Hamile Mayosu: Yazınızı Serinletecek Online Mayo ve Bikini Ürünleri

Hamile Mayosu: Yazınızı Serinletecek Online Mayo ve Bikini Ürünleri Galeri

Hamilelik bir kadının hayatında yaşadığı en önemli dönemlerden biridir. Bebek bekleyen hanımların mümkün olduğu kadar sağlıklarına dikkat etmeleri ve kendilerini zararlı ortamlardan korumaları gerekir. Bu dönemde, önemli olan bir başka nokta da hanımların sağlıklı ve rahat giyim ürünlerini tercih etmeleridir. Öte yandan, koruma amaçlı alınan ve tedbirler ile giyim ürünleri bu zaman diliminde sosyal hayattan mahrum kalma anlamına gelmemektedir. Aksine sosyal hayata katılmak hem anneye hem de karnında taşıdığı bebeğe iyi gelecektir. Hamilelikte spor ve egzersiz çok önemlidir. Yaz aylarında veya kış aylarında kapalı havuzlarda her mevsim yüzme sporu yapılması sağlıklı aktivitelerdir. Bebek bekleyen hanımların bu zaman diliminde kullanacakları ürünler ise özel tasarlanan hamile mayosu modelleridir.

2012 Sezonu Hamile Mayoları Modelleri

2012 Sezonu Hamile Mayoları Modelleri

2012 sezonu için birçok marka birbirinde farklı modellerde hamile mayosu tasarlamıştır. Hamile mayosu modelleri iki ana modelde tasarlanmaktadır. Bunlar klasik mayo şeklinde olan bütün modeller ve bikini altı ile bluz görünümlü üstten oluşan ikili modellerdir. Her iki modelin de tasarımında karnı saran ve rahat ettiren özel dikim tekniği kullanılmaktadır. Bu şekilde anne adayı hanımlar hem rahatça yüzme hareketlerini yapabilir, hem de şık olabilir. Genel olarak 2012 sezonunda deniz koleksiyonlarında oldukça canlı renkler hakimdir. Florasan ve fosforlu renkler, kırmızı, mavi, sarı, yeşil, turuncu gibi renklerin canlı tonları koleksiyonlara yansımaktadır. Hamile mayosu ve bikini modelleri de bu şekilde canlı renkler ve göz alıcı desenlerde hazırlanmıştır. Ürün modellerinde daha çok ince askılı yaka modelleri kullanılmaktadır. Ancak bazı modellerde ip askı ve straplez yakalar da kullanılmaktadır. Mayo alışverişi için öncelikle anne ve bebek giyim ürünleri satan özel mağazalardan, hamile butiklerden ve her türlü modelde mayo satışı yapan büyük mağazalardan yararlanmak mümkündür. Ekonomik rakamlara alışveriş yapmak ve birçok modeli sokak sokak gezmeden rahatça incelemek için bir başka seçenek ise online mağazalardır.

Online Alışveriş Seçenekleri

Online Alışveriş Seçenekleri

Hamile mayosu, bikini gibi modellerin alışverişi için internet üzerinde hizmet veren online mağazalardan faydalanmak mümkündür. Bebek bekleyen hanımların alışveriş için dolaşarak efor harcaması yerine internet üzerinde inceleme yaparak modelleri incelemesi sağlık açısından da yerinde olacaktır. Günümüzde birçok online mağaza birçok ürünü ekonomik rakamlara ve uygun ödeme koşullarıyla satmaktadır. Çiçekli, leopar desenli, düz renk, ip askılı, kalın askılı gibi birçok farklı modelde ve her beden aralığında ürün incelemesi ve alışverişi yapılabilmektedir. Zidaya, Sporcum, Sporena, Mayo cenneti gibi online mağazalar bu alanda da tüketicilere hizmet vermektedir. Online alışverişlerde sipariş üzerine alışveriş yapılmakta ve ürün değişim imkanı sağlanmaktadır. Bu sayede teslim alınan üründe beden hatası veya kusur varsa hemen ürün değişimi yapılabilir. Bu şekilde hem zaman kaybetmeden birçok ürünü bir arada bulmak, hem ekonomik rakamlardan faydakanmak hem de bedenimize uygun ürün seçmek mümkündür.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Efor
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları