Gümüşsuyu Halı: Sağlıklı Doğa Dostu Halılar, İndirimli Online Fiyatlar

Gümüşsuyu Halı: Sağlıklı Doğa Dostu Halılar, İndirimli Online Fiyatlar Galeri

Gümüşsuyu, 1952 yılında yün iplik fabrikasını kurmuş ve kilim ipliği üreterek sanayiciliğe başlamıştır. Türkiye'de ilk makine halısını üreterek sanayide de başarısını ispat etmiştir. En büyük özelliklerinden birisi de kuşkusuz saf yünden ve milyon noktalı saf ipekten ürettiği ürünlerdir. İpeğin hammaddesi ucuz olmadığından ve uygulama zorluğu yüzünden diğer markalar ise bu modeli üretmeyi tercih etmemektedir. Gümüşsuyu Halı ise yılların verdiği birikim, uzman kadrosu ve zanaatkarları sayesinde gelişen teknolojiyi de harmanlayarak Sacaklı İpek Koleksiyonu'nu çıkarmayı başarmıştır. 3G sloganı yani gelişim, güzellik ve güven temaları ile bu üç ilkeyi benimsediklerini ifade etmişlerdir. Değişen dünya ile birlikte sürekli kendisini yenileyen Gümüşsuyu, yıllar geçse de kalitesinden ödün vermemektedir. Zaman geçtikçe insanların zevkleri de değişmektedir. Gümüşsuyu, bu değişime ayak uydurarak her yıl renkli ve farklı koleksiyonlar çıkarmaktadır. 57 yıllık tarihinde güven ve kaliteyi her zaman en ön planda tutmayı başarmıştır. Bugünkü başarısının altında bu emek ve güven bulunmaktadır.

Birbirinden Şık Sağlıklı ve Doğa Dostu Modeller!

Halılar her evde kullanılan ürünlerdir. Aynı zamanda halılar, mobilya dekorasyonlarının vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Her evin her odasında bulunan bu ürünlerin özellikle kullanışlı olması herkesin dikkat ettiği bir özelliktir. Titiz hanımların dikkat ettiği şeylerden birisi de aldıkları ürünlerin silme ve yıkamaya elverişli olmasıdır. Kaliteli bir modeli yıllarca renkleri solmadan, yırtılmadan kullanabilirsiniz. Bu ürünler bir evin en dikkat çeken ayrıntılarından birisidir. Mobilyalarınıza uyum sağlaması oldukça önemlidir. Her tarz da her modelde ürünü Gumussuyu.net'de bulabilirsiniz. Son zamanlar da Osmanlı dönemine olan ilgi artmaktadır. Gümüşsuyu da Osmanlı dönemini yansıtan Özlem, Gümüş Mekik, Anatolia isimli koleksiyonları ile bu ürünlere yer vermektedir. Akrilikten üretilmiş modeller çok daha düşük bir bedel de olmasına rağmen yünün görünümünü ve duygusunu vermektedir. Bu nedenle % akrilik kumaştan üretilmiş Pırıltı Koleksiyonu bu yıl en gözde olan, en çok tercih edilenler arasına girmeyi başarmıştır. Modern çizgisi ile Shaggy, Merkül Şark, Petek, Fırat Koleksiyon kategorisinde bulunan ürünler de farklı dizaynları ile göze çarpmaktadır. Her yaşam tarzına uygun yüzlerce modeli, dünyaca ünlü marka Gümüşsuyu Halı üretmektedir. Farklı renkleri ve modern çizgisi ile bu ürünler evlerinize, odalarınıza renk ve ışıltı katacaktır.

İnternetten Alışveriş İmkanı!

İnternetten Alışveriş İmkanı!

Ürünleri online olarak AsyaHali.com adlı siteden bulabilirsiniz. Ayrıca Türkiye'nin dört bir yanında satış noktası bulunmaktadır. Ankara, Adana, Bursa, Trabzon, Erzurum, Antalya, İzmir ve Konya gibi büyük şehirlerde bulunan bayilere gidebilir, ürünleri yakından inceleyebilirsiniz. Adres, telefon gibi bilgileri ise siteye giriş yaparak öğrenmeniz mümkün. Markanın ilginç özelliklere sahip olan koleksiyonlarından birisi de Doğa Dostu Gümüşsuyu Halı ürünleridir. Sağlık ve kalite bakımından lider bir marka olan Gümüşsuyu Halı, başarılı ve özgün tasarımları ile yoluna devam etmektedir. Evrensel çizgisini modern ürünler ve teknolojisi ile buluşturmayı başarmıştır. Sade, zarif çizgilerin yanı sıra rengarenk tasarımları ile de her kesime ve yaş grubuna hitap etmektedir. Seçtiğiniz modeller ile evlerinize de refah ve sıcak bir hava katmanız mümkün.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları