Granada Luxury Resort: İndirimli Online Erken Rezervasyon Fırsatları

Granada Luxury Resort Galeri

Tatil ve konaklama açısından ülkemizin güney kıyıları, bireyler tarafından her zaman yoğun ilgiye sahip olmuştur. Özellikle Antalya’nın dikkat çeken güzelliği ve sahil seçenekleri ile göz dolduran Alanya ilçesi, tatilciler için bağımlılık yaratacak bir merkez konumundadır. Konuklarına bu noktada hizmet veren Granada Luxury Resort, başarılı bir işletmeden beklenecek her hususu yerine getirmektedir. Otelin ilk bakışta en dikkat çekici özelliği, farklı bir esintiye sahip olan mimarisidir. Dev bir hizmetin profilini çizen otelin görüntüsü yeşil ve mavinin tüm tutkusunu hissettiriyor. Dış görünüşün mükemmelliğinin devamı olarak, otelin lobisi de konuklarını özel hissettirecek bir görünüme sahiptir. Misafirlerini piyano ve güler yüzlü personelin enerjisi ile karşılayan otel bu noktada tatil süresince sunacağı kaliteli hizmetin sinyallerini veriyor.

Akdeniz Kıyılarında Bir Cennet Granada Luxury Resort

Granada, misafirlerini ağırladığı odaların tasarımında da ustalık sınırlarını zorlamaktadır. Konuklarına kendi evlerindeymişçesine sıcak bir ortam sunan odalar, aynı zamanda teknolojinin birçok özelliğine yer verirler. Söz konusu işletme standart odaların yanı sıra kral dairesi ve prenses suit gibi odalarıyla da farklı bir tecrübe sunmaktadır. İşletme, ayrıcalık yaşatma açısından vip teras suit seçeneği ile odanızda inanılmaz bir genişliğe ve ferahlığa sahip olabilirsiniz. Söz konusu oda seçeneğinin özel havuzu ile bambaşka bir keyif yaşayabilirsiniz. İşletme, farklılık yaratma konusunda göl evleri ve botanik odalarıyla misafirlerine tarifi zor bir hizmet seçeneği sunmaktadır. Akdeniz’in eşsiz doğasını izlemeniz için sunulan teras seçenekleri görsel bir şölen için oldukça iddialı bir örnek olarak gösterilebilir. Bu şekilde ayrıcalıklı bir oda konforu ve konaklama seçenekleri sunan işletme, tatil yapacağınız süre boyunca restoranları ile konuklarına keyifli yemek saatleri sunmaktadır. Öncelikle ana restoranı ile eşsiz yemek ve içecek çeşitlerini menülerinde bulundurmaktadır. Türk ve dünya mutfağından seçilen lezzetli yemekler ve eşsiz bir manzara şöleni ile haz dolu anlar yaşayacaksınız. Tecrübeli işletme, tatil süresince konuklarına zamanı unutturacak aktiviteler de sunmaktadır. Denize fazlası ile yakın olarak kurulan işletme bu özelliğinin yanında oldukça uzun iskelesi ile Akdeniz’in keyfini faklı bir şekilde çıkarabileceksiniz. Bu şekilde bir yüzme hazzının yanında çeşitli özellikteki havuzlarda da yüzme keyfini yaşayabilirsiniz. Mini Club ile işletme, minik konuklarına keyifli zamanlar geçirmeyi hedeflerlerken ebeveynlerin daha rahat bir tatil geçirmelerine de yardımcı olmaktadır. Konuklarına eğlenceli akşamlar yaşatmak isteyen işletme de akşam dans gösterilerinin yanında Moon Light diskosunda kendinizi müziğe kaptırarak tüm yılın yorgunluğunu atabileceksiniz.

Erken Rezervasyon Seçenekleri İle Tatilin Keyfini Sürün

Granada Luxury Resort’un bu şekilde konuklarına her açıdan yaşattığı tatil keyfini erken rezervasyon seçenekleri ile yaşayabilirsiniz. Otel.com, Bavul.com ve Gezisitesi.com gibi sanal ortamlardan yakalayacağınız indirimler ile söz konusu işletmede mükemmel bir tatil yapabilirsiniz. Böylece çok uygun fiyatlarla tüm yılın stres ve yorgunluğunu atarak mükemmel bir enerji ile iş hayatına ve sosyal hayata yeniden doğmuş gibi devam edebilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Gezisitesi
  • Bavul.com
  • Otel.com
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları