Gömlek: Yeni Sezon Gömlek Modelleri ve İndirim Mağazaları

Gömlek: Yeni Sezon Gömlek Modelleri ve İndirim Mağazaları Galeri

Gömlek, vücudun üst kısmına giyilen, genellikle ince kumaştan yapılmış, yakalı ve kollu bir giysidir. Çeşitli modelleri bulunur. Günlük hayatta hemen hemen her saatte giyilebilir. Genellikle pamuklu kumaştan yapıldığı gibi ipekli ya da kullanılacağı yere bağlı olarak satenden de olabilir. Bir işadamı ya da işkadını için gömlek seçimi çok önemlidir. Gömlek, giyilen pantolon, etek veya takım elbise kumaşı ve rengi ile uyum içinde olmalıdır. Bu yıl yeni sezon erkek modellerinde yakalar biraz küçülmüş ve spor kesimde iki renk olarak çalışılmıştır. Kadınlar için her zaman olduğu gibi yaka seçenekleri çok daha fazla olup yuvarlak, dantelli yakalar bu yıl da kullanılmaktadır. Pamuklu beyaz kumaştan klasik modeller yine her zamanki yerini korumaya, şık beyleri ve hanımları süslemeye devam etmektedir.

Yeni Sezon Gömlek Modelleri

Okul hayatımızdan iş hayatımıza, nişan, düğün, mezuniyet ve özel günler gibi hayatımızın her döneminde gömlek seçimi önemli bir yer tutmuştur. İş hayatında neredeyse zevkin ve statünün bir simgesi olarak görülmektedir. Yakasından tutun, bedene olan uyumuna kadar her noktası giyen hakkında bir fikir verir. Özellikle manşeti ceketin altından yarım parmak görünecek tarzda olmalıdır. 19. yy'ın süslü, dantelli modellerinden, günümüze kadar olan serüveni sırasında pek çok değişikliğe uğramıştır. Önce beyaz, sonra pastel daha sonraları ise her renkte üretilmeye başlanmıştır. Modeller ise yıllara göre değişerek bugüne gelmiştir. Yakalar incelmiş, uzamış, büyümüş ve küçülmüştür. Aynı şekilde beden de darlaşmış ve bollaşmıştır. Günümüzde ise eskiye oranla çok daha fazla seçeneğe sahibiz. Rengini, yakasını, manşetini ve bedenini seçebileceğimiz pek çok model vardır. Kadınlar için bu yıl büyük fırfırlar, farbelalar, kurdeleler çok moda. Erkekler için ise seçenekler daha kısıtlı olmasına rağmen canlı renkli ve pötikare hatta işlemeli spor gömlekler gündemde. Çizgili ve düz klasik gömlekler her zamanki yerini korumaya devam ediyor. Özel günler için ise, önlerinde işlemeler olan şık ipek modeller yine gözde. Sünnet düğünleri yapılacak küçük beyler için de yine fırfırlı ve süslü modeller bu yıl çok moda. Genç kızlar, çok renkli, yeşil, sarı ve mor renklerde saten, ipek ve gösterişli modelleri rahatlıkla giyebilirler. Genç ve her zaman genç kalan erkekler için de eskiden olduğu gibi canlı renklerde ve gösterişli, süslü spor modeller çok gözde. Stil ve zevk sahibi her insanın gardırobunda mutlaka bulunması gereken ve en önemli tamamlayıcı unsur olan bu giysi için öyle çok model seçeneği bulunuyor ki sadece en beğendiğinizi almanız yeterli.

En Uygun Fiyatlarla Gömlek ve Online Alışveriş

Gömlek, her zaman sevdiklerinize alacağınız en güzel hediyelerden biri olmuştur. Çeşitleri başınızı döndürse de yaş, cinsiyet ve beden gözetmeden bulabileceğiniz en güzel modeli daima vardır. Alabileceğiniz yerler için pek çok seçeneğiniz olduğu için şanslısınız. Vakko, Beymen, Sarar, Gucci, Prada, Armani, Burberry, DeFacto gibi ünlü markalara ait gömlek modellerini, internetteki Trendyol, Markafoni, Limango, Morhipo, Daybuyday gibi indirimli alışveriş sitelerini takip ederek kampanyalardan ve % 90’a varan indirimlerden yararlanarak alabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Pastel
  • Prada
  • Beymen
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları