Gelin Ayakkabısı: En Şık Modelleri, En Ünlü Markalar Online Satışta

Gelin Ayakkabısı: En Şık Modelleri, En Ünlü Markalar Online Satışta Galeri

Kadın ve moda dediğimizde aklımıza gelen temel şeylerden biri de ayakkabılardır. Birbirinden ayrı olarak düşünülemeyen bu ikili alışverişlerde sık sık bir araya gelirler. Kadınlar için ürün bir ihtiyaç olmaktan çıkıp; lüks, hobi ve şıklıklarını tamamlayan en önemli aksesuarları haline gelmiştir. Dolaplarımızın büyük bir bölümünü kaplayan bu aksesuarlar renk, model, günlük ve abiye modeller olarak ayrılmışlardır. Günlük hayatlarında sade modelleri kullanan hanımlar, davetler de ise süslü abiye modelleri tercih etmektedirler. Yeni evlenecek bayanlar açısından büyük bir önem taşımaktadır. Hayatlarının en özel anlarında gelinliklerine uygun olarak kullanacakları bu aksesuarı seçmek onlar için oldukça zordur. Sade, dantelli, taşlı, bantlı, topuklu ve topuksuz modeller arasından kıyafetinize en çok yakışanı bulmak için, düğün kıyafetinin kumaşını ve modelini göz önünde bulundurmanız gereklidir. Sade kıyafetlerde daha çok dantelli, işlemeli modelleri seçerken, abartılı kıyafetlerlerde ise taşlı ya da sade modelleri kullanabilirsiniz. Salon ve kır düğünlerinde kullanılan bu modellerin yanı sıra plaj düğünlerinde babet ve sandalet tarzı topuksuz modeller tercih edilmektedir.

Yeni Trend Gelin Ayakkabısı Modelleri

Yeni Trend Gelin Ayakkabısı Modelleri

Ayakkabı modellerine her geçen gün bir yenisini ekleyen tasarımcılar, gelin ayakkabısı alanında da şık, farklı ve yaratıcı tasarımlar yapmaktadırlar. Her tür düğün kıyafetine uygun olarak kullanılabilen bol seçenekli modeller, bayanların seçim yapmasını da zorlaştırmaktadır. Bundan üç dört yıl önceye kadar beyaz üzerine kurulu ve sıradan olan tasarımlara günümüzde renkli ve sıra dışı modellerde eklenmiştir. Ünlü tasarımcıların yaptığı bu ürünler sizlere çiçekli, kurdeleli, dantel kaplamalı, inci ve taş işlemeli beyaz ya da krem renkli modellerin yanı sıra, pembe, sarı, gri gibi renkli modellerde sunmaktadır. Beyaz rengin üzerine kullanılmış metal aksesuarlı modellerde bu yılın en çok tercih edilen ayakkabıları arasındadır.

Gelin Ayakkabısı Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Gelin Ayakkabısı Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Düğü kıyafetinize uygun olarak seçeceğimiz ayakkabının tasarımı kadar rahat ve kullanışlı olması da önemlidir. Boyu daha uzun göstermek için seçilen yüksek topuklu modeller, davet boyunca ayakta kalıp, masaları dolaşıp, davetlilerle konuşan ve dans eden geline sıkıntılı ve zor anlar yaşatabilir. Gecenin sonunda yorgunluktan şişmiş ve yara olmuş ayaklara sahip olmak istemiyorsanız, kısa topuklu ya da topuksuz modelleri seçmelisiniz. Böylece düğününüzün tadını çıkartabilir ve geceden gülümseyerek ayrılabilirsiniz. Tüm zorluklarına rağmen hala yüksek topuklu bir model seçmeyi düşünüyorsanız, kalın topuklu ve bilekten bağlamalı olanları tercih etmelisiniz. Aklınızdan çıkartmamanız gereken bir diğer konuda, aldığınız ürünü düğün öncesi mutlaka kullanmalı, derisinin yumuşamasını sağlamalısınız. Aksi takdirde düğün gününüzde kötü bir sürprizle karşılaşabilirsiniz.

Ünlü Markalar ve Online Satış

Ünlü Markalar ve Online Satış

Modanın ve tasarımın gelişmesi ile birlikte gelin ayakkabısı alanında da ünlü marka ve tasarımcıların ürünleri beğeninize sunulmuştur. Gelinler için bir birinden şık modeller sunan markalardan bazıları Lesilla, Christian Louboutin, İnce Topuk, NR 39, Nine West, İnci… Aradığınız modelleri mağazaların yanı sıra online olarak satış yapan ve kişiye özel tasarım seçenekleri sunan sitelerden de bulup, satın alabilirsiniz. İki ila on beş gün arasında teslimat yapan en uygun fiyatlar ile satış yapan online alışveriş sitelerinden bazıları şöyledir; İnce topuk, Zidaya, Gitti Gidiyor, Topuk, Zizigo, Pabbuc.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Christian Louboutin
  • Zizigo
  • Zidaya
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları