Gnctrkcll Kampanyaları: Dönemsel Kampanyalarla İndirim Fırsatları

Boyner Alışverişte %30 İndirim Galeri

Günümüz cep telefonu operatörlerinin sundukları fırsatlar kullanıcıları her geçen gün memnun etmektedir. Turkcell operatörünün gnctrkcll sloganı ile çıktığı bu yolda özellikle gençlere yönelik sunduğu birbirinden cazip avantajlar ve fırsat paketleri ile özellikle öğrencileri memnun etmektedir. Yıllardan bu yana sürekli gençlerin nabzını tutan Turkcell firması her sene yeni fırsatlar ve paket avantajları ile kullanıcıları karşılamaktadır. Gerek konuşma paketleri, gerekse sms ve internet indirim paketleri ile her bütçeye uygun fırsatlar sunmaktadır. Ülkemizin ilk cep telefonu operatörlerinden biri olan Turkcell bu alandaki engin tecrübesi ile en çok tercih edilen operatörlerin başını çekmeyi başarmıştır. Gelişmiş eğitimli çalışan kadrosu ile müşteri hizmetleri konusunda kullanıcıların her türlü soru, şikayet ve taleplerine titizlikle cevap vermektedirler. Gnctrkcll kampanyaları ile genç kullanıcıları memnun etmektedir

Gnctrkcll Dönemsel Kampanyalar ve İndirim Fırsatları

Gnctrkcll Dönemsel Kampanyalar ve İndirim Fırsatları

Gnctrkcll kampanyaları ile ister üniversite olsun ister lise, bütün genç kullanıcıların ihtiyaçları göz önünde bulundurularak geliştirilen ve gençlere sunulan paketler uygun fiyatlar ile öğrencilerle buluşmaktadır. Mesaj bağımlısı olan kullanıcılara yönelik geliştirilen çok özel mesaj paketleri, mesaj yerine konuşmayı tercih edenler için dakika paketleri ve dışarıda internetten kopmak istemeyenler için geliştirilen internet paketleri sayesinde çok uygun fiyatlar ve indirimlerle kullanıcılarla buluşmaktadır. Ayrıca alışveriş kampanyaları ile birçok mağazada Turkcell kullanıcılarına özel indirim ve hediye çekleri bulunmaktadır. Gnctrkcll kullanıcılarının Kasım ayında Boyner mağazalarından yapacakları belirli bir miktardaki alışverişten sonra büyük indirim fırsatı sunmaktadır. Kampanyaya katılmak için avantaj şifresini, şebeke numarası ile birlikte satış görevlisine bildirilmelidir. Ayakkabı Dünyası alışveriş mağazasında Turkcell kullanıcılarına Kasım ayında yapılacak olan alışverişlerde indirim çeki verilmektedir. Avantaj şifresi alışveriş esnasında telefon numarası ile birlikte kasiyere verilmek zorundadır. Kiğılı mağazalarında bütün Turkcell kullanıcılarına özel pantolon ve gömleklerde indirim fırsatları ve diğer tüm ürünlerde cazip indirimler uygulanmaktadır. Uygulama Kasım ayı içerisinde yapılacak olan alışverişleri kapsamaktadır. Turkcell sponsorluğu altında düzenlenen 25 Kasım'a kadar devam eden Disney Live müzik festivaline katılmayan çocuk kalmasın diye 25 Kasım'a kadar alınacak olan bir bilete, bir bilet Turkcell hediye ediyor. Alışverişte birbirinden avantajlı fırsatlar ve her geçen gün yeni gnctrkcll kampanyaları ile Turkcell kullanıcılarının yüzünü güldürmektedir. Turkcell operatör kullanıcıları cazip kampanyalar ile ucuza alışveriş yapmaktadırlar.

Gnctrkcll Dönemsel Kampanyalar Hakkında Bilgi

Gnctrkcll yeni dönemde kullanıcıların beğenisine sunduğu gnctrkcll kampanyaları, indirim fırsatları ve hediye çekleri ile sadece bir telefon operatörü olmadığını göstermektedir. Alışverişlerde kullanıcılarına özel hediye çekleri ve indirimler ile müşterilerine her anlamda avantaj sağlamaktadır. Her türlü alışveriş avantajları ve diğer konuşma, sms ve internet gibi paket kampanyalar hakkında bilgi edinmek için en yakın Turkcell iletişim mağazasına uğrayarak ya da turkcell.com adlı resmi web sitesi ziyaret edilerek kampanyalar hakkında detaylı bilgi edinilebilir. Bu konu hakkında detaylı bilgiye Turkcell müşteri hizmetlerini arayarak ulaşılabilir.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Kiğılı
  • Boyner
  • Turkcell
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları