Gümüş Söz Yüzükleri: Söz Yüzüklerinde Online İndirimli Fiyatlar

Gümüş Söz Yüzükleri: Söz Yüzüklerinde Online İndirimli Fiyatlar Galeri

Evliliğin, karı koca olmanın simgesi alyanslar bir ömür boyu çıkarılmamak üzere parmaklara takılır. Sembolik olarak çift olmayı, beraberliği temsil eden bu seremoni öncesinde daha da önemli olan bir tören olan söz var. Evliliğe doğru gidecek bir berberlikte tarafların birbirlerini daha iyi tanıması, anlaması ve alışması için öngörülen bu süreç güzel geçirilen anlardan oluşuyor. Yeni tanımanın ve gelecekte yaşanacakların hayaliyle heyecanlı ve mutlu geçen bu süreç güzel bir yüzüğün parmağa takılması ile başlar.

En Zarif Gümüşler

Söz yüzükleri altın, gümüş ve pırlantadan tasarlanıyor. Kişilerin zevkine göre seçilecek söz yüzükleri zarafeti ve asilliği tercih sıralarında ilklerde yer almasına neden oluyor. İşlemeli, klasik, düz, taşlı ve oymalı birçok modelin tasarlandığı ve genellikle 925 ayar gümüşten yapılan yüzüklerle çiftlerin ilk resmi beraberliğinin başlangıcı yapılıyor.

Gümüş Söz Yüzük Modelleri

Gümüş Söz Yüzük Modelleri

Bu zarif madenin işlenmesi ile hazırlanan birbirinden güzel modeller birçok online kuyumcuda bulunabilir. Binlerce modelin yer aldığı yüzükler evin rahat ortamında onlarca kuyumcu gezerek bulanabilecek ürünler bir online mağazadan alınabiliyor. Online mağazalarda model seçildikten sonra parmak ölçüsü de işaretlendiği takdirde sorunsuz bir şekilde alışveriş yapılmış oluyor. Ayrıca birçok online kuyumcu ürün içine istenilen yazıyı da yazıyor. Bu özel günün tarih ve isimleri ömür boyu hatırlanmak üzere kalıyor.

Online Mağazalar ve Ürünler

Online Mağazalar ve Ürünler

Altincarsi.com’da söz için alınabilecek modeller en sadesinden en gösterişli olanına kadar bulunuyor. 925 ayar kalem işi 5mm’den 9 mm kalınlığa kadar alyans şeklindeki modelleri sade tasarımlardan hoşlananlar için. Daha gösterişli model isteyenler taşlı olarak hazırlanmış modeller de bulunuyor. Otantik Osmanlı Takısı koleksiyonundaki Diamond Type 9.50 gr ağırlığında oksit eskitme el işi. Üzerinde renkli doğal taşları bulunan ürün 925 ayar. Aynı koleksiyondaki Daisy modelinin ortasında büyük bir doğal taş kenarlarında minik parlak şeffaf taşlar var. Sultan Şekeri adlı modelinin ortasındaki doğal taş müşteri tarafından seçilebiliyor. Yakut, zümrüt ve safir seçenekleri olan model çok gösterişli. Büyük bir kubbeyi andıran, doğal taşın üzeri zincirlerle süslü Sultan Kubbesi’nin aytaşı, lapis, oniks, inci, mercan, ametist, çeroit ve krizokol taş seçenekleri mevcut. Birbirinden cazip fırsatları olan mağazada yetişen alır menüsünde her gün 1 ürün 3 gün süre ile büyük bir indirim ile sunuluyor. Kampanyalar ve indirimli ürünler menüsünde birçok model indirim fırsatları ile satılıyor. Bu bölümlerde bazı ürünlerden kargo bedeli alınmıyor. Üye olanlara ilk alışverişlerinde %15 indirim sağlayan mağazada 100 TL ve üzerindeki alışverişlerden kargo bedeli alınmıyor. Yurtdışına da sipariş gönderen mağaza PTT kargo ve sigortalı olarak bunu gerçekleştiriyor. Ayar sertifikası, 30 gün iade ve değişim ve 365 gün tamir ve bakım imkanı sunan mağaza Facebook’tan takip edenlere sürpriz hediyeler veriyor. Birçok tasarımcının takılarını satan Lidyana.com’dan bu özel güne çok ilginç tasarımlar bulunabilir. You Design markasının kalp ve iki harfli model bu romantik günün anlamını çok güzel ifade edecek. Ortada bir kalbi olan ürünün iki yanına sözlenen çiftin isimlerinin baş harfi yazdırılabiliyor. Gümüş üzeri pembe altın kaplama ürün zarif ve sade tasarımlardan hoşlananlara hitap ediyor. Modacı Deniz Kaprol’un tasarımı olan Amethist Gül model çok farklı tarzı ile hemen dikkat çekiyor. Çiftli ürünün birinde yuvarlak lapis taş, diğerinde gül şeklinde oyulmuş ametist taş var. 925 ayar gümüş üzeri altın kaplama ürün el yapımı. Mimar tasarımcı Nayad Bal’ın Aşk Hebercisi 925 ayar zarif modeli aşkı anlatmanın en güzel yolu. Sonsuz beraberliğe atılan adımı simgeleyecek d'Arc marka Sonsuzluk modeli gümüş üzeri pembe altın kaplama. Sonsuzluk üzerinde zirkon taşları bulunan ürünün krem, alkol ve parfüm gibi maddelerle temas ettirilmemesi gerekiyor. Mağazadaki birbirinden farklı diğer modellere ulaşmak için ziyaret edip, aşkı en güzel simgeleyecek modeller bulunabilir. Bu büyük mağazada üye olanlara 20 TL hediye çeki, ücretsiz kargo ve iade imkanı da bulunuyor.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • İNCİ
  • Lidyana
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları