Green Park: Otellerinde Online Rezervasyon ve İletişim Bilgileri

Green Park Kartepe özellikle kış aylarında kayak sporu için tercih edilebilir. Galeri

Green Park Otelleri, kaliteli altyapısı, düzenli işleyişi, deneyimli personeli ve donanımlı tesisleri ile beğenilen bir otelcilik firmasıdır. Ülkemizde turizm ve konaklama sektöründe hizmet veren markanın, özellikle İstanbul İlçeleri olmak üzere, birçok yerde tesisleri bulunmaktadır. Bu tesisler, İstanbul Taksim, Eyüp, Bostancı, Merter, Pendik, Aydın Kuşadası, Kartepe, Gaziantep ve Diyarbakır'da bulunmaktadır. Oteller yerli ve yabancı turistler ile iş kadınları ve iş adamları tarafından tercih edilemekte ve beğenilmektedir.

Green Park Otelleri ve Green Park Kartepe Oteli

Green Park Otelleri, teknik açıdan son derece donanımlı, hijyene önem verilen ve düzenli olarak temizlik yapılan, müşteri memnuniyeti önde tutulan tesislerdir. Tesisler çok yönlü şekilde tasarlandığından, başta konaklama olmak üzere, iş ilişkileri, eğlence ve sosyalleşme konusunda tercih edilebilecek mekanlardır. Tesislerin hepsi bulundukları şehrin veya bölgenin merkezinde bulunmaktadır. Bu nedenle, lokasyon olarak kolay ulaşılabilir konaklama alanlarıdır. Geniş toplantı salonları kullanışlı ve donanımlı halelriyle seminer, konferans gibi etkinlikler için rahatlıkla tercih edilebilir. Geniş ve yüksek tavanlı şekilde tasarlanmış balo salonlarında kutlamalar, düğün, sünnet, mezuniyet gibi özel eğlence etkinlikleri yapılabilir. Bu tür etkinliklerde uygulanan servis de kalitesiyle dikkat çekmektedir. Tesislerde devamlı şekilde konaklayan müşterilere "Green Card" denilen bir üyelik sistemi uygulanmaktadır. Bu şekilde üyeler çeşitli indirimler kazanmaktadır. Oteller arasında en beğenilen ve özellikle kış aylarında tercih edilebilecek olanı firmanın Kartepe'de bulunan otelidir. Kartepe'nin göz alıcı bir mevkiisinde bulunan tesisden, Sapanca Gölü ve İzmit Körfezi manzarasına doymak mümkündür. Tesis İstanbul'a yaklaşık olarak 1 saat uzaklıktadır. Kış aylarında dersler de alarak, kayak, snowboard gibi sporlar yapılabilir. Yaz sezonunda ise uzun doğa yürüyüşleri için idealdir. Tesis kapsamlı yapısı ve sahası ile profosyonel futbol takımları olarak kamp amaçlı kullanılmaktadır.

Rezervasyon, Kampanya ve Danışma Bilgileri

Green Park Otellerinin hepsinde rahat ve sıcak bir iç dekorasyon mevcuttur. Odalarda minibar, yangın alarmı, banyo ve saç kurutma makinesi, direk telefon ve banyoda telefon, kablosuz internet kullanımı, kasa, elektronik kapı kilidi, merkezi ısıtma ve soğutma, uydu yayınlarına açık tv gibi hizmetler bulunmaktadır. Sigara içmeyen konuklar için her tesiste sigara içilmeyen odalar ile engelli konuklar için özel engelli odaları mevcuttur. Otellerin tümünde havuz, spor salonu, toplantı ve balo salonları, spa, birçok restoran, kafe ve bar gibi mekanlar bulunmaktadır. Spa bölümünde güzellik uzmanları tarafından her türlü bakım yapılmaktadır. Masaj, cilt bakımı, hamam, sauna, kapalı yüzme havuzu sunulan hizmetlerin bazılarıdır. Green Park, internet sitesinden tesisleri hakkında bilgiler sunmakta ve online rezervasyon hizmeti sunmaktadır. Erken rezervazyon durumunda ise uygun ödeme imkanları sağlanmaktadır. Konaklama bilgileri almak ve sağlıklı tatil programları yapmak için acenteler veya internet üzerinden hizmet sunan turizö adresleri tercih edilebilir. Tatil.com, Otel.com, Gezinomi, Bavul.com gibi müşteri memnuniyeti kazanmış ve güvenilir adreslerden bilgi almak yerinde oalcaktır.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Bavul.com
  • Otel.com
  • Gezinomi
  • Tatil.com
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları