Hammer Jack Bot: Son Moda Modelleri, Fiyatlar ve Kullanıcı Yorumları!

Hammer Jack Bot: Son Moda Modelleri, Fiyatlar ve Kullanıcı Yorumları! Galeri

Hammer Jack, kaliteli ürünleri tüketiciyle buluşturan, yüzde yüz Türk Malı olan bir markadır. Markanın tarihi 1960'lı yıllara dayanmaktadır. Gaziantep'te pabuç imalatı yapan bir aile tarafından küçük bir işletmeyle kurulan ayakkabı atölyesi, 1970'li yıllarla birlikte İstanbul'a taşınmıştır. Urgan ailesi İstanbul'a taşıdıkları firmayı geliştirerek ve giderek üretim kapasitesini artırarak doksanlı yıllarla birlikte fabrikalaşmaya başlamıştır. Ailenin genç kuşakları doksanlı yılların sonlarında yaklaşık olarak 10.000 üretim kapasitelli bir üretim tesisi kurarak burada seri imalata başlamıştır. Markalaşan firma Hammer Jack adını almıştır.

Hammer Jack Bot, Son Moda Modelleri

Hammer Jack Bot, Son Moda Modelleri

Hammer Jack, yüzde yüz yerli malı olarak, tüketicilere hizmet vereni kaliteli ürünleriyle dikkat çeken bir markadır. Markanın amacı konforlu ürünler yaratarak en üst düzeyde müşteri memnuniyetini yakalamaktır. Marka, her sezon yeni ürün koleksiyonu hazırlamaktadır. Ürün kategorileri arasından bot, çizme, spor ayakkabı, rahat giyim amaçlı yürüyüş ayakkabıları, sandalet ve terlik gibi ürünler bulunmaktadır. Markanın su geçirmeyen ve çok soğuk havalarda bile ayakları sıcak tutan bot modelleri en çok tercih edilen ürünlerden biridir. Öte yandan, ayağın hava almasını sağlayan, terletmeyi en aza indiren hafif spor modeller de sürekli ayakta çalışan kişiler için çok uygundur. Marka, her sezon olduğu gibi 2012 ilkbahar ve yaz sezonu için seçkin bir koleksiyon hazırlamıştır. Rahat giyimli günlük modeller, terlik ve sandalet modelleri dikkat çekmektedir. Markanın web sitesi, marka hakkında bilgi alınmasını sağlayan, koleksiyon ürünlerini ayrıntılı şekilde gösteren önemli bir internet adresidir. İnternet adresinde marka ve ürün kataloğu incelenebilir.

Hammer Jack Kullanıcı Yorumları

Hammer Jack Kullanıcı Yorumları

Marka amaç itibariyle müşteri memnuniyetine son derece önem vermektedir. Yaklaşık olarak 50 yıllık marka geçmişi ve deneyimi olan firma bu konuda gelişmiş bir tecrübeye sahiptir. Markanın birçok ilde olan şubelerinden ve satış temsilcisi olduğu yetkili satış temsilcilerinden ürünleri incelemek, denemek ve alışverişini yapmak mümkündür. Ürün değişimi konusunda esnek olan marka, herhangi bir sorun durumunda bağlanıya geçilebilene ve değişime sıcak bakan bir markadır. Firmanın internet adresinde şikayet bilgi hattı mevcuttur. Bu şekilde, müşterilerin herhangi bir sorun ve şikayeti durumunda web sitesinden de iletişime geçmeleri mümkündür. Hammer Jack bot ve ayakkabı genel olarak ürünlerin kaliteii konusunda ürünleriyle tanınan bir markadır. Marka, herhangi bir hasar veya hata durumunda ürün değişimi yapan, bu konuda tüketici haklarına önem veren bir firmadır. Gerek şube satışlarında, gerekse satış temsilcilerinden alınan modellerde her zaman ürün kalitesine ve ürün değişimi ilkelerine dikkat edilmektedir. İthal birçok marka yerine, kullanım kabiliyeti olan ve kaliteli ürünler sunan bu yerli markanın ürünlerini kullanmak hem ekonomik açıdan yerinde olacak hem de yerli firmamıza ticari olarak katkıda bulunmamız sağlanacaktır. Yabancı kaynaklı markalar yerine, hemen hemen her zaman rahatça ulaşacağımız yerli markaların seçilmesi ve ürünlerinin alınması daha yerinde olacaktır.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları