Gucci Ayakkabı: Erkek ve Kadın Ayakkabı Modellerinde İndirimli Fiyat

Gucci erkek kolekisyonunda spor modeller dikkat çekmektedir. Galeri

Gucci markası, 1921 yılında, İtalyan tasarımcı, Guccio Gucci tarafından, İtalya Floransa'da küçük bir dükkan ile kurulmuştur. Deri ürünleri üzerine çalışan Gucci, mağazasında deri çanta, cüzdan gibi aksesuarlar hazırlamaya başlamıştır. Ürünler yıllar geçtikçe kaliteli tasarımıyla dikkat çekmiş, giderek duyulmaya başlamıştır. Marka, kırklı yıllarda ülke çapında tanınmaya ve şubeler açmaya başladı. Ellili yıllarla birlikte ise, yurt dışına açılan firma, New York ve Milano gibi önemli moda merkezlerinde mağazalar açarak hayli beğeni ve ün kazandı. Altmışlı yıllarla birlikte, Gucci ürünleri, Jackie Kennedy, Liz Taylor, Grace Kelly ve Peter Sellers gibi, ünlü Hollywood yıldızları ve ünlü simalar tarafından kullanılmaya başladı. Marka bu yıllarda efsanevi G logosunu yarattı. Günümüzde önemli moda devlerinden biri olan marka, deri tasarımında önde gelen firmalardan biri olarak uluslararası bir üne sahiptir.

Gucci Markası ve Markanın Ayakkabı Koleksiyonu

Gucci, %100 deri malzeme ile aksesuarlar hazırlayan bir firmadır. Firmanın ürün kategorileri arasında, çanta, ayakkabı, cüzdan, kemer, bavul, çeşitli takı ve aksesuar ile mücevher gibi ürünler bulunmaktadır. Markanın çocuk ve bebekler için hazırladığı özel bir koleksiyonu da bulunmaktadır. Gucci, ayakkabı üretimi konusunda son derece iddialı ve ünlü bir markadır. Gucci ayakkabıları her sezon yenilenmektedir. Kadın ve erkekler için tasarlanan ürün koleksiyonları birçok tanınmış sima tarafından tercih edilmektedir. Modellerde her zaman orijinal malzemeler kullanılmaktadır. Bu sezon Gucci ayakkabı koleksiyonunda hanımlar için tasarlanan modellerde rugan malzeme dikkat çekmektedir. Siyah, kırmızı ve ten renginin ağır bastığı koleksiyonda zarif çizme ve bot modelleri de ön plana çıkmaktadır. Markanın klasikleşmiş logolu babetleri her sezon olduğu gibi bu sezon da hazırlanmıştır. Beyler için hazırlanan ürünlerde klasik modellerin yanısıra, spor tarzda ayakkabılar da bulunmaktadır. Özellikle spor ayakkabılar ve bot modelleri bu sezon ön plana çıkmaktadır.

Gucci Koleksiyonu Alışverişinde Online Alım Seçenekleri

Gucci ayakkabı ürünleri ve diğer modeller, şık ve kaliteli yapıları ve uzun yıllar kullanılabilen özellikleriyle, yüksek fiyat aralığında olmaktadır. Ülkemizde de bir ürün satış mağazası olan markanın, belirli aralıklarla yaptıkları indirimler ve kampanyalarla daha uygun rakamlara alışveriş yapılabilir. Markanın, kendine ait bir internet sitesi bulunmaktadır. Bu sitede, online alışveriş yapma imkanı sunulmaktadır. Ülkemizden de alışveriş yapılan siteden Gucci ayakkabı modellerini piyasa rakamlarına oranla daha uygun fiyatlara almak mümkündür. İnternet üzerinden alışveriş, son yıllarda oldukça rağbet görmeye başlamıştır. Birçok markayı boşa vakit harcamadan ekran başından görmek ve uygun ödeme yöntemleriyle alışveriş yapmak, sanal alışveriş sitelerinin tercih edilmesini sağlamaktadır. Ayakkabı alışverişi için ülkemizde kapsamlı şekilde hizmet veren, Zidaya, Zizigo, Pabbuc ve Fitbaş gibi online mağazalardan alışveriş yapmak mümkündür. Bu sitelerde gerek yerli, gerekse yabancı markaların kaliteli modelleri satılmaktadır. Tasarımcıların ürünlerinin de satıldığı sitelerden dünyaca ünlü markaların yeni sezon ürünlerini uygun fiyatlara almak mümkündür.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Zidaya
  • Zizigo
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları