sıklıkla tercih ettiği bu ürünler, sadece mutfakta yardımcı olmuyor aynı zamanda hanımlara zaman kazandırıyor. Yeni Çarşım, Darty gibi teknolojik ürünler satan online mağazalardan ürününüzü satın alabileceğiniz gibi, yaşadığınız yere en yakın Tekzen, İkea gibi ev aletleri satan yerel mağazalardan da ürününüzü satın alabilirsiniz. Üstelik bir çok online mağazada kargo ücreti bile ödemezsiniz...

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Ikea
  • TEKZEN
  • Darty
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları