Günlük Elbise Modelleri: Kıyafet Markalarında Online İndirim Fırsatları

Günlük Elbise Modelleri: Kıyafet Markalarında Online İndirim Fırsatları Galeri

Kısa bir süre önce yeniden moda olan elbiseler, hanımların vazgeçilmezleri arasına girdi. Günlük kıyafetlerinde bile rahatlığı arayan, fakat şıklığından da ödün vermek istemeyen hanımların tercihi oldu. Ayrıca tek parçadan oluşması sebebi ile altına ya da üstüne bir başka giysi uydurmak gibi bir zorunluluk olmaması tercih nedenlerinden birisi. Günlük giysilerde kullanışlı olması ve rahatlık ön planda tutulduğundan, hafif ve terletmeyen kumaşlardan yapılmış olanlar tercih edilmektedir.

Günlük Elbise Modelleri ve Kıyafet Markaları

Hanımlar gezmeye ya da işe giderken ve özel günlerde şık giyinmeyi severler. Bazıları rahat olmayı sevdiği gibi bazı hanımlar evlerinde ve her gün gittikleri çarşı pazara kullanışlı olduğu kadar şık günlük elbise modelleri giymeyi tercih ederler. Pek çok ünlü giysi markası özellikle evde ve her gün giymek için rahat kıyafetler üretir. Son derece kullanışlı ve şık olan, evde ya da her istenilen yerde giyilebilen giysiler artık çok moda. Vintage modası ile başlayan 60’lara ya da 70’lere dönüş her gün giyilen giysileri de etkilemiş durumda. Modern çizgilerle tasarlanmış nostaljik görünümlü giysiler vitrinleri süslüyor. LCW markasının kıyafetleri rengarenk! Özellikle çiçek desenleri ve askılı, düşük omuzlu diz üstü ya da mini olarak tasarlanmış. Uzun modeller de çok şık. Koton markası şıklığı ile her zaman ve her yerde farklı olmak isteyen hanımlar için giysiler hazırlamış. Adil Işık ise rahatlığı ön planda tutan tasarımlarla bir adım öne çıkmış. Mark and Spencer ise incecik genç kızları ve hanımları düşündüğü gibi, biraz topluca olan büyük beden hanımları da unutmamış. Onlar için son derece rahat ve şık giysiler üretmiş. Mavi Jean her zaman spor giyinip aynı zamanda zarif ve estetik görünmeyi sevenlere hitap eden renkli tasarımları ile vitrinleri süslüyor. Atalar, yalın çizgileri ve canlı renkleri bir araya getiren ve farklı görünmeyi seven hanımları mutlu etmeye çalışıyor. Faik Sönmez 40 bedenin üstündeki hanımları canlı renklerde ve muhteşem tasarımlarla giyinmeye çağırıyor. Romantik ve zarif kadınların kıyafet markası ise İpekyol olacaktır. Hayatın yoğun temposunu kaliteli bir şekilde karşılamak isteyen hanımlar ise Roman markasını tercih ediyorlar. Tüm markalarda göze çarpan ortak özellik ise parlak ve canlı renkleri, iri desenleri kullanmaları oluyor.

Günlük Elbise Modelleri ve Markalarında Online İndirim Fırsatları Burada!

Kıyafet seçimi yaparken zarafete, şıklığa ve aynı zamanda rahatlığa önem veren hanımlar günlük elbise modellerini seçerken zorlanıyorlar. Çünkü neredeyse hepsi, özel gün giysisi gibi görünen modeller arasından seçim yapmak zor olsa da bazı kolaylıklar var. Ünlü markaların internet sitelerinden kampanyalı ve indirimli olarak sipariş verebilirsiniz. Trendyol, Markafoni, Limango, Markalimo, Morhipo ve Daybuyday gibi internet satış sitelerinden kampanyaları takip ederek %90’a varan indirimlerle alabilirsiniz. Ayrıca kredi kartı ile ödeme yaptığınız takdirde 12 takside kadar uzayan imkanlardan yararlanabilirsiniz. Böylece beğendiğiniz giysiyi bütçenizi sarsmayacak bir fiyata alarak gönül rahatlığı ile giyebilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Koton
  • Adil Işık
  • Roman
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları