Haangar Ayakkabı: Bay, Bayan ve Çocuk Ayakkabı Modelleri

Haangar Ayakkabı: Bay, Bayan ve Çocuk Ayakkabı Modelleri Galeri

Hangar ayakkabı olarak da tanınan Haangar, "Bedavadan biraz pahalı!" sloganıyla ayakkabı dünyasına girmiştir. Bizim ''Ucuz etin yahnisi yavan olur.'' diye bir atasözümüz vardır. Fakat şirketin ayakkabılarının bu kadar ucuz olmasının nedeni yahnisinin yavan olmasından değildir. Haangar ayakkabının amacı Çin'den ithalat edilen ayakkabıların ülkemizde çok pahalıya satılmasının önüne geçebilmektir. Haangar ayakkabı üretimini Türkiye'de yapmaktadır ve senede 8 ile 16 arasında koleksiyon hazırlamaktadır. Hangar mağazaları ile ilgili bilgilendirme videolarını kendi web sitelerinde de sürekli güncellenmiş olarak bulabilirsiniz.

Haangar Ayakkabının Bayan Modelleri

Haangar Ayakkabının Bayan Modelleri

Hangar ayakkabının bayan ayakkabıları her tarza uygun olarak tasarlanmıştır. İsterseniz kotla, isterseniz etekle, isterseniz klasik bir kıyafetle kombin edebileceğiniz ayakkabıyı Hangar ayakkabı da bulabiliyorsunuz. Modaya ayak uydurmak için hem çok fazla paraya hem de çok fazla zamana ihtiyacımız var. Hangar ayakkabının amaçlarından biri de bir çok mağaza da 100 TL den başlayan fiyatlarla satılan ayakkabıları kendileri üretip insanların fazladan para vermeden kaliteli ayakkabılara sahip olabilmelidir. Firma bayanlar için özel olarak her çeşit her renkten platform topuklu ayakkabı ya da dantel desenli, elde örülmüş ve rengarenk babetler, yazın en çok kullanılan gladyatör tarzında ayakkabılar ve her rengi bulunan kese ayakkabılar, spor ayakkabıları bulabiliyorsunuz. Hangar ayakkabı sadece modaya uygun olmasıyla değil kullandığı malzemelerin kalitesinden dolayı da tercih edebileceğiniz bir marka olabilir.

Haangar Ayakkabının Bay Modelleri

Haangar Ayakkabının Bay Modelleri

Hangar ayakkabı bay ayakkabılarının modellerinde orjinal deri kullanmıştır. Özellikle bayların vazgeçemediği kösele ayakkabıların bir çok rengine ve modeline çok uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz. Haangar ayakkabı, mağaza mağaza dolaşıp alışveriş yapmayı sevmeyen erkekler için de Türkiye'de bir ilk olan web sitesinden webcam ile ayakkabı satışına başlamıştır. Ayrıca şirketin web sitesinden bir tıkla beğendiniz bir ayakkabıyı çok uygun fiyatlara alabilirsiniz. Firma baylar için hem gündelik hayatta kullanabilecek kadar şık görünümlü hem de halı saha maçlarına giderken ya da spora giderken kullanabilecekleri kramponlar tasarlamış. Haangar ayakkabı modellerinin ve uygun fiyatlı ürünlerin daha da fazlasını hangar mağazalarında bulabilirsiniz.

Haangar Ayakkabının Çocuk Modelleri

Haangar Ayakkabının Çocuk Modelleri

Hangar ayakkabı çocuklar için sevimli karakterler ve rengarenk desenler tasarlamışlar. Ayrıca firmanın mağazalarında prenses olma hayalleri olan kız çocukları için de ayakkabılar bulabileceksiniz. Bütün aileler çocukların mutlu ve sağlıklı olmasını ister. Bu yüzden Haangar ayakkabı da çocuk ayakkabılarında ortopedik ayakkabılar ve kaliteli malzemeler kullanılmıştır. Bir de annesine özenen kız çocukları için kendinize aldığınız ayakkabının aynısından Haangar ayakkabının çocuk bölümünden de kızınıza da alabilirsiniz. Hangar ayakkabı çocukları bu sezon da çok fazla önemsemiş ve onlar için çeşit çeşit ayakkabı tasarlamış. Çocukların sevebileceği rengarenk ayakkabılar, küçük kızlar için pırıltılı ayakkabılar ya da bir çok okul ayakkabısı ve spor ayakkabı bulabilirsiniz. Bunların hepsini diğer mağazalarda olduğu gibi bir sürü para ödemeden alabilirsiniz. Böylece Hangar mağazalarına gittiğinizde hem kendinizi hem de çocuğunuzu mutlu etmiş olacaksınız.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları