George Clooney Filmleri: Aktörün Bütün Filmleri Online Mağazalarda

Ocean's Eleven Galeri

George Clooney 1961 yılında ABD'de doğmuş oscar ödüllü bir oyuncudur. Oyunculuğa adım atmaya başladıktan sonra yan karakterler ile film karelerinde yer almaya başlamıştır. Gerek fiziği gerekse oyunculuğu ile kısa zamanda göz önüne çıkmayı başlamış ve başrol karakterlere böylece adım atmıştır. 1994 yılında başlayan ve 2006 yılında biten efsane "ER" dizisinde tam 106 bölüm oynamış ardından 2000 yılında Komedi dalında En iyi Erkek Oyuncu ödülünü almıştır. Bunun yanında ünlü oyuncu George Clooney, BM'nin düzenlediği yardım kampanyalarında sürekli yer alan Hollywood yıldızları arasında geliyor. Oyunculuk kariyerinde asıl patlamayı ise 2001 yılında başlayan ve seri halinde çekilen Ocean's Eleven filmi ile yapmıştır.

Ünlü Oyuncunun Yer Aldığı Yapımlar ve Kazandığı Ödüller

Ünlü Oyuncunun Yer Aldığı Yapımlar ve Kazandığı Ödüller

George Clooney'in oldukça sağlam bir kariyeri bulunuyor. Birçok kez ödüllere aday gösterilmiş ve kazanmıştır. İlk ödülünü "Neredesin Be Birader" ismiyle 2000 yılında kazandıktan hemen bir yıl sonra başlayan Ocean's Eleven serisi ile yıldızını parlatmıştır. Komedi-Macera temalı filmde bir kumarhane soygunu için muhteşem bir plan yapan adamların hikayesini konu alıyor. Filmde birçok ünlü yıldız da yer almış ve oldukça büyük bir beğeni toplamıştır. 3 yıl sonra ise Ocean's Twelve ve 2007 yılında da Ocean's Thirteen adlı serinin üçüncü ve son sunumu yayınlanmıştır. Konu olarak yine macera ve akıl oyunları ile izleyenlerin beğenisini toplamıştır. Ünlü oyuncunun Batman ve Robin serisinin bir filminde Batman karakterini de canlandırmış ancak yeteri kadar ilgi çekmemiştir. George Clooney filmleri arasında Good Night, and Good Luck isimli yapım ise başta en iyi yönetmen, senaryo ve yardımcı erkek oyuncu dalında ödüllere aday gösterilmiş ancak kazanamamıştır. Ancak aynı yıl çevirdiği ve yönetmenlik koltuğuna oturduğu Syriana isimli yapımda ise en iyi yardımcı aktör ödülünü almıştır. Konu olarak ise emekliliği yaklaşmış bir CIA ajanını canlandırıyor ve hazırlanmak olan bir suikastı engellemek için göreve davet ediliyor. Bu çalışmada ise ünlü oyuncu Matt Damon'u da görmek mümkün. 2010 yılında The American, The Ides of March, The Descendants çalışmaları ile yine göz dolduruyor. 2012 yılında ise Gravity adlı yapımın yönetmen ve oyunculuğuna soyunmuştur, bu yapım ise 2013 yılında gösterime girecektir. George Clooney aynı zamanda yapımcı, senarist, yönetmen, oyuncu olarak çeşitli senaryolarda görev almaya devam ediyor.

İndirimli Fiyatlar ve Kampanyalardan Yararlanın!

Ünlü aktör Türkiye'de de oldukça sevilen ve filmleri beğeni ile izlenen bir oyuncudur. Sadece Türkiye değil tüm dünyada oldukça rağbet görüyor. Hollywood'un en popüler aktörleri arasında olan George Clooney filmlerine DVD ve Blu-ray şekliyle sahip olmak için Idefix.com'u ziyaret edebilirsiniz. Sitemizde Idefix.com'a özel olmak üzere hediye çeki ve indirim kuponları da bulunmakta. Bu sayede ek bir avantaja da sahip oluyorsunuz. Bunun yanında Kitapsan.com'da sizin için farklı bir seçenek olabilir. İndirimli fiyatlar ve kampanyalardan yararlanmak için Indirimlr.com'u güncel olarak ziyaret etmeniz ve fırsat kodlarına ulaşmanız yeterli.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • idefix
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları