Greyder Ayakkabı Fiyatları: 2012 Model Bot, Spor ve Günlük Ayakkabılar

Greyder Ayakkabı Fiyatları: 2012 Model Bot, Spor ve Günlük Ayakkabılar Galeri

1940 yılında kurulan Greyder, bir dünya markasıdır. Kurucusu olan İsmail Kavlu, ayakkabı tamirci çırağı iken, bu markayı üretmiştir. Yunanistan, Çek Cumhuriyeti, Ukrayna, İtalya, İspanya ve İsrail’e ihracat yapan bir firma olmuştur.

Greyder Ayakkabı Fiyatları ve Spor ve Günlük Ayakkabılar

Marka, bayan ve erkek bot, ayakkabı ve çizme modelleri ile kaliteli çizgisi olan bir markadır. Nubuk, süet ve deri malzemelerinden üretilen modelleri, sağlamlığı ve konforu ön plana çıkarmaktadır. Erkek ayakkabılarında, yaz modelleri tabanlarda ince kösele ve deri kullanılarak yapılmaktadır. Üstten bağcıklı ve bantlı üretilen modellerde, genellikle renk seçenekleri taba, siyah ve kahverengi olarak kullanılmaktadır. Ayrıca, spor olarak, Loofer tarzı modeller ve yürüyüş yapanlar için özel üretilen modeller de mevcuttur. Beyaz, siyah, gri, kahverengi ve açık taba renkleri ile marka, farklı birçok çeşit üretmektedir. Greyder ayakkabı fiyatları, kalitesi ve çizgisi göz önüne alındığında, uygun maliyetleriyle de göz dolduruyor. Erkek tasarımlarında olan klasik takım elbise altı çeşitleri, rugan, deri ve süet olan modellerde, alt tabanındaki köselenin kalitesi ve modellerdeki sivri veya yarı sivri burunlar ile alçak topuklar oldukça dikkat çekmektedir. Takım elbise giyen ve iş hayatında çalışan erkeklere, farklı seçenekler sunan firma, aynı zamanda tarz sahibi olan modelleri ile erkeklerin gözdesidir. Erkek botlarında bilekten tokalı, fermuarlı ve bağcıklı modelleri ve 2012 yılının moda trendlerinde oluşan tasarımları, dünya markaları ile yarışacak düzeydedir. Özellikle, dış ortama dayanıklı olması, su geçirmemesi, renk değiştirmemesi ve deforme olmaması ile dikkat çeken Greyder, fiyat olarak da uygundur. Bayan modellerinde, uzun çizmeler, botlar, ayakkabılar ve yazlık modeller ve tasarımları ile bayan çizgisine bir tarz ve stil getirmiştir. Gece modelleri üretmeyen, fakat bunun yanı sıra çıkardığı çeşitlerle, gece modellerine alternatif olabilecek yazlık modeller üretmektedir. Yazlık modellerde, dolgu topuklar, bantlı ve bilekten bağlamalı çeşitlerle kalın topuklar, göze çarpan modellerdir. Bayan çizmelerinde, dizlerin üstünde veya altında olan uzun modeller ve yarım çizmeler ile göz dolduran markanın, süet, nubuk ve gerçek deri kullanması, bu malzemelerin sudan etkilenmemesi, kış döneminde hem şıklık hem de sağlık açısından önemlidir. Greyder ayakkabı fiyatları, cazip kampanyalar ile daha da uygun hale gelmektedir. Yazlık veya kışlık olarak, üretimini yaptığı tüm modellerde, dünya trendlerini ve modasını takip eden Greyder, ülkemizin iyi ve kaliteli markalarından biri olduğunu kanıtlamıştır. Her sene, yeni çıkan modeller ile kaliteyi, farklılığı, sağlığı ve konforu üst seviyede tutan marka, gelişimine devam etmektedir.

Online Alışveriş Fırsatları

İnternet ortamında, Online alışveriş yapabileceğiniz markayı Morhipo.com, Markafoni.com, Trendyol.com, Sporcum.com ve Zidaya.com gibi birçok sanal mağazalardan kredi kartına taksitle ve indirimli olarak alabilir, Greyder kalitesini yaz kış yaşayabilirsiniz. Greyder.com sitesine girerek, yeni modelleri takip edebilir veya Türkiye’de olan mağazalarına uğrayarak, 2012 sezon ürünlerini inceleyebilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Trendyol
  • Sporcum
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları