Halı Çeşitleri: En Çok Tercih Edilen Halılar ve Online Alışveriş

Halı Çeşitleri: En Çok Tercih Edilen Halılar ve Online Alışveriş Galeri

Halı, bir evin dekorasyonunun en başta gelen ürünüdür. Her evde mutlaka bir halı vardır. Bu ürünün seçiminde dikkatli olmak gerekir. Ucuz bir ürün, çabuk deformasyona uğrar, hatta içlerinde biriktirdiği gözle görülmeyen canlılar nedeniyle sağlığınızı da riske sokar. Bu nedenle ürün seçerken kaliteli olan çeşitleri tercih etmeniz, astım ve benzeri hastalıklardan korunma yollarının başında gelir. En kaliteli ürün çeşitlerini online alışveriş mağazalarından indirimli olarak bulabilirsiniz.

Kaç Farklı Halı Çeşidi Var?

Elyaf karışımlı, yün, naylon, polyester, akrilik gibi birçok halı çeşidi vardır. Elyaf halı çok farklı özelliklerde imal edilebilir. Yün, adından da anlaşılacağı gibi yünden üretilir. Kullanımı rahattır. Ürünün büklüm sayısı önemlidir. Büklüm sayısı fazla olursa, o ürünün ezilmeye karşı dayanıklı olmasını sağlar. İlmek sayısı da önemlidir. İlmek sayısının fazla olması, ürünün aşınmasını önler. En kaliteli ürünler, ilmek sayısı fazla olanlardır.

Hangi Firmanın Ürünleri Daha Kaliteli?

Piyasada onlarca halı markası var. Ancak bunların arasında öne çıkanlar Saray, Padişah, Merinos ve Dinarsu markalarıdır. Birbirinden kaliteli ürünleri üreten bu firmalar, tüketici memnuniyetini ilk planda tutmalarıyla ünlüdür. 1972 yılında kurulan Saray, üretim kapasitesi, ürün çeşitliliği ile sektörünün en güçlü kuruluşlarından birisidir. Padişah, Kasım 2004’te kurulmuştur. Sektöre genç bir marka olarak katılan Padişah, ekonomik fiyatlarıyla tanınan bir marka olmuştur. Merinos, 1970’te 2 adet kilim dokuma tezgâhı ile işe başlanmış bir firmadır. Bugün geldiği noktada ise dünyada söz sahibi bir firma olmuştur. Merinos, Dinarsu’yu da bünyesine katarak sektörde daha da güçlenmiştir.

En Uygun Fiyatları Nerede Bulabilirsiniz?

En Uygun Fiyatları Nerede Bulabilirsiniz?

En kaliteli halı çeşitlerini Evimister.com sanal alışveriş mağazasında bulabilirsiniz. Mağazayı yakından takip ederseniz, birçok ürün çeşidini cazip fiyatlarla satın alma şansına sahipsiniz. Özel fırsatlar sunan Evimister.com online alışveriş sitesinden yapacağınız alışverişlerde ücretsiz kargo imkanından da yararlanabilirsiniz. Yapacağınız alışverişlerde isterseniz kredi kartınızı kullanabilir, isterseniz kapıda ödeme seçeneğini işaretleyerek ürün tesliminde ödemeyi yapabilirsiniz. Online alışveriş yapabileceğiniz bir başka sanal mağaza da Evmanya.com alışveriş sitesidir. Bu siteyi de yakından takip ederseniz, her türlü ürünü cazip fiyatlar ile satın alabilirsiniz. Bu alışveriş sitesinden satın aldığınız ürünler için de kargo ücreti ödemiyorsunuz. Satın aldığınız ürünü beğenmezseniz, 7 gün içinde iade hakkına sahipsiniz. İade durumunda da kargo ücretini Evmanya.com online alışveriş sitesi sizin adınıza ödüyor. Satın aldığınız ürün kusurlu çıkarsa, kargo görevlisine tutanak tutturup değişimini sağlıyorsunuz. Ancak ürünün ambalajının bozulmamasına özen göstermeniz gerekiyor. Ürünü beğenmeyip iade etmek istediğiniz zaman, ürünle birlikte gelen orijinal faturasını, ambalajını da ürünle birlikte göndermelisiniz. Ayrıca beğenmediğiniz ürün yıpranmamalı, yeniden satılabilir durumda olmalı. Bu şatları taşımadığı takdirde beğenmediğiniz ürünü iade etme şansınızı kaybetmiş oluyorsunuz. Bu şartlar her iki online alışveriş mağazası için geçerli olup, beğenmediğiniz ürünü 30 gün içinde iade etme şansına sahipsiniz. Üstelik hiçbir kargo ücreti ödemeden.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Evmanya
  • Evimister
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları