Gardrop: Gardrop Modelleri ve Markaları | Online Alışveriş Fırsatları

Gardrop: Gardrop Modelleri ve Markaları | Online Alışveriş Fırsatları Galeri

Eski devirlerde insanlar eşyalarını duvarlara asıyorlardı. Daha sonra tahta sandıklar dolap niyetine kullanılmaya başlandı. Duvarlara oyulmuş raflar ve üzerine yapılan tahta kapaklarla ilkel dolaplar ortaya çıktı. Ortaçağda raflı ve kapaksız büfe şeklinde dolaplar görüldü. Sandıklar ve duvar dolaplarından sonra Rönesans döneminde dolapların kapaklarına yağlı boya resimler yapıldı. Daha sonra dolaplara çekmeceler eklendi. 17. yüzyılda içine elbise asılabilen ilk gardroplar yapıldı. Hepsi el işçiliği ile yapılıyor; motifler ve işlemelerle süsleniyordu. 18. yüzyılda içi ipek ya da kadife gibi parlak renkli kumaş kaplı ve tahta ya da cam kapaklı dolaplar ortaya çıktı. Günümüzde ise gardroplar yatak odamızın vazgeçilmez bir eşyasıdır. Hem klasik hem de modern modellerini hepimiz evlerimizde kullanırız.

Gardrop Modelleri ve Markaları

Gardrop Modelleri ve Markaları

Hepimizin evinde çeşitli giysilerimiz için kullandığımız dolaplar vardır. Evimizin dekorasyonuna ve odanın büyüklüğüne göre, modern ya da klasik bir modelde olabilir. Tek kapılı, iki kapılı, üç kapılı , dört kapılı ve beş kapılı olanları; üzerinde yüklüğü olanları bulunur. Öncelikle evimizde nerede kullanacağımız önemlidir. Yatak odasında, ayıracağımız yer küçükse küçük bir model tercih etmeliyiz; aynı şekilde oda büyükse uygun büyüklükte bir model seçmeliyiz. Raylı sistemle çalışan, tüm duvarı kaplayan, giysi odası şeklinde ya da gömme olarak kullanılan modelleri bulunur. Her markanın çok değişik ve çok kullanışlı modelleri mevcuttur. Öncelikle kullanışlı olması ve tüm giysilerimizin derli toplu bir şekilde sığabilmesi önemlidir. Aynı zamanda aradığımızı hemen görebilmemiz ve çabucak bulabilmemiz zaman kaybetmemek açısından önemlidir. Kelebek mobilya’da evinize uygun ölçülerde gardrop modelleri bulabilirsiniz. Favori, Çilek, Dreamwood, Adore, Modeks, Kenyap, Bellona ve Çiftçioğlu gibi markaların her zevke uygun modelleri bulunmaktadır. Çocuklarınızın odası için Belis ve Cicila marka modelleri seçebilirsiniz. Ayrıca İkea Mağazasına gidip tam yatak odanızın ölçülerine göre istediğiniz tipte sürgülü, raflı, çekmeceli, istediğiniz gibi kapaklı bir model alabilirsiniz. Ayrıca küçük çocuğunuz ya da genç kızınız veya oğlunuz varsa onlar için de muhteşem güzellikte ve renklerde gardrop modelleri mevcut. İstediğinizi seçebilir ve bütçenize uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.Tekzen Mağazasından altı kapılı model alabilmeniz mümkündür.

Çeşitli Gardrop Markaları İçin Online Alışveriş Fırsatları

Beğendiğiniz ve evinizdeki yatak odasının ölçülerine uygun bir gardrobu istediğiniz markanın internet sitesinden online olarak satın alabilirsiniz. İstikbal Mobilyanın internet sitesini ziyaret ederek ya da mağazalarından indirimli ve kampanyalı satışlarla bütçenize uygun fiyatlarla istediğiniz model için alışveriş yapabilirsiniz. Kelebek Mobilya mağazalarında ve internet sitesinde tüm ürünlerinde % 15 indirim 12 taksit ödeme imkanı sunuyor. Kampanyaları takip ederek ve indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Kredi kartı ile yapacağınız ödemelerde taksitle ödeme seçeneğini tercih edebilirsiniz. Dolap çeşitlerini Evimister ayrıcalığı ile bir arada bulabilir; online alışverişe özel indirim fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Evmanya'da yer alan kampanyaları takip ederek birçok markanın ürününe büyük indirimlerle ulaşabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • TEKZEN
  • Ikea
  • Evimister
  • İstikbal
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları