Gömlek Markaları: Bay ve Bayan Markalarda Online Satış İndirimleri

Gömlek Markaları: Bay ve Bayan Markalarda Online Satış İndirimleri Galeri

Kıyafet kültürümüzde gömleğin apayrı bir yeri vardır. Biçim ve görünüş olarak sade şık ve resmi bir görüntü veren bu kıyafet kişiye farklı bir anlam katar. Gerek takım elbisenin içinde, gerekse sadece üst grup olarak kullanılan bu kıyafet, kullanım açısından rahat ve sadedir. Birçok kumaştan üretim yapılmaktadır. Bunlar koton kumaş, pamuklu kumaş, ipek, jarse, keten, viskon kumaş, polyester kumaş olarak da çeşitlilik göstermektedir. Gömlekte kullanılan hammadde de kumaşından ipliğine, düğmesinden rengine kadar birçok detay görmeniz mümkündür. Beylerin ve bayanların resmi iş yerlerinde öncelikli tercih edilen bu kıyafet, kalite açısından da kullanıma göre uygun nitelik göstermesi gerekir. Görünürde gömlekler sanki tek model olarak görünse de, kalıbından uzunluğunu, kumaşından desenine kadar birçok çeşit saymak mümkündür. Çoğu firma kendi markası altında imal edip satışa vermektedir. Bazı firmalar ise, fason üretim yaptırtarak kullanıcıların beğenisine sunmaktadır. İşçilik çok önemli olup tercih edilme gerekçeleri arasında gelir. Geçmiş zamanda terzilere özel olarak diktirilirken zamanımızda artık mağazalarda, gros marketlerde ve hemen hemen her yerde de bulabilmekteyiz. Bunun yanında özel olarak, butik tarzı yerlerde bay ve bayan gömlek dikimi yapılıp alıcının beğenisine sunulmaktadır. Bay ve bayan bu kıyafet arasındaki farklar, kesim biçimidir. Daha genel manada cinsiyete göre feminen ve maskülen değerleri taşır. Gömlekte düğmeler erkekte sağdan sola, kadında soldan sağa düğümlenir. Bu özellik başlıca iki cins arasındaki alameti farikadır.

Gömlek Markaları

Moda, dünyada en önemli trend. Tüm tekstil ürünlerine de yön vermektedir. Şapkadan çantaya, elbiseden pantolona, ayakkabıdan gömleğe kadar tüm moda trendleri dünyaca ünlü modacılar tarafından belirlenmektedir. Gömlekte de durum böyledir. Birçok marka bu alanda üretim yapmaktadır. İster günlük yaşamımızda, ister iş hayatımızda kullanabileceğimiz bu kıyafeti satan, gömlek markalarından bahsedersek eğer, belli başlı firmalar arasında; An Original Penguin, Cons Jeans, Austin Reed, Lufian, ONLY, Vero Moda, Tiffany, Stefanel, Damat, Dexter, Efor, Tween, Bisse, Antony Marato, Barba, Gucci, Versace, Armani, Dolce & Gabbana, Abbate, Calvin Klein, Polo gibi ünlü firmaları saymak mümkündür. Bu firmaların yanı sıra bu alanda üretim yapan birçok firma da vardır. Ürün fiyatları kumaşı modeli markasına göre değişmektedir. Dünyaca ünlü gömlek markalarında fiyatlar çok yüksek olup daha uygun markalarda ise günlük kullanıma uygun cazip fiyatlı ürünler bulmamız mümkündür. Kalıp açısından da farklılık gösteren modeller arasında kendi bedenimize en iyi kesimi seçip giymek en uygunu olacaktır.

Bay ve Bayan Markalarda Online Satış İndirimleri

Birçok markanın modellerini ister mağazalarda, ister online alışveriş sitelerinde artık bulmak mümkündür. Hem model çeşitliliği hem de renk ve beden çeşitliliği ile online alışveriş sitesi bizlere birçok seçenek sunmaktadır. Bay ve bayan model çeşitlerinde birçok marka cazip indirim fiyatları ile online satış sitelerinde kampanyalar düzenlemektedir. Bu sitelerden belli başlıları “Zidaya”, “Trendyol” ve “Limango” gelmektedir. Taksit seçenekleri ya da peşin alımlarda artı indirim fırsatları ile büyük kolaylıklarla alışveriş yapmanız mümkündür.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Damat
  • Cons Jeans
  • Efor
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları