Halıfleks: İndirimli, Kampanyalı Online Fiyatlarla Halıfleks Çeşitleri

Halıfleks: İndirimli, Kampanyalı Online Fiyatlarla Halıfleks Çeşitleri Galeri

Halıfleks, evlerde hem rahatlık ve temizlik hem de şık ve modern bir görünüm adına kullanabileceğiniz boydan boya bütün zemini kaplayan halılardır. Halıfleks alışverişinde bir çok farklı renk, model ve tarz seçenekleriyle karşılaşabilirsiniz. Modern çağın içinde bulunduğumuz günümüzde bu tarz detaylar ön plana çıkıyor. Halıların aksine halıfleksler çok daha modern ve şık bir görünüme sahip oluyor. Dilediğiniz boy ve ölçülerde sahip olabileceğiniz modeller hem salonunuzda, hem yatak odanızda yem de ofisinizde çok daha şık bir görünüm sergiliyor. Tercihinizi ithal ve yerli modellerden ve bir çok renk seçeneğinden yararlanarak yapabilirsiniz. Temizliği konusunda oldukça dikkat edilmesi gerektiğinden, hijyenik ve kaliteli ürünler tercih edilmelidir. Halıfleks modelleri arasında çim, bukle, baskılı, döşemelik, dış mekan gibi modeller yer alırken, kendi tasarlayacağınız modelleri de tercih edebilirsiniz.

Halıfleks Markaları ve Çeşitleri

Açık renk sevenler için beyaz ve şampanya tonlarında bir çok renk seçeneği sunuluyor. Ancak açık renklerin temizliği oldukça zor olduğundan sürekli kullanılan ortamlarda kullanılması temizlik açısından zorluk yaratabilmektedir. Onun dışında, bu tarz halıflekslerin temizliğini temizlik robotları ve ev tipi halı yıkama makineleriyle de gerçekleştirebilirsiniz. Bütün zemin halı ile kaplı olacağından, tekrardan yerleri silmenize de gerek kalmayacak. Lekelenme gibi durumlarda da leke meydana gelir gelmez hemen müdahale etmekte yarar var. Aksi takdirde lekeyi çıkarmak oldukça zor olacaktır. Salon ve yemek odalarında en çok görülen lekeler şarap ve yemek lekeleri olduğundan dikkatli olmalısınız. Temizlik esnasında halının üzerine bastırarak lekeyi çıkarmaya çalışmak yanlış olacaktır. Halı tercihinde önemli olan kaplatılacağı odanın dekorasyon ve renk tonlarına göre seçilmesidir. Duvarların ve mobilyaların rengiyle uyumlu olması, çok daha şık bir görünüm sergiler. Koltuklarla uyumlu tonlar tercih edebileceğiniz gibi, modern evlerde olduğu gibi tarzınızı yansıtmak için koltuğunuzun rengiyle uyumlu farklı bir ton da tercih edebilirsiniz, ya da uyumsuzlukların uyumu ilkesinden yararlanarak tamamen alakasız fakat birbirine yakışan renkleri de bir arada kullanabilirsiniz.

Online Mağazalar

Halıfleksin en çok tercih edildiği odalar genellikle oturma ve yatak odalarıdır. Bu odalar fazlasıyla kullanıldığından, bu sayede temizliği de kolaylaşmaktadır. Ancak bu tarz halılarda hijyen oldukça önemlidir. Özellikle halının yapısı toz ve saç gibi maddeleri içerisinde tutmaya meyilli olduğundan temizlik konusuna büyük önem verilmelidir. Evde yaşayan bebek ve çocuklar var ise çocuk odalarını da bu tarz modellerle kaplatabilirsiniz. Halıfleks alışverişlerinizi Modoko, Halı Park gibi büyük çarşılardan yapabileceğiniz gibi, bu konuda öne çıkan Kaşmir, Merinos, Royal,Saray ve Dinar Halı gibi markaların mağazalarından da yapabilirsiniz. Mağazalarda karşılaşacağınız kataloglardan dilediğiniz ürünü tercih edebilir ve kısa sürede sahip olabilirsiniz. Onun dışında internet üzerinden de halledebileceğiniz halı alışverişinizi Halı Stores, Bizim Halı, Asya Halı gibi online mağazalarda binlerce ürün arasından size en uygun ürünü seçerek siparişinizi verebilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Asya Halı
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları