Givenchy Kadın Parfüm: Çeşitleri ve İndirimli Online Satış Noktalar

Givenchy Kadın Parfüm: Çeşitleri ve İndirimli Online Satış Noktalar Galeri

Parfüm, tarihi 5000 yıl öncesinde Mısırlılara dayanan çok eski bir alışkanlıktır. Mısırlılar o dönemlerde kokulu otlar yakarlar, kremler veya çeşitli yağlardan yapılmış kokular sürünürlerdir. Çaşdağ anlamda ilk parfüm 1370 yılında üretilmiş, Macar Suyu adı verilerek Macar Kraliçesine ithaf edilmiştir. 16. yüzyılda cam sanatının ilerlemesi ise parfüm alışkanlığının gelişmesine katkıda bulunmuştur. O dönemlerde parfümün vücuda sürülmesinin hastalık getirebileceğine inanıldığı için, ürünler vücut hariç elbiselere, aksesuarlara, mücevherlere sürülmekteydi. Günümüzde ise bu ürünler gerek şişeleri gerekse kokuları ile adeta birer sanat eseri oluşturmaktadır. Kokular vücut kokusunu bastırma amaçlı değil, kişilik sergileme amacıyla kullanılmaktadır. Koku sektöründe hizmet veren yüzlerce yerli veya yabancı marka bulunmakatdır. Bu markaların da her zevke hitap eden koku çeşitleri mevcuttur. Kozmetik devlerinden bir tanesi olan Givenchy, kokuları en çok beğenilen firmaların baş sıralarında yer almaktadır.

Givenchy Kadın Parfümleri

Givenchy Kadın Parfümleri

Very İrresistible: Çiçeksi kokuların başdöndürücü ferahlığı bu şişede toplanmıştır. Genç bayan kullanıcılar için de uygun bir kokudur. Verry İrresistible Sensual: Yoğun çiçeksi notalar içermektedir. Gündüz kullanım için uygundur. Absolutely İrresistible: Kırmızı meyvelerin paçuli ve sedir ile harmanlanmasıyla oluşturulmuştur. Kadınsı kokusu ile duyguları baştan çıkaran bir etkisi vardır. Amirage: Manolya ve menekşenin, esmer amber ve misk ile buluşmasıyla oluşmuştur. Vanilyalı koku sevenler için birebirdir. Ange Ou Demon: Oryantal koku ailesine dahil olan bu ürünün büyüleyici bir etkisi vardır. Gece ve kış aylarında kullanım için uygundur. Ange Ou Demon Le Secret: Odunsu notaların yasemin ve yeşil çay ile harmanlanmasıyla oluşan ferah bir kokudur. Organza: Tanrıçaların zerafeti ve şehvetinden ilham alınarak yaratılmış bir kokudur. Gece kullanım için uygundur. Ysatis: Egzotik koku severler için uygun bir üründür. Gece ve gündüz kullanılabilecek, çok yoğun olmayan bir koku çeşididir. Hot Couture: Çiçek ve ağaç kokularını tercih edenler için uygundur. Tutkulu kadının kokusudur. Play for Her: Pembe biberin tatlı esansı ile sandal ağacının rahatlatıcı kokusundan yaratılan bu koku her mevsime uygundur.

Givenchy Kadın Parfüm Online Alışveriş İmkanları

Givenchy kadın parfüm çeşitlerini büyük kozmetik marketlerde bulabileceğiniz gibi online alışveriş sitelerinden de temin edebilirsiniz. Hatta çoğu alışveriş sitesinin düzenledikleri kampanyalar sayesinde fiyatlar piyasa fiyatından çok daha uygun hale gelmektedir. Zidaya, Givenchy kadın kokularını %30'a varan indirimler ile listelemektedir. Ayrıca gönderilerden hiçbir kargo ücreti de talep edilmemektedir. Balerin, Misspera, Hepsiburada, Kozmetikcim, Derinmor gibi online alışveriş sitelerinin yanısıra, Boyner, YKM, Sevil ve Tekin Acar gibi büyük mağazaların online alışveriş kısımlarından da dilediğiniz gibi koku alışverişinizi yapabilirsiniz. Eğer Givenchy ürünlerinizi daha uygun fiyatlara almak isterseniz özel alışveriş klüpleri bu konuda size yardımcı olacaktır. Dönemsel kampanyalar ile Trendyol, Morhipo, Limango, Markafoni, Vip Dukkan gibi özel alışveriş klüplerini takip ederek en güzel kokulara %70'e varan inidirimli fiyat avantajları ile sahip olabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • MissPera
  • Zidaya
  • Markafoni.com
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları