Göz Grup: Optik Ürünlerinde Online Alışveriş Fırsatlarıyla İndirimler

Göz Grup Optik kaliteli ve dünyaca ünlü markaları uygun rakamlara müşterileriyle buluşturmaktadır. Galeri

Göz Grup Optik, ticari hayatına ilk olarak 1968 yılında, Arun Optik adı altında başlamış ve yıllar içinde çizgisini başarıyla yükseltmiştir. Ünvanını bir süre sonra değiştirerek Göz Grup adını almıştır. Yıllardır süren satış hayatıyla birçok eleman yetiştirmiş ve dünyaca ünlü markaların satış temsilciğini yapmış, halen de yapmaya devam etmektedir. Marka 1990'lı yıllarla birlikte, mağaza sayısını artırmaya başlamıştır. Bir süre sonra zincir mağazalar halinde marka birçok yere ulaşmıştır. Günümüzde, İstanbul, Ankara, Adana, Aydın, Mersin, Gaziantep, Ordu, Samsun, Trabzon, Denizli ve Bursa gibi illerimiz başta olmak üzere, 50'nin üzerinde satış adresi bulunmaktadır. Doğru, dürüst ve güvenilir hizmet sunan mağazalar, gözlük meraklıları tarafından çok beğenilmektedir.

Göz Grup Mağazaları, Satışta Bulunan Ürünler ve Markalar

Göz Grup Mağazaları, müşteri memnuniyetine verdikleri önem, personel ve ürün kalitesi, titiz ve temiz mağazacılık anlayışıyla dikkat çekmektedir. Firma, genel olarak, lens ve lens ürünleri, güneş gözlükleri, optik (numaralı) gözlükler ve gözlük çerçeveleri satışı yapmaktadır. Markanın temel amacı, kaliteli markaları tüketicimizle buluşturmak ve optik ile gözlük sektörünün gelişimine katkıda bulunmaktır. Firma bay, bayan, uniseks ve çocuk modellerini satışa sunmaktadır. Firma mağazalarında, dünyaca ünlü ve ülkemizde de çok tanınan markaların kaliteli ve lüks modelleri satışa sunulmaktadır. Markalar arasında, Bulgari, Chanel, YSL, Gucci, Calvin Klein, Chopard, Carrera, Davidoff, Diesel, DKNY, Dior, Marc Jacobs, Lacoste, Levis, Fendi, Dolge and Gabbana, Versace, Tom Ford, Tommy Hilfiger, Valentino, Seiko, Rayban, Pierre Cardin, Nike ve Miu Miu sayılabilir. Grup Mağazaları'nda satılan çerçeve çeşitleri genel olarak: blokcam, damla ve pilot modeller, dikdörtgen çerçeveler, kare, kedi ve kelebek modelleri, oval çerçeveler ve wayfarer modeller gelmektedir. Çerçeve seçimi yüz yapımız ve zevkimize göre değişebilir. Lens anlamında ise, dünyanın en kaliteli ve önemli lens markalarının çeşitleri ile solüsyonları ve ek ürünleri satışa sunulmaktadır.

Ürün Siparişi Bilgileri ve Online Alım Seçenekleri

Göz Grup Mağazaları müşterilerine en kaliteli ve en şık ürünleri, en uygun rakamlara sunmayı amaçlamaktadır. Öte yandan, ürünlerin göz sağlığımıza uygun olmasına da çok dikkat edilmektedir. Firmanın kendi adını taşıyan ayrıntılı ve kapsamlı bir internet sitesi bulunmaktadır. Buradan, mağazalarda satılan markalar ve ürünler incelenebilir. Mağazaların bulunduğu yerler ve firma hakkında bilgi edinilebilir. Sitede, göz sağlığı ve göz tansiyonu, kontak lens kullanımı, cam seçme gibi sağlık konularında da birçok eğitici bilgi mevcuttur. Gözlük alışverişlerinde uygun kampanya ve indirim olanaklarından yararlanmak her zaman uygun olacaktır. Grup Mağazaları da müşterilerine sık sık indirimler hazırlamakta ve uygun, taksitli ödeme koşullarıyla ürün alım imkanları sağlamaktadır. Halihazırda devam eden lens kampanyası ile çok uygun rakamlara lens ürünleri alabiliriz. Öte yandan, fırsat reyonunda bulunan gözlük modellerini oldukça ekonomik rakamlara alabiliriz. İnternet üzerinden ürün alışverişi yapmak da mümkün ve oldukça avantajlıdır. Markanın online mağazasından rahatlıkla ürün alımı yapılabilir. Öte yandan, 1v1y, Morhipo, Trendyol ve Daybuyday gibi sanal mağazalardan da ürün alımı yapmak mümkündür.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Miu Miu
  • Trendyol
  • Morhipo
  • Daybuyday
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları