Golf 7: Volkswagen Golf Modelleri Uygun Kredi ve Taksit Koşullarıyla

Golf 7 Galeri

İstanbul gibi büyük şehirlerde yaşamaktaysanız ve her gün işinize giderken toplu taşıma araçlarını kullanmak durumunda kalıyorsanız, toplu taşıma araçlarının kişisel otomobillere göre çok daha az konforsuz olduğunu ve hatların yeterli sayıda olmadığının da bilincindesinizdir. Bu sorunu aşmanın yöntemi basit. Kendi otomobilinizi satın almak. Ancak fiyatlar gözünüzü korkutuyorsa, Volkswagen firmasının modellerine ve özellikle de son yıllarda göze çarpan modellerden birisi olan Golf 7’ye göz atmanız önerilir. Bu otomobil uygun fiyatlı olmasının yanı sıra yakıt tasarrufu, tasarım ve güvenlik gibi birçok açıdan değerlendirildiğinde birçok üst sınıf modele rahatça kafa tutabilmektedir. Çeşitli taksit veya kredi imkanlarından yararlanarak bu otomobile kolayca sahip olabilirsiniz.

Golf 7’nin Eşsiz Teknik Sırları ve Özellikleri

İlk kez 1974 yılında üretimine başlanan bu seri 2012 yılına kadar 6 farklı nesilde 30 milyona yakın bir satış başarısı göstermiştir. Golf serisi, Golf 7 ile birlikte birçok yeni özellik ile birlikte otomobil almak isteyenlere sunuluyor. Yeni modelde firmanın mühendislerinin daha çok yakıt tasarrufu konusunun üzerinde durduğu göze çarpmaktadır. Bunun yanı sıra araç ağırlığı da yaklaşık olarak 100 kilo kadar düşmüştür. Bu düşüş hem yakıt hem de performansta önemli rol oynayacaktır. Bu modelde ön tekerlek kısmının biraz daha öne alınmasıyla birlikte iç hacim artışı olmuştur. Bu modelde ilk kez sürücü profil seçme özelliği bulunmaktadır. Böylece sürücüler, 4 farklı Eco, Sport, Individual, Normal gibi profiller arasından bir tanesini seçerek kendi sürüş tarzını ortaya koyabilecek. İç tasarım kısmına değinilecek olursa, Golf 7’nin kokpit kısmı, firmanın Jetta isimli modelinin kokpiti ile birçok ortak yön taşımaktadır. Daha geniş bir gövde ile kullanıcılarının karşısına çıkan bu model, sadeliği ile dikkat çekmektedir. Yumuşak kauçuk kaplaması ve tam donanımlı gelişmiş ekran kalitesi onu üst sınıf bir otomobil haline dönüştürmüştür. Hava ızgaralarının bulunduğu kısım ile iç kapı detayları yine Jetta modelini andırmaktadır. Volkswagen’nin en yeni modeli tasarım olarak bir ikon olabilecek nitelikte. Genel olarak bakıldığında, Volkswagen firmasının otomobil modelleri tasarımlarıyla adlarından sıkça söz ettirmeyi başarmışlardır. Bu başarısını en yeni modeli olan Golf 7’de de sürdürmeyi başaran firma zaman içerisinde sürekli kendini yinelemeyi hedefleyen ve bunu da başarılı bir şekilde yapabilen nadir firmalardan birisi olma özelliğini taşımaktadır. Dışarıdan bakıldığında önceki serilerle benzer özellikler taşıdığı gibi görülse de aslında teknik detaylara inildiğinde durumun daha farklı olduğu da göze çarpmaktadır. Yepyeni sürüş dinamikleri ile birlikte seyahatleri olduğundan çok daha fazla ilgi çekici hale getirebileceğiniz bu otomobil ile siz ve tüm aileniz çok rahat edecek. Volkswagen firması bu modelinden oldukça umutlu ve özellikle de ülkemizde yüksek satış fiyatları beklemektedir. Performans ve yakıt tasarrufu açısından verimli, tasarım açısından şık ve stil sahibi bir otomobil arıyorsanız, bu modeli rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Cazip Volkswagen Fırsatları ve Krediler

Bu harika Golf 7'yi satın almak için acele edin. Çünkü birbirinden cazip kampanyalar sizi bekliyor. Volkswagen firmasının yeni seri modellerine sunduğu geniş taksit imkanlarının yanı sıra dilediğiniz taktirde birçok kredi imkanı da sizlere sunuluyor. Kredilerin düşük faizli olması ve her bütçeye uygun ödeme planları ile tüketicilere sunulması da firmasının bir diğer avantajı olarak öne çıkmaktadır. Birçok cazip fırsat hakkında detaylı bilgiye Vw.com.tr adresinden ulaşabilmeniz mümkün.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları