General Mobile Fenomen: Android İşletim Sistemli Performans Telefonu

General Mobile Fenomen Galeri

General Mobile, Amerika'da kurulmuş olan bir Türk markasıdır. Özellikle 2006 yılında çıkarttığı çift sim kartlı telefon modelleri ile adından oldukça söz ettirmiştir. Türkiye'de ilk yerli tableti olan "e-tab" adlı proje ile de tanınıyor. Türkiye'de ürünlerini Telpa güvencesi ile satışa çıkarıyor ve teknik servis desteği sağlıyor. Marka birçok modelinde özellikleri oldukça üst seviye tutmuş ve ucuz fiyat politikası ile hedef kitleyi etkilemeyi başarmıştır. Uygun fiyatlı ürünleri ile yakın zamanda adından daha da söz ettirecek gibi gözüküyor.

Bir Telefondan Beklediğiniz Her Şey Fenomen'de!

Bir Telefondan Beklediğiniz Her Şey Fenomen'de!

General Mobile Fenomen, 4.3 inç gibi oldukça büyük dokunmatik ekranı ve 480x800 çözünürlüğü ile sizlerin karşısına çıkıyor. Bunun yanında 5 MP kamerasının yanında ön tarafında da bir kamera bulunmakta. Telefonda bulunan işletim sistemi ise Android olarak belirlenmiş. Şık tasarımı ve üstün özelliklerini çok uygun bir fiyat ile birleştirmiş ve akıllı telefon kullanmayı sevenlerin dikkatini çekmeyi başarmıştır. Telefonda entegre halinde bulunan birkaç program sayesinde gerek 3G gerekse Wi-fi sayesinde android uygulamaları indirme şansınız var. Telefonun bataryası ise 1500mA olarak üretilmiş. Bu sayede daha uzun süre telefon ile konuşmak ve internette sörf yapmak mümkün oluyor. 5 MP kamerası ile çektiğiniz resimleri daha sonra parmağınız ile küçültebilir ya da büyültebilirsiniz. Hassas ekranı sayesinde menüler arasında rahatça dolaşabilirsiniz. Telefonda yüklü halde bulunan programlar sayesinde ihtiyaçlarınızı gideriyor ve hayatınızı kolaylaştırıyor. Işığa duyarlı akıllı sensörleri ise size daha rahat kullanım kolaylığı sağlıyor. Bunun yanında telefona dokunmadan bilgisayar üzerinden telefon üzerinde işlem yapmanızı sağlayan özel programı sayesinde kişileri düzenleyebilir, mesaj atabilir, uygulamaları kaldırabilirsiniz. Tasarım olarak ise biraz iPhone modelini andırıyor. Dokunmatik ekrandan kaynaklanan büyüklüğü ve 150 gram civarındaki ağırlığı ile avucunuza tam oturuyor. Kasası ise düşmelere karşı dayanıklı bir malzemeden yapılmıştır. Ürün size 4 GB hafıza kartı ile geliyor ve bunu dilerseniz 16 GB arttırabilirsiniz. Bluetooth, GPS, GPRS gibi bağlantılarda telefonun diğer özelliklerinden. Genel olarak oldukça şık ve gösterişli bir tasarıma sahip olan General Mobile Fenomen, gerek kamerası gerek ise akıllı özelliklerine bakıldığında oldukça makul bir fiyata satılmakta.

Online Alışveriş, Yetkili Servis ve Aksesuarlar!

General Mobile markasına ait birçok modele Kliksa.com, Webdenal.com ve Telpa.com.tr üzerinden ulaşabilirsiniz. Sadece telefon değil aynı zamanda aksesuarlar da sizleri bu adreste bekliyor. Kılıf ve ekranın çizilmesini önleyici özel ekran koruyucusunun yanında yedek batarya, kulaklık, şarj cihazı aksesuarlardan bazıları. Fiyatların uygun olmasının yanında kredi kartına taksit ve ücretsiz kargo seçeneği de sizleri bekliyor. Siparişleriniz ise 3 iş günü içinde size teslim edilmekte. Telpa.com.tr adresini ziyaret ederek olası servis problemlerinize de çözüm bulabilirsiniz. Sade ve kolay kullanıma sahip akıllı telefonların yanında tablet bilgisayarlara da uygun fiyatlar ile ulaşabilirsiniz. Akıllı mobil ürünler ve servisleri ile olası problemlerinizi çözüme kavuşturmak da mümkün.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Kliksa.com
  • WebdenAl
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları