Grupanya İzmir: Şehrinizde Kaçırılmayacak Online İndirim Fırsatları

İndirimli Kahvaltı Fırsatları Galeri

İzmir’de ikamet eden internet kullanıcıları için, Grupanya İzmir, restorandan, sosyal faaliyetlere kadar, çeşitli fırsatlar hazırlamış. İndirimler arasında, enstrüman kurs kampanyasının yanı sıra, kişisel bakım fırsatlarını bulmak da mümkün. Vücudun çeşitli kısımlarında bulunan, estetik kaygılara yol açan istenmeyen tüyler için çözüm sunan indirim kampanyasını satın alanlar, bu hizmete oldukça yüksek bir indirim ile sahip olabilirler. Saçlarını bakımdan geçirmek isteyenler için de bir kampanya eklenmiş. Birinci kalite ürünler kullanılarak uygulanacak olan saç boyası ile saçlar, modaya uygun renklere bürünüyor. Ardından yapılan bakım ile sağlıklı formuna kavuşması sağlanıyor ve son olarak çekilen fön ile saça şekil veriliyor. Bir pakette üç ayrı hizmet birleştirilmiş ve cazip fiyatlarla kullanıcılara sunulmuş.

Restoran Ve Kahvaltı İndirimleri Grupanya İzmir'de

Sitede, kullanıcıları için çeşitli yemek indirimleri bulunuyor. Kahvaltı sevenler için, köy kahvaltısı fırsatı, 2 kişilik bir paket halinde sunulmuş. Serpme kahvaltı indirimi, hafta içi her sabah saat 09:00’dan, öğleden sonra saat 14:00’e kadar değerlendirilebiliyor. Yine bir başka kahvaltı indirimi ise, ekstradan sınırsız çay ve krep içeriyor. 17 çeşit kahvaltılıktan oluşan indirim fırsatı, Grupanya İzmir ziyaret edilerek, uygun fiyatla satın alınabilir. Sitede ayrıca, yemekte balık tercih edenler için çift kişilik indirim kuponu sunuluyor. Cazip bir ücret ödeyerek satın alınabilecek olan fırsatta, balığa ek olarak ara sıcak ve çeşitli mezeler bulunuyor. Misafirlere ayrıca, içecekler, kalamar ve meyve de ikram ediliyor. Çocuklu aileler için, restoranın çocuk oyun bölümü mevcut. Çocukları oyun kısmında eğlenirken, aileler, denize sıfır olan masalarda yemeklerini yiyebiliyorlar. Çocuklarına farklı bir deneyim yaşatmak isteyen kullanıcılar için, at çiftliğinde kullanılabilecek kupon, indirimli olarak fiyatlandırılmış. İndirim kuponu, hamburger menü veya sucuk-ekmek menüden birini ve çocukların 10 dakikalık French Pony binişini içeriyor. Çiftlik, yemeklerde kullanılan sebzeleri kendi yetiştiriyor ve organik gıdalar sunuyor. Ayrıca doğayla bütünleşen bu geniş çiftlikte, çocuklar için oyun parkı da bulunuyor.

İndirimli Tiyatro Bileti Ve Enstrüman Kursu Fırsatı

Tiyatroya gitmeye fırsat bulamayanlar için, fırsat yaratmalarını sağlayacak bir indirim de Grupanya İzmir’de yer bulmuş. Merhum tiyatro sanatçısı Savaş Dinçel’in yazdığı, Uçurtmanın Kuyruğu adlı oyunun bileti, indirimli olarak satılıyor. Televizyon dizilerinden de tanıdığımız oyuncu İlker Ayrık ve Aykut Taşkın’ın rol aldığı bu tiyatro oyununun biletini, indirimli satın almak için siteyi ziyaret etmek yeterli. Enstrüman çalmayı öğrenmek isteyenler için, indirimli kurs fırsatı da, sitede yer alıyor. Gitardan neye, saksafondan kemana, çok sayıda enstrümandan bir tanesini seçerek, 1 aylık kursa, uygun bir ücret ödeyerek katılmak mümkün. Haftada 1 ders olmak üzere, kurs, toplamda 4 dersten oluşmaktadır. Tüm kampanyalarda, dilediğiniz kadar indirim kuponu satın alma imkanı da bulunuyor. Çeşitli organizasyonlar için de çok sayıda indirim kuponu, web sitesinde bir arada toplanmış. Site kullanıcılarına, sık sık yenilenen fırsatlar sunuyor.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Grupanya
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları