General Mobile Dst Diamond: Swarovsky Süslü Estetik Cep Telefonu

General Mobile Dst Diamond: Swarovsky Süslü Estetik Cep Telefonu Galeri

Estetik görünümü, swarovski taşlı tuşları, ideal boyutu ve fonksiyonel özellikleri ile piyasada satışa başladığı ilk günden beri adından çok söz ettiren General Mobile DST Diamond cep telefonu, özellikle bayanların gözdesi haline geldi. Swarovski taşlı tuşları ile bayanların aksesuarları ile de uyum sağlıyor. Modelin pembe ve beyaz renkleri bulunmakta. Pembe renkli model özellikle genç kızlar tarafından yoğun ilgi görüyor. Birçok iş kadını bu cep telefonunun beyaz renkli modelini kullanıyor. Telefon ile hediye verilen swarovski kolye de bayanların beğenisini topladı. Ürünle birlite verilen bir diğer hediye olan beyaz cep telefonu kılıfı da zarif deri tasarımıyla oldukça şık.

Bayanların Gözdesi Tasarım Harikası Cep Telefonu

General Mobile DST Diamond, estetik görünümü ile kısa sürede bayanların favori cep telefonu haline geldi. Tuşlarında kullanılan taşlar özellikle süslü bayanların beğenisini topluyor. Açılan kapağın arkasında yer alan ayna, oldukça hoş düşünülmüş bir ayrıntı. Model, sadece büyüleyici dış tasarımı ile değil özellikleri ile de oldukça beğeniliyor. Çift sim kartın bir arada kullanılabilmesi ürünün sağladığı büyük avantajlar arasında. Bu modeli kullanarak facebook, twitter gibi sosyal ağlara kolaylıkla bağlanabilir, paylaşımda bulunabilirsiniz. Sürgülü kapak özel dizaynı ile rahatça açılıp, kapanıyor. Qwerty klavyesi ile ürün oldukça kullanışlı hale getirilmiş. Bluetooth özelliği ile kablo kullanmadan cihazlar arası veri alışverişini kolaylıkla yapabilmeniz mümkün. 3.2 megapiksel dahili kamerası ile her an anılarınızı ölümsüzleştirebilirsiniz. Fm Radyo özelliği ile radyonuz, her canınız her müzik dinlemek istediğinde kullanımıza hazır. Mp3 ve MPEG4 destekleyen özelliği ile beğendiğiniz müzikleri dinleyebilir ve dilediğiniz videoyu izleyebilirsiniz. Canınız sıkıldığında hafızasında bulunan ya da sizin yüklediğiniz oyunları oynayarak vakit geçirebilirsiniz. Ürünle birlikte verilen 2 GB hafıza kartı size geniş depolama alanı sunuyor. Siz de bu cep telefonu modeline sahip olarak şık tasarıma ve birden fazla özelliğe aynı anda sahip olma ayrıcalığını elde edebilirsiniz.

Beğendiğiniz Modele Uygun Fiyatlarla Sahip Olun

General Mobile DST Diamond cep telefonuna sahip olmak istiyorsanız, ürünü telektronik ürün satışı yapan teknolojik marketler temin edebilirsiniz. Ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olmak için satış danışmanlarıyla görüşebileceğiniz gibi markanın web sitesinde de ürünün özelliklerine ulaşabilirsiniz. Bu tasarım harikası ürüne online fiyat avantajları ile sahip olacağınız pek çok online satış mağazası da bulunuyor. Ürünün yanında swarovski taşlı kolye ve beyaz deri kılıf hediye olarak veriliyor. Bu şık ve kullanışlı cep telefonu modelini kliksa.com e-ticaret sitesinden indirimli fiyatla ve 12'ye varan taksit imkanlarıyla satın almanız mümkün. Hizlial.com sitesi de ürünü uygun fiyatla ve güvenli olarak temin edebileceğiniz bir diğer online mağaza. Sitede yer alan kullanıcı yorumlarını okuyarak da satın almadan önce ürün hakkında bilgi edinmeniz mümkün. Cep telefonu alacaksanız, online mağazaların sunduğu uygun fiyat avantajlarını ve taksit imkanlarını değerlendirebilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  •  Swarovski
  • Kliksa.com
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları