Hamile Kot Pantolon: Halime Giyimde Kaçırılmayacak İndirimli Fiyatlar

Hamile Kot Pantolon: Halime Giyimde Kaçırılmayacak İndirimli Fiyatlar Galeri

Bir kadın için hayatının en güzel dönemlerinden birisi hiç kuşkusuz hamilelik dönemidir. Ömrünün sonuna kadar üstleneceği yepyeni ve kutsal bir görevin başladığı, zorlu fakat bir o kadar da mutlu bir dönemdir. Bebeğinin varlığını öğrenen bir kadın için annelik artık çoktan başlamıştır. Sıradan bir zamana göre kendine çok daha büyük bir özenle dikkat eder, karnındaki bebeğin sağlıkla gelişebilmesi için yapılabilecek ne varsa düşünmeden yapar. Onun için uyur, onun için yer, onun için içer… Kısacası bir anne bebeğini her şeyden sakınmaya daha o dünyaya gelmeden çok önce başlar ve bu çabası ömrünün sonuna dek hayatının tek amacı haline gelir. Hamilelik duygusallığın, kaygıların ve merakın yoğunlaştığı bir dönem olduğu kadar hızlı bir fiziksel değişimin de yaşandığı bir süreçtir. Gebelik ilerledikçe büyüyen karın ve ona paralel değişen anatomik şekil, kadın için çeşitli zorluklar ve hareket kısıtlamaları yaratmaktadır. Eğilme, oturma, kalkma, yatma, uyurken pozisyon değiştirme gibi sıradan pek çok aktivite, büyüyen karnın ve genişleyen bel bölgesi sebebiyle oldukça zorlaşmaktadır. Vücudun ağırlık merkezinde meydana gelen değşiklik, vücudun kas ve kemik sistemini zorladığı için bacak, bel ve boyun ağrıları görülmektedir. Bu yüzden bu dönemde, vücudu olabildiğince rahat ettirecek yastık gibi aparatlar kullanmak ve bedenin yeni şekline uygun giysiler tercih etmek bu rahatsızlıkları azaltmaktadır.

Hamile Giyimi

Hamile giyiminin en önemli özelliği vücudun yeni şekline uygun olması ve ilerleyen gebelikle daha da büyüyen karına baskı yapmadan esneyebilecek şekilde tasarlanmış olmasıdır. Anne adayları için olan elbiseler, pantolonlar, taytlar ya da tulumlar olabildiğince esnek ve yumuşak bir yapıya sahip kumaşlardan üretilirler. Bu özellikleri taşıyan giysilere olan ihtiyaç özellikle alt giyimde önem kazanmaktadır. Zira anne adayları için özel tasarlanmamış olan alt giyim ürünlerinde standart bir kadın bedeni göz önüne alınarak bel bölgesi dar ve sıkı yapılmaktadır. Bu durum dördüncü aydan itibaren standart alt giysileri giymeyi iyice zorlaştırmaktadır ve böylece bel bölgesinde özel yumuşak lastikler kullanılan ve karın için genişletilerek dikilen pantolonlara ihtiyaç duyulmaktadır. Günümüzde pek çok firma standart kumaşların yanında esnek kot kumaşıyla hazırlanmış spor ve şık hamile kot pantolonları da üretmektedir.

Online Alışveriş

Online Alışveriş

Hamile giyiminde tulumlar ve elbiselerle birlikte en çok tercih edilen ürünler hamile kot pantolonları olmaktadır. Rahat, esnek kumaşları ve şık görünümleri onları tercih sebebi yapmaktadır. Hemen her renk ve tipte üst giysilerle kolayca uyum sağlayabildikleri gibi bot, babet, spor ve topuklu ayakkabılar ile de rahatlıkla kullanılabilirler. Bu yüzden birçok firma hamile kot pantolonlarında çok çeşitli modeller üretmektedir. Lcwaikiki, gebe giyiminde her türden giysinin kolaylıkla bulunabildiği markalardan birisi. Anne adayları için oldukça fazla çeşit ve renk içeren ürünlere sahip olan markanın ürünleri, mağazalarından satın alınabileceği gibi, internet sitesi üzerinden online alışveriş ile de alınabilir. Sitede bulunan 45 Liradan başlayan kot pantolonların yanı sıra, bu reyonundaki diğer ürünlere de 10 Lira gibi oldukça indirimli fiyatlarla sahip olabilir ve 50 Lira üzeri alışverişlerinizde de ücretsiz kargo kampanyasından yararlanabilirsiniz. Ayrıca diğer markaların ürünlerini de incelemek isterseniz Zidaya ve Markafoni sanal mağazalarını da tercih edebilir, indirim ve kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları