Gs Store: Lisanslı Galatasaray Ürünleri İndirimli Kampanyalı Satışta

GS Storelarda sevdiğimiz takımın lisanslı ürünerini bulabiliriz. Galeri

Galatasaray Spor Klubü, ülkemizin en güzide ve başarılı spor klüplerimizden biridir. Başta futbol ve basketbol olmak üzere, spor dallarının bir çoğunda sporcu yetiştirmekte ve müsabakalarda, diğer takımlarla rekabet etmektedir. Galatasaray, en fazla futbol alanında tanınan bir kulüptür. Takımın ulusal ve uluslararası alandaki başarıları, sadece ülkemizde değil, aynı zamanda dünya ülkeleri tarafından da bilinmektedir ve taraftar ürünleri için Gs Store mağazası kurulmuştur.

GS Store Mağazaları ve Ürün Çeşitleri

Galatasaray, ülkemizin en fazla taraftar sayısına sahip spor klüplerinden biridir. Klüp, sevenlerine ulaşmak ve forma gibi sevilen ürünlerini taraftarlarıyla buluşturmak amacıyla, 1992 yılında satış mağazaları açmıştır. "Gs store" adındaki bu mağazalarda birçok taraftar ürünü satılmaktadır. GS Store'larda, formalar, ulusal veya uluslararası şampiyonalarda sporcular tarafından giyilen özel formalar, eşofman, mont, tişört, şort, çarşaf ve nevresim takımı gibi ev tekstil ürünleri, bardak gibi birçok ev dekorasyon ürünü, ofis ve işyeri dekorasyonuna özel ürünler, kalem, anahtarlık gibi hediyelik eşyalar, oyuncaklar ve birçok ürün bulunmaktadır. Özetle GS Storelarda, erkek, kadın, çocuk ve bebekler için tekstil ürünleri, aksesuarlar ve birçok ihtiyaç malzemesi satışa sunulmaktadır. Mağazaların en beğenilen ve en çok satılan ürünlerinin başında, futbol takımının Şampiyonlar Ligi maçlarında giydiği özel formalar bulunmaktadır. Mağazaların bir başka beğenilen ürünü de bebekler için hazırlanan tulumlar ve giyim ürünleridir. Özellikle yeni doğan bebeklere özel üretilen setler çok sevilmektedir. Ayrıca, bu sezon yeni satışa sunulan organik malzemelerden üretilen puzzler (yapbozlar) çocuklarımız için oldukça hoş bir oyuncak seçeneği olacaktır. Çocuklar için birçok oyuncak ve spor malzemeleri de mağazalardan alınabilir. Bu şekilde yavrularımızın sporu sevmesi de sağlanmış olacaktır.

Gs Store Mağazaları ve Online Alışveriş Seçenekleri

Gs Store mağazaları ülkemizde birçok büyük şehrimizde bulunmaktadır. Mağazalardan sevdiğimiz takımın ürünlerini, uygun fiyatlara alabilir, sevdiklerimize da hediye seçebiliriz. Spor malzemelerinden giyime kadar a dan z ye birçok ürün armağan olarak seçilebilir. Mağazalarda sık aralıklarla kampanyalar ve indirimler hazırlanmaktadır. Ayrıca, birçok ürün "fırsat ürünleri" olarak özel zaman dilimlerinde uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Spor klübünün satış mağazasının internet sitesi de bulumaktadır. Bu online mağazada, mağazalarda satılan ürünlerin hepsini bulmak mümkündür. Sanal alışveriş adresi sayesinde, bulunduğu yerde, klubün satış mağazasının olmadığı yerlerden rahatlıkla alışveriş yapmak imkanı bulunmaktadır. GS Mağazalarının online sitesinde indirimli ürünler ve kampanyalar ayrıntılı şekilde tanıtılmaktadır. Fırsat ürünlerini seçmek ve incelemek mümkündür. Tamamen lisanslı ürünler, uygun fiyatlarda ve uygun ödeme seçenekleriyla satılmaktadır. Kredi kartına taksit imkanları sunulan online mağazada, havale gibi farklı ödeme yolları da seçilebilir. Online adresten sipariş verilen ürünler, vakit geçirmeden adrese kargolanmaktadır. Belirli rakamın üzerindeki alışverişlerde kargo ücreti de alınmamaktadır. Galatasaray Klubünün ve diğer klüplerin taraftar ürünlerine ulaşmak için, Markafoni, Morhipo, Trendyol ve 1v1y gibi sanal mağazalardan yararlanmak da mümkündür. Bu adreslerden de uygun fiyatlara takım ürünleri alınabilir.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Trendyol
  • Morhipo
  • Markafoni.com
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları