Gerard Butler Filmleri: En Sevilen Filmleri Kampanyalı Alışverişte

Gamer Galeri

1969 yılında İskoçya'da doğan ünlü oyuncuyu beyaz perdede zirvenin en tepesine taşıyan ve tüm dünyada tanınmasını sağlayan yapım Kral Leonidas karakterini canlandırdığı 300 Spartalı adlı filmdir. Müthiş aksiyon ve dövüş sahneleri ile hatırladığımız senaryo bilim kurgu türünün en güzel örneklerinden biri oldu. 28 yaşında aktif olarak devam eden avukatlık kariyerini bir kenarda bırakıp ufak tefek Tv dizilerinde rol alan oyuncu, 2004 yılındaki Operadaki Hayalet ile dikkatleri üstüne çekti. Güçlü fiziği ve yakışıklılığının yanında oyunculuğu ile de Hollywood dünyasının aranan yüzlerinden biri olmuştur. Ancak onu zirveye taşıyan daha önce de bahsettiğimiz gibi 300 Spartalı adlı yapımdır. Gerard Butler şu ana kadar herhangi bir filminden dolayı ödül almamıştır.

Ünlü Aktörün En Beğenilen Filmleri!

Ünlü Aktörün En Beğenilen Filmleri!

Gerard Butler filmleri arasında genel olarak aksiyon ön plana çıktığı gibi ünlü oyuncuyu romantik komedi, bilim kurgu ve animasyon türünde de görebiliyoruz. 2007 yılında yayınlanan İhanetin Bedeli'nde ünlü aktörü çocuğu kaçırılmış bir avukat olarak görüyoruz. Fidye için çocuğu kaçıran kişinin niyeti ise sadece para değil aynı zamanda hayatlarında olup biten her şeyi tüm samimiyetle anlatması. En ufak bir yalan karşısında ise çocuğun hayatı son bulacaktır. Karısını nasıl aldattığını anlatırken piskopat yine ondan birçok şey istemeye devam eder. Gerard Butler özellikle 2009 yılında çıkardığı üç farklı film ile başarısını ve dünya çapında tanınırlığını arttırdı. Adalet Peşinde adlı yapımda karısı ve çocuğu bir ev soygununda acımasızca öldürülen bir adamı canlandırıyor. İşinde gücünde olan ve herhangi bir suça karışmamış bir aile babası iken acımasız bir katile dönüştüren şey ise karısını ve çocuğunu öldürenlerin çok az bir ceza ile hapisten yırtması. Bu karara imza atanları tek tek öldürmeye karar veren bir babanın ve onu durdurmak için tüm yolları deneyen bir dedektifin hikayesi burada ön planda. Suç ve aksiyon içerikli bu yapımdan sonra oyuncuyu bu sefer yine büyük bir ilgi gören Kadın Aklı Erkek Aklı isimli filmde görüyoruz. Erkekler hakkında ipucu veren ve bunu yaparken de oldukça rahat olan, argo kelimelerden çekinmeyen ve tespitlerinde de tamamen haklı olan bir adam rolünde. Son derece kontrolcü ve feminist bir kadına sevgilisi ile olan ilişkisini düzeltmesi için yardım ediyor. Ünlü aktörü hemen ardından "Gamer" adıyla büyük sükse yapan bilim kurgu yapımında görüyoruz. Gelecekten ilham alınıyor ve insanların bilgisayarlar tarafından kontrol edilebildiği bir çağı anlatıyor ve aksiyon sahneleri ile göz dolduruyor.

Blu-ray ve Dvd Cd'lerinde İndirimli Fiyatlar!

Gerard Butler'in filmlerine en uygun fiyatlar ve kampanyalar ile ulaşmak için en cazip seçenek online alışveriş sitelerini ziyaret etmek. Bu konuda Türkiye'de oldukça başarılı hizmet veren sitelerden biri de idefix'dir. Fiyatlarının son derece uygun olmasının yanında indirim kuponu ve hediye çekleri ile siteyi ziyaret edenlere de ek olarak avantaj sağlayacak indirimler sunuyor. Bu kodlara ise sitemizi ziyaret ederek ulaşmak mümkün.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları