Gs Store İzmir: Taraftarlar İçin İzmir Galatasaray Store Kampanyalarla

Gs Storelarda Klübün resmi logolu ürünleri satılmaktadır. Galeri

Galatasaray Spor Klübü ülkemizin en nadide klüplerinden biri olarak tanınmaktadır. 1905 yılında İstanbul'da kurulan klüp, ülkemizin en başarılı futbol takımlarından birini de bünyesinde barındırmaktadır. Ulusal ve uluslararası başarılara imza atan takımın birçok taraftarı da mevcuttur. Taraftarların yoğun ilgisine mazhar olan klüp, 2002 yılında logolu ürünlerinin satışına başlamıştır. Galatasaray Sportif A.Ş. adı ile kurulan satış mağazaları kısaca Gs Store olarak anılmaktadır. Resmi logolu ürünlerin satışı yapılan mağazaların İstanbul, İzmir, Ankara, Kayseri, Bursa, Antalya, Çorum, Elazığ, Gaziantep, İzmit, Mersin, Konya, Sakarya, Samsun, Şanlıurfa ve yurt dışında mağazaları bulunmaktadır. Gs Store İzmir mağazaları, diğer mağazalarla birlikte son derece ilgi görmektedir.

Gs Store Satış Ürünleri ve Gs Store İzmir Mağazaları

GS Store İzmir başta olmak üzere, Galatarasay Store'larda klübün birçok özel tasarımını bulmak mümkündür. Mağazalarda genel olarak, formalar, erkek, kadın ve çocuk ile bebek ürünleri, ev ile ofisler için ürünler, çeşitli aksesuarlar satılmaktadır. Formalar kapsamında, futbol formaları, çocuklar için hazırlanan özel modeller, kamp ve antreman giyim ürünleri ile özel express serileri satışa sunulmaktadır. Beylere özel hazırlanan ürünler arasında, resmi logolu olan, basketbol, voleybol giyim ürünleri, tişörtler, sweatshirt ve mayo modelleri, kravat, çorap, gömlek, eşofman ve kapriler ile mont ve yelekler sayılabilir. Hanımlar için, basketbol ve voleybol ürünleri, tshirt, sweatşirt, kapri ve eşofman takımları, pantolon ve şortlar, mont ile çoraplar hazırlanmaktadır. Çocuklara özel ürünler arasında, tişört, sweatşirt, eşofman ve kapriler, mayo, mont, saat, şapka ve bere modelleri, saat, çorap modelleri sayılabilir. Bebekler de düşünülmüş ve hastane çıkışı takımları, body ve tulumlar, şort ve eşofman modelleri, ikili takımlar, tek alt, mont, çorap ve çeşitli bebek aksesuarları minik taraftarlar için hazırlanmıştır. Özel seri modelleri arasında, Sevgililer Günü için özel hazırlanmış modelleri, kamp eşofman modelleri, futbolcu özel serileri bulunabilir. Ev ve ofis malzemeleri olarak ise, çeşitli cd ve dvdler, kırtasiye malzemeleri, kitaplar, kupa aksesuarlar, oyuncak, yastıklar, teknoloji ürünleri, pike ile nevresim takımları, battaniye, havlu ve bornozla ve küçük ev aletleri bulunmaktadır. Aksesuar olarak logolu, çanta ve cüzdan modelleri, rozetler, bayrak, flamalar, anahtarlıklar, atkı ve şallar, eldiven, oyun ve hobi malzemeleri, çakmak, saat, bileklik ve bilezik gibi takılar, araba aksesuarları sayılabilir.

Ürün Alımı Bilgileri ve Online Alışveriş Seçenekleri

Gs Store mağazaları taraftarlara geniş imkanlarla satış hizmetleri sunmaktadır. Özellikle Gs Store İzmir spor sevenler tarafından çok beğenilmektedir. İzmir İlinde iki adet mağaza bulunmaktadır. İlin Alsancak ve Hatay semtlerinde bulunan mağazalarda her ürün satışa sunulmaktadır. Mağazalarda ürünler, nakit ödeme veya kredi kartlarına yapılan taksitli ödemelerle gerçekleştirilebilir. Mağazalarda, indirimli ürünler ve kampanyalı satışlar sık sık yapılmaktadır. Klübün kendi internet sitesinden ürünleri incelemek ve online alışveriş yapmak da mümkündür. Bu şekilde Gs Store İzmir ve diğer mağazalara ulaşamayanlar rahatlıkla ürün alımı yapabilmektedir. Online mağazada belirli bir rakamın üzerindeki satışlarda kargo ücreti alınmamaktadır.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları