Gömme Dolap Modelleri: Ünlü Markaların En Uygun Fiyatlı Dolap Modelleri

Gömme Dolap Modelleri: Ünlü Markaların En Uygun Fiyatlı Dolap Modelleri Galeri

Bir evin şıklığını gösteren dekoratif öğelerin başında kullanılan mobilyalar gelir. Seçilen mobilya tarzına göre mekan dekorasyonu şekil kazanır. Örneğin klasik mobilyalar kullanılarak hazırlanan salon dekorasyonu, modern halı ve perde çeşitleri kullanılsa bile klasik görünümden kurtulamaz. Bu yüzden mobilya seçimi yaparken nasıl bir mekan dekorasyonu yapmak istediğiniz oldukça önemlidir. Mobilyalarınızı seçtikten sonra mobilya tarzına uygun perde, halı modelleri ve aksesuar seçimi yaparak mekan dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz. Seçilen ürünlerde tarz uyumu kadar renk uyumu da oldukça önemlidir. Mekanın büyüklüğüne ve şekline göre kullanılacak dolapların seçimi de önem taşır.

ŞIk Mobilyalarla Oluşturulan Modern Mekanlar

Son dönemlerde lake mobilyalar oldukça moda. Mutfak kapaklarında, gömme dolap modellerinde ve yemek odası, yatak odası takımlarında lake kaplama sıkça kullanılıyor. Gardrop ve portmanto kapaklarında ayna kullanımı da oldukça yaygın. Geçmiş dönemlerde dikey olarak takılan kulplar, günümüzde daha çok yatay olarak monte ediliyor. Açılan kapaklı gardroplar yerini sürgülü kapaklara bırakmış durumda. Özellikle dar alanlar için sürgülü kapaklar oldukça kullanışlı. Gömme dolap modelleri de dar alanlarda ferah bir görünüm sağlıyor. Televizyon sehpaları yerine büyük ve fonksiyonel duvar üniteleri tercih ediliyor. Ünlü mobilya markalarının koleksiyonlarında çok çeşitli tasarımlara sahip duvar üniteleri yer alıyor. Duvar üniteleri fonksiyonelliği ile vitrinlerin de işlevini gördüğünden, çoğu zaman yerden tasarruf sağlamak amacıyla vitrinler salon takımından çıkarılıyor. Cam kapaklı görünüm yerine artık ahşap kapaklı görünüme sahip ürünler daha çok tercih ediliyor. Mobilyalarınızı, mobilya firmalarının koleksiyonlar ürünlerinden seçebileceğiniz gibi evinizin ölçülerine ve beğeninize göre özel olarak yaptırmanız da mümkün. Gömme dolap modelleri de duvardaki boşluğa göre özel ölçü alarak tasarlanabiliyor. Siz de günümüzde oldukça moda olan bu modern tarzı yansıtan mobilyalar ile evinizde hoş ve trend bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Dolap İhtiyacınız Varsa Online Fırsatları Değerlendirin

Evinizde dolap ihtiyacınız varsa ünlü markaların ürünlerini online mağazalardan uygun fiyatlarla temin edebilirsiniz. Online olarak satın alacağınız mobilyaların çoğu modülerdir. Ürünlerin içinden kurulum şemasını takip ederek kolaylıkla ürününüzü kurabilirsiniz. Kurulumu kolaylaştırmak içinhe parçaya numara verilmiştir. Numaraları takip ederek kurulup yaptığınızda, ürününüz kısa sürede kullanıma hazır olacaktır. Modüler mobilya üretiminde oldukça ünlü olan Metalia ve Kenyap markalarının modüler ürünlerini Hızlı Al online alışveriş sitesinden ücretsiz kargo imkanı ve indirimli fiyatlarla temin edebilirsiniz. Evmanya sitesinde ayakkabılıktan portmantoya, kitaplıktan komidine kadar birçok ürünü bir arada bulabilir, kampanyalı fiyatlarla ve taksit imkanlarıyla satın alabilirsiniz. Altıncı Cadde e-ticaret sitesinde evinizde kullanacağınız pek çok tasarım ürününe kampanyalı satış fiyatları ile sahip olmanız mümkün. Gelecek kampanyaları takip ederek ihtiyacınız olan ürünleri uygun fiyatlarla temin etme şansını yakalayabilirsiniz. Evim.net sitesi de belirli dönemlerde ünlü markaların en beğenilen mobilya ürünlerinin cazip fiyatlarla kampanyalı satışını düzenliyor. Online mağazalardaki fırsatları takip ederek evinizi daha uygun fiyatlara güzelleştirmeniz mümkün.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Evim.net
  • Evmanya
  • Altıncı Cadde
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları