General Mobile Diamond: Cep Telefonlarında Online İndirim Avantajları

General Mobile Diamond Galeri

Cep telefonları günümüz teknolojisinde kullanılan en etkin iletişim araçlardandır. Cep telefonu alanında hizmet sunan birçok firma bulunmaktadır. General Mobile bu firmalardan biridir. Gelişen teknolojik imkânlar diğer yandan insanların daha fazlalaşan ihtiyaçlarını karşılayabilmek için kurulmuştur. Seçkinliğe ve daha fazla değeri olan kaliteli ve performansı hedefleyen firma değişik niteliklere sahip ürünler ile hizmet vermektedir. Bunun yanında sade özelliklere sahip telefonların yanında burada tanıtılacak olan model gibi biraz daha ortanın üstü olarak tanımlanan seviyelere yönelik ürünlerde üretmektedir. General Mobile Diamond bu nitelikte bir üründür. Lükse kaçan kullanıcılara yönelik olarak üretildiği için bazı tasarım farklılıkları ile ön plana çıkmaktadır. Bu telefon tasarım yapısındaki farklılıklar nedeniyle bayanlara yönelik olarak üretilen bir modeldir. Aynı anda şıklığı ve kaliteyi bir arada bulmak isteyenlere yönelik olarak hizmet verecek şekilde tasarlanmıştır. Bu telefonun ilginç özelliklerinden biri telefonun dış süsleme yapısında Shaworiski taşların kullanılmış olmasıdır. Bu şekilde sadece dış görünüş açısından bile dikkat çekicidir. Bayan kullanıcıları hedeflediği belirtilmişti. Telefonun kadınlara özel bir menüsünün olması cihazın bu özelliğini daha da güçlendirmektedir.

General Mobile Diamond Cep Telefonları

Cep telefonlarının boyutları oldukça önemlidir. Çünkü küçük boyutlu olması kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Ancak telefonun boyutlarının küçük olması bazı özelliklerin kısıtlanmasını gerektireceği için dezavantaj olarak da görülebilir. General Mobile Diamond telefonları küçük boyutlara sahip zarif bir dış görünüşü olan bir telefondur. Ancak telefonun boyutları oldukça zarif ve küçük olmasına rağmen QWERTY klavyeye sahiptir. Telefon aynı anda çift sim kartı kullanabilme özelliğine sahiptir. Klavye tipi bir tuş takımının olması kolaylıkla mesaj yazılmasını sağlamaktadır. Telefonun tasarımı sayesinde tuş takımları gizlenebilmekte bu şekilde boyut olarak telefonun daha az yer kaplaması mümkün olmaktadır. Telefonun Dual sim teknolojisine sahip olması iki ayrı telefon taşıma zorunluluğunu ortadan kaldırmaktadır. Telefonun internete bağlanabilmesi ve Facebook, Twitter gibi sosyal ağlara kolayca bağlanabilmesini sağlayan özelliklerinin olması oldukça dikkat çekicidir. Mobil olarak her an için bu sosyal ağlara girilmesini sağlıyor.

Cep Telefonlarında Online İndirimli Fiyatlar

General Mobile Diamond telefonu sahip olduğu sıra dışı tasarımının yanı sıra sahip olduğu teknik özellikleriyle de dikkatleri çekebilmektedir. Bilgisayara bağlanabilmesi, kayan kapağının yana doğru açılabilmesi. TFT renkli ekrana sahip olması, Türkçe kullanma kılavuzunun olması, standart bir işletim sisteminin olması telefonun ilgi çeken özelliklerinden bazılarıdır. Telefonun kişisel bilgi yönetimine yardımcı olabilen dünya saati, alarm, süreölçer ve ajanda gibi özelliklerinin olması tercih edilme nedenlerini daha iyi açıklamaktadır. Telefonun etkileyici ve diğer telefonlardan oldukça farklı bir tasarımının olması sahip olduğu sıra dışılığın bir göstergesidir. Son model cep telefonlarını indirimli fiyatlarla Hizlial.com ve Darty.com gibi online sitelerden satın alabilirsiniz. Ayrıca kampanyalardan da yararlanabilirsiniz. Kredi kartı ile ödeme seçeneği de bulunmaktadır. Online alışveriş yapmanın kolaylıklarından yararlanarak uygun fiyatlarla ürün satın alabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Darty
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları