Gelin Saçı Modelleri: En Popüler Gelin Saçı ve Duvak Modelleri

Gelin Saçı Galeri

Gelin olmak her genç kızın hayalidir. Bu hayali sevdiğinizle birlikte gerçekleştirirken bembeyaz şık bir gelinliğin içinde ve şık tasarlanmış bir saç ve duvak ile daha hoş hale gelebilir. Gelinlik ve saç seçimi çok çeşitli olduğu için gelin adayları için çok zor olmaktadır. Gelin saçında birçok model bulunmaktadır. Onun için acele etmeden aylar öncesinden buna karar vermek, plan program yapmak daha iyi olacaktır. Bu konuda çok araştırma yaparak yüz tipine ve saç tipine hangi model saç ve duvak modellerinin yakışacağını bulabilmek mümkün. Bu özel gün çok mühim bir gündür. Bu gün herkesin hayatında ilk ve son olacağı düşünülen bir gündür. Bunu kararlı bir şekilde düşünüp gelinlik, saç ve duvağı da ona göre seçmek gerekir. Yani bu konuda titiz davranmalı ince eleyip sık dokumakta fayda vardır. Piyasada çok çeşitlilik gelin adaylarını yanıltmasın. Önce vücut tipine karar verilmeli daha sonra gelinliği en sonda yüz ve saç tipine göre de duvak, saç ve makyaj seçilebilir.

Gelin Saçı Modelleri ve Duvakları

Gelin Saçı Modelleri ve Duvakları

Bu özel günde her şey mükemmel olmalı. Kusursuz bir düğün için her şeyin planını programı önceden yapmalı. 2013 gelini olacaklar için bu yılın gelin saçı modellerinde maşalı, dalgalı, yandan omuza doğru akan saç modellerini görebilmek mümkün. Yine modası geçmeyecek modeller içinde sade ve modern havada modelleri görebilmek mümkün. Saçları hareketlendirme adına taç, narin çiçekli süsler yer almakta. Bu sezon dalgalı, maşalı ve gösterişli saçlar ön planda olacak. Saçları yine incilerle ve küçük parlak taşlarla süsleyerek gelinlikle uyum içine sokulabilir. Bu işlemler düğün gününden en az 2 ay öncesinde ayarlanmalı ve provalarının yapılması iyi olacaktır. Geriye artık düğün gününü beklemek kalacaktır. Saçlar çok uzunsa bukleli bir model yaptırılabilir. Düğün kapalı bir yerde olacaksa özellikle topuz modelleri tercih edilebilir. Buklelerle tamamlanan bir topuz çok şık duracaktır. Dış mekanda düğün yapacaklar için saçları maşa ile hareketlendirerek özgür bir şekilde serbest bırakılabilir, bunu da çiçek veya taç ile şekillendirmek mümkün. Gelin duvağı da gelinliğin vazgeçilmez bir parçasıdır. Duvağı seçerken gelinlikler uyum içinde olmalıdır. Yeni sezon duvak modellerine bakılacak olursa gelinlikler gibi çok şık ve detaylarla süslenmiş modeller bulunmaktadır. Burada önemli olan gelinlikte bulunan detaylarla duvakta bulunanlar arasında bağlantı olmasıdır. İkisi bir uyum içinde olmalıdır.

Gelin Saçı Modelleri Ve Duvaklarda Online Fırsatlar

Bu özel günde her şey kusursuz olmalı. Düğün için her şeyin provası yapılmalıdır. Gelinlik, saç, duvak ve makyajı seçerken hepsi birbiriyle uyum içinde olmalıdır. Şehir Fırsatı online sitesinde ünlü kuaförler ve duvak, gelinlik tasarımı yapan ünlü markaların indirimli fiyatlarını bulabilmek mümkün. Bu siteye ücretsiz üye olduktan sonra fırsatları takip edebilir, bütçenize en uygun ürünleri seçebilirsiniz. Bu özel günde her şeyi seçerken iki kez düşünmeli ve doğru kararı almalısınız.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Şehir Fırsatı
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları