Guess

Guess Galeri

Georges, Armand, Paul ve Maurice Marciano tarafından Fransa'daki Marsilya kentinde kurulan firma, 1977 yılında Fransa'dan Amerika Birleşik Devletleri'ndeki Kaliforniya'ya taşınmıştır. Nakash ailesi tarafından yatırım yapılarak çekirdek halinden bu günlere getirilen firma, cüzdan, çanta, takı ve giyim ürünlerinde dünyada olduğu kadar Türkiye'de de oldukça tercih edilen markalar arasına girmeyi başarmıştır.Guess'in, Amerika Birleşik Devletleri menşeili bir marka olarak hem dünyada hem de Türkiye'de birçok takipçisi var. Çarpıcı modellerle şık tasarımları buluşturan markanın koleksiyonları modaseverlerin ilgisini çekmektedir. 1981'de ABD'de kurulan Guess, bir jean şirketi olarak başladığı yolculuğuna, o günden beri gösterdiği başarılarla tüm dünyada tanınan büyük bir marka haline dönüşerek devam etti. Bugün kadın, erkek ve çocuk koleksiyonları ve aksesuarları tasarlayıp, üreterek dağıtımını yapan Guess'in ürünleri Güney Amerika, Avrupa, Asya, Afrika, Avusturalya ve Ortadoğu'da satılıyor.

Modaya Yön Veren Koleksiyonlar

Modaya Yön Veren Koleksiyonlar

Guess 'te her türlü giyim ürününü bulabilirsiniz,ancak kumaş yapısı ve beden uyumluluğu ile dikkat çeken jeanlerine özellikel bakmalısınız. Jean markası olarak piyasaya adımını atan fimra, bu sektörde hala en çok tutulan markalardan biri. Giyimin yanı sıra, birçok aksesuarı da sizin beğeninize sunan marka, ayakkabıdan çantaya, parfümden iç giyime, gözlükten saate kadar birçok ürünü bir arada bulabilirsiniz. Özgün tasarımları ve dünya modasını takip eden koleksiyonlarıyla Guess'te tarzınızı yansıtacak birşeyler bulabileceğinize eiminiz.

Guess Online Alışveriş

Guess Online Alışveriş

Dünyaca ünlü giyim ve takı markası Guess, Türkiye'deki 15 olan mağaza sayısını 20'ye yükseltmeyi hedefliyor. Bunun için çalışmalarına devam eden marka, Türk müşterisini portföyünde özel bir yere koyuyor. Henüz online alışveriş için kendi web sitesinden hizmet vermiyor. Ancak, markanın ürünlerini, anlaşmalı olduğu birçok alışveriş sitesinde bulabilirsiniz. Avantajlı indirimlerle sunulan Guess ürünlerinin özel alışveriş sitelerindeki fırsatlarını kaçırmamak için indirimlr.com'u takip etmeye devam edin.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları