Genç Büyük Beden: Abiye, Elbise, Giyim ve Online Satış Fırsatları

Genç Büyük Beden: Abiye, Elbise, Giyim ve Online Satış Fırsatları Galeri

Giyim, çağlardan beri süregelen, özellikle bayanlar için bir şıklık yarışı haline dönen bir unsurdur. İnsanlar birbirlerine şık ve güzel görünmekten daha çok, kendilerini içinde rahat hissettikleri kıyafetle görünmeyi tercih etmektedir. Bu konuda yaşı ilerlemiş olanlar daha sorunsuz olsalar da genç insanlar için giyim konusu başlı başına bir sorun teşkil etmektedir. Herhangi bir yere gitmeden günler öncesinde "ne giysem?" telaşı başlar ve yüzlerce kıyafet denenir. Bu deneme safhasında, kusursuz bir fiziğe sahipseniz şanslısınızdır. Fakat kilo fazlanız var ise işte o zaman kıyafet seçimi tam bir işkence haline gelmektedir. Firmalar, büyük beden giyim konusunda son derece yetersizdir. Mevcut birkaç marka hariç, büyük beden giyim üreticileri modadan sond erece uzak, şıklıkla alakası olmayan kıyafetleri satışa sunmaktadır. Bu durum özellikle genç kesimi son derece mutsuz etmektedir.

Genç Büyük Beden

Genç büyük beden giyiminde hizmet veren birkaç kaliteli marka bulunmaktadır. Bu markalar normal koleksiyonlarına ek olarak aynı modellerini büyük bedenler için de üretmektedir. Ayrıca sadece büyük beden giyiminde hizmet veren firmalar da mevcuttur. Kullanıcıların yaşları küçüldükçe kesimler de ona göre modernleşmektedir. Pantolonlar daralırken elbiselerde çeşitli dekolteler kullanılmaktadır. Bluzların, elbiselerin, eteklerin renkleri kilo problemini gizleyecek şekilde kullanılarak daha canlı ve enerjik görünümler elde edilmektedir. Bu sayede genç büyük beden kullanıcılarına da yaşlarına uygun giyim özgürlükleri tanınmaktadır. Koton mağazaları, raflarında birkaç sezondur 50 bedene kadar kıyafetlere yer vermektedir. Birbirinden şık kıyafetlerin bulunduğu büyük beden reyonunda günlük giyim, iş hayatı veya abiye giyime uygun seçenekler bulmak mümkündür. Gençler için büyük beden giyim konusunda iddialı olan Ridade giyim rengarenk kıyafet seçenekleri ile beğeni toplamaktadır. Fazla kiloları gizlemek amacı ile koyu renk tercih edenlerin görüşlerini değiştirecek olan birbirinden enerjik ve sezon modası renkleri bünyesinde barındıran marka, elbiseden tişörte, etekten şorta, monttan yağmurluğa geniş ürün yelpazesi ile genç kullanıcıların gönlünü fethetmektedir. Think Plus markası "ölçüsüz güzellik" sloganı ile yola çıkarak, büyük beden ölçülerindeki kullanıcılarına görsel şölen yaşatmaktadır. Marks&Spencer ve LCW gibi kadın erkek genç yaşlı birçok kullanıcıya hizmet veren giyim firmaları da bazı modellerinde büyük beden kullanıcılarını düşünerek mağazalarında 54 bedene kadar kıyafetlere yer vermektedir.

Online Alışveriş İmkanları

Sumak XL Fashion koleksiyonlarına sanalgiyim.com ve hepsiburadadan ulaşılmaktadır. Bu sitelerde tüketiciye, kredi kartına 24 aya kadar taksit imkanı ve Türkiye'nin her yerine kargo imkanları sunulmaktadır. Ridade giyim kendi online alışveriş sitesinde birbirinden güzel kıyafetlerini satışa sunmaktadır. Think Plus markası da kendi sitelerinde bulunan online alışveriş bölümünden satış yapmaktadır. Ayrıca sitede %70'e varan inidirm fırsatlarının bulunduğu indirimli ürünler kategorisi de bulunmaktadır. Koton, Evans, Marks&Spencer ve birbirinden şık birçok farklı markaya, zaman zaman yapılan indirimli kampanyalar ile Trendyol, Morhipo, Markafoni, Limango, 1v1y, Vip Dukkan gibi özel alışveriş klüplerinde rastlayabilir, %80'e varan inidirm seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Koton
  • Limango
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları