Gümüş Alyans: Çeşitleri, 2012 Modelleri ve İndirimli Fiyatları

Gümüş Alyans: Çeşitleri, 2012 Modelleri ve İndirimli Fiyatları Galeri

Gümüş, altın ve bakırdan sonra keşfedilen bir elementtir. Geçmiş zamanlarda birçok medeniyet, para olarak veya diğer farklı amaçlar ile kullanmaya devam etmişlerdir. Günümüzde özellikle erkekler tarafından oldukça sık tercih edilen bir aksesuar olarak göze çarpmaktadır. Farklı modeller ve desenler ile süslenip birçok aksesuarda da alternatif olarak kullanılmaktadır. Daha çok bir süs ve aksesuar olarak kalmıştır. Değerli bir maden olsa da altın gibi bir parasal değeri pek yoktur. Çok zor paslanması, ışığı iyi yansıtması gibi özellikleri nedeni ile oldukça çok tercih edilmektedir. Yüzükler normalde çok çabuk kararır, kararmasına sebep olan kimyasal madde ise havada bulunan hidrojen sülfür ve bazı yiyeceklerde bulunan kükürttür.

Gümüş Alyans Modelleri

Gümüş Alyans Modelleri

İnternetten online olarak gümüş alyans almak isteyenlerin, Altincarsi.com sitesini ziyaret etmesinde fayda var. Birbirinden güzel ve şık gümüş alyansları burada bulabilirsiniz. Gümüş alyans modelleri arasında 5mm kalem el işi modelleri çok uygun fiyatlar ile sizleri bekliyor. 4 gram ağırlığı bulunmakta ve 925 ayar özelliğindedir. Sade, parlak bir yüzeyi olan bir tür istiyorsanız burada bulabilirsiniz. Bunun yanında alternatif olarak birçok farklı desen ile süslenmiş modele de sahip olmak mümkün. 7mm elmas kalem işi olanların ağırlısı ise 5 gram'dır. Bununla beraber 8 mm ve 9 mm üründe bulunuyor. Bunun yanında yine birbirinden farklı kolye uçlarına da sahip olabilirsiniz. Gümüş alyans modelleri arasında osmanlı motifli ürünlerde bulmak mümkün. Ayrıca sitede gümüş alyanslardan başka hayalet kolye, yüzük, küpe, özel tasarımları da bulabilirsiniz. Erkekler için özel tasarımlar da burada mevcut. Osmanlı tuğralı, kara doğal taşlı, ay yıldızlı birçok farklı desende ürünlere kolayca ulaşabilirsiniz. Özellikle kadınların elbiselerini tamamlayıcı bir aksesuar görevi gören kolye uçları da oldukça dikkat çekmektedir.

Kredi Kartına Taksit İmkanları!

Ürünlerin alyans ölçüsü bulunmaktadır. Bunun yanında farklı gramları vardır ve 925 ayar saftır. Size ürünü gönderirken ayar sertifikasını da yolluyorlar. Eğer aldığınız üründe herhangi bir sorun çıkarsa 30 gün içinde iade edebilirsiniz. Bakım ve tamir işlerini de 365 gün yapmaktalar. Garanti Bankası, İş Bankası ve Yapı Kredi Bankası hesaplarına havale yaptığınız zaman ek olarak küçük bir indirim daha size sunulmaktadır. Merak ettiğiniz ve sormak istediğiniz sorular, konular ile ilgili müşteri hizmetleri ile chat kanalında anlık sohbet edebilme imkanı bulunuyor. Yetişen alır bölümünde ise güne özel kampanyalar vardır. Ek olarak size günün fırsatı olarak bir indirim daha sunulmakta. World kredi kartına 12 taksit imkanı ile alışveriş yapabilirsiniz. Diğer kredi kartlarına ise tek çekim yapılmakta. Bu modeller sadece bu sitede bulunmakta ve kendileri tarafından imal edilmektedir. Yüzük ölçüsü ile ürünler tam size göre yapılmaktadır. Ürünlerin geniş çözünürlüğe sahip resimlerini detaylı inceleyerek istediğiniz ürüne çok rahat ulaşabilir ve karar verebilirsiniz.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları