Gezer Ayakkabı: Modelleri, Terlik ve Ayakkabılarda Müthiş İndirimler

Gezer Ayakkabı: Modelleri, Terlik ve Ayakkabılarda Müthiş İndirimler Galeri

1968 yılında, küçük bir atölyede başlayan üretimi ile bugün Türkiye sınırlarının dışına çıkan Gezer ayakkabı, 2012 modelleri ile göz doldurmaktadır. Gezer, ürettiği model ve çeşitleri ile Türkiye’nin saygın ve güvenilir markasıdır.

Gezer Ayakkabı Modelleri

Gezer erkek, bayan ve çocuk ayakkabı ve terlik modellerinde, yıllardır özel tasarımlarıyla piyasada aranan bir markadır. Bu sene, botlar, çizmeler, spor terlik, klasik terlik ve ayakkabılarında, 2012 yılının beğenilen modellerini bulmak mümkündür. Babet modellerinde fiyonklu, düz veya çiçekli kumaşlardan yapılan modeller, her beğeniye uymaktadır. Klasik ayakkabılarda olan deri, kumaş ve suni deri seçenekleri, yağmur çizmelerindeki sarı, mavi, gökkuşağı gibi renk ve modeller, çok tercih edilmektedir. Bayanların, gece kıyafetlerinin altına giydikleri özel gece ayakkabılarında, Gezer’in taşlı ve özel kumaş seçenekleri ile yarattığı modeller, bayanlar tarafından çok tercih edilmektedir. Ev terliklerinde, kışlık ve yazlık model üreten Gezer ayakkabının, daima tercih edilmesinin sebeplerinden biri de, sağlamlığı ve model seçeneğinin fazlalığıdır. Arge departmanı olan firma, sürekli olarak ayak sağlığına uygun, model ve çeşit tasarımı ile çalışmaktadır. Bugün, Türkiye’de ekonomik ve kaliteli ayakkabı ve terlik satan Gezer ayakkabı sayesinde, her bütçe kendine göre model seçebilmektedir. Erkek modellerinde olan spor çeşitlerde, renkli ve hava alan modellerle, eskinin siyah ve kösele ayakkabı devrimini yıkıyor ve daha sportif klasik modellerle yeni bir akım başlatıyor. Alt kaplamaları, ince kösele ve üst kısmında yapışkan bantlı modeller ile hem ortopedik, hem de senenin erkek trendlerine uygun modeller, insanların beğenisine sunulmuştur. Fakat, erkek modasında olan klasik takım elbise modelleri unutulmamış, rugan, deri ve suni deri olarak çeşitlendirilmiştir. Erkekler için üretilen yazlık terlikler ile Gezer, plaj modasına el atmış ve erkeğin kadın kadar şık olabileceğini kanıtlamıştır. Spor yapanlara özel krampon modelleri, kaliteli krampon ihtiyacına yönelik ekonomik çözümler sunan Gezer’de, renk ve model çeşitliliği mutlaka görülmelidir. Bayan, erkek ve çocuk olarak, spor yapan, yürüyüş yapan ve bisiklete binen her yaştan insan için üretilen ergonomik spor modelleri, birbirinden güzel renk ve modellerle çeşitlendirilmiş ve hepsi ortopedik olarak üretilmiştir. Özellikle, çocuk modellerinde olan ayak sağlığı hassaslığı, Gezer ayakkabı için çok önemlidir. Bu sene Gezer, fiyat olarak başlattığı, belli yaz kampanyaları ile fiyatları düşürdü ve ekonomik fiyatlar ile ayakkabı ve terlik satmaya devam etmektedir.

Terlik ve Ayakkabılarda Müthiş İndirimler

Erkek, bayan ve çocuk çeşitlerinde, tüm sandalet, terlik ve yazlık ayakkabılarında, şık ve sağlıklı modeller için, markanın model ve çeşitlerini mutlaka görünüz. Şıklığın ve rahatlığın bir arada olduğu kaliteli modelleri, internet ortamında Online alışveriş yaparak, güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz. Papuc.com, Butigim.com, Kominjo.com, Zizigo.com ve Enmoda.com gibi web sitelerinden, Online alışveriş yapabilir ve kampanyalardan faydalanabilirsiniz. AVM’lerden ve Gezer ayakkabı satış noktalarından bütün modelleri görebilir ve inceleyebilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Enmoda
  • Zizigo
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları