Gloria Serenity: Gloria Hotelde Kaçırılmayacak Online Rezervasyon

Gloria Serenity Galeri

Akdeniz Bölgesi doğası, iklimi ve sahilleri ile tatil açısından önemli bir merkezdir. Akdeniz’in karakteristik özelliklerinin çoğuna sahip olan Antalya, yerli ve yabancı tatilciler için vazgeçilmez bir nokta olarak yoğun ilgi görmektedir. Gloria Serenity de Antalya’nın bu denli yoğun ilgi görmesiyle kaliteli bir hizmeti birleştirmektedir. İşletme Antalya’nın doğal güzelliği ile lüks bir tatili bir araya getiriyor.

Hizmette Sınır Tanımayan Bir İşletme Gloria Serenity

Gloria Serenity Resort, misafirperverliği ile yurt içinden ve yurt dışından gelen konuklarına kaliteli hizmetleri ile ev sahipliği yapmaktadır. İşletme konaklama, eğlence, yüzme, aktivite çeşitleri ve restoran-bar seçenekleri ile konuklarını ağırlamaktadır. Tesisin bünyesinde Superior Oda diye adlandırılan 202 adet oda bulunmaktadır. Söz konusu odalar deniz taraflı ve bahçeli taraflı diye ayrılarak tesis tarafından müşterilerin tercihine bırakılmıştır. Bu odalarda oturma grubu ve yatak seçenekleri bulunmaktadır. Superior Odalarında balkon ve teras bulunmaktadır, misafirler bu şekilde Akdeniz’in eşsiz manzarasına tanık olabilmektedirler. Yine bu odalarda ikiz yatak ve French Bed tarzında yataklar bulunmaktadır. Tesis 14 adet suit odasıyla da hizmet sunmaktadır. Söz konusu suit odalarda Superior Odalara ek olarak güneşlenme alanı da bulunmaktadır. Oldukça geniş ve ferah olan suit odalar ile farklı bir tatil yaşayabilirsiniz. De Luxe Villa seçeneği ile hizmetlerine farklı bir boyut kazandıran işletme, sektöre bu hizmeti ile büyük katkı sağlamıştır. De Luxe Villalar 2 kattan oluşmaktadır. Birinci katta bir adet yatak odası, salon ve duşakabinli bir banyo bulunmaktadır. İkinci katta ise iki adet yatak odası ve jakuzili banyo bulunmaktadır. Bu villalarda şezlonglu güneşlenme alanı ve oturma gruplu teraslar dikkat çekmektedir. Serenity Resort, bünyesinde bulundurduğu 2 katlı asansörlü, buhar banyosu ve saunası olan VIP Villa ile bambaşka bir misafirperverlik göstermektedir. Bu villada aynı zamanda bir adet de spor odası bulunmaktadır. Bu oda seçeneklerinin yanı sıra Pool & Garden Villa, Presidental Villa, King Suit, Superior Laguna ve SPA Villa gibi seçenekler de yer almaktadır. Gloria Serenity Resort, tesisinde bulundurduğu restoran seçenekleri ile farklı konseptleri bir araya toplamaktadır. Tesis, Komnenos A La Carte ile Ege lezzetlerini, La Trattoria Romano ile İtalyan yemeklerini, River Landing Fish Restoran ile deniz mahsullerini müşterilerine ikram etmektedir. Buna ek olarak Fransız ve Asya mutfağından lezzetleri de bünyesinde barındırarak zengin bir restoran ve yemek listesi sunmaktadır. Bu hizmetin yanı sıra oda servisi 24 saat boyunca faal durumdadır. Sağlıklı bir yaşam şekli seçen konuklarına da fitness salonu ile hizmet vermektedir. Söz konusu salonda soyunma odaları ve Juice bar da bulunmaktadır. Tesis çocuk konukları için Gogi Kids Club ile yaş gruplarına göre yetenek geliştirici farklı eğitimler sunmaktadır.

Online Rezervasyonlar ile Hayalden de Öte Bir Tatil

Gloria Serenity Resort, bahsedilen hizmetleri ile takdire şayan bir başarı öyküsü yazmaktadır. Söz konusu hizmetler size gerçekleşmesi imkânsız hayaller gibi gelmesin. Bavul.com ve Otel.com gibi online adreslerden edineceğiniz indirimli rezervasyon seçenekleri ile hayalden de öte bir tatili büyük bütçeler harcamadan yaşayabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Otel.com
  • Bavul.com
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları