Garanti Pos: Pos Kredi İle Anında Nakit Kredi Fırsatını Kaçırmayın!

Garanti Pos Galeri

Garanti Ödeme Sistemleri 1999 yılında Garanti Bankası tarafından kurulmuştur. Türkiye'de ilk kez uygulamaya geçen çip bazlı ve çok markalı kredi kartı olan Bonus bu sistemin bir ürünüdür. Bunun dışında yine ülkemizin ilk mil programlı kredi kartı olan Miles&Smiles kredi kartı, Avrupa'da bir ilk olan çevreci ve sanal kart Bonus Trink, kişilerin ihtiyaçları gözetilerek tasarlanan Flexi Card, banka kartı ile kredi kartını birleştirerek toplu taşıma araçlarında bilet gibi kullanılabilen Bonuslu Avea da yine aynı sistemin ürünleridir. Tüm bu ilklerin sayesinde uluslar arası birçok ödül alan Garanti, hayata geçirdiği projelerle de dikkat çekmektedir. Bu özellikleri sayesinde dünya üzerinde parmakla gösterilebilecek bir konuma gelen banka, Hindistan'dan İzlanda'ya, Fransa'dan Yunanistan'a dünyanın pek çok ülkesinde bulunan bankalara danışmanlık hizmeti vermektedir. Banka, ödeme sistemleri kapsamında bireysel kredi kartları kadar ticari kartlarda da 4 ayrı grupta 9 farklı ürünle müşterilerine hizmet vermektedir. Bugün ülkemizde kullanılmakta olan dört kredi kartından biri Bonus Card'tır. Şu durumda büyük ya da küçük ölçekli olsun işyeri sahibi iseniz siz de işletmenize bir Garanti Pos almalı ve nimetlerinden yararlanmalısınız.

Garanti Pos’un Özellikleri Nelerdir?

Garanti Pos’un Özellikleri Nelerdir?

İngilizce'den dilimize geçen POS'un açılımı "Point Of Sale"dir. Daha açık bir ifadeyle, alışveriş sırasında kullanılan kredi kartının geçerli olup olmadığını, kartın bağlı bulunduğu hesapta limit olup olmadığını, işlemin hangi bankadan hangi kartla yapıldığının onayının alınmasını sağlayan ve herşey uygunsa alışverişin bu kartla yapılmasına imkan sağlayan elektronik cihaza POS denir. Bu cihazın üstünde, kredi kartının üzerinde bulunan manyetik bandın okunmasına imkan veren bir tarayıcı bulunur. Tarayıcıdan okunan karttan yine cihazın üstünde bulunan tuşlar ve ekran sayesinde para çekilir, ekrandan onay alınır. Yapılan işlem aynı anda kartın bağlı bulunduğu banka merkezine ulaşır. Günümüzde büyük bir kolaylık olan bu cihazlar sayesinde alışverişler hızlı ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Kredi kartı kullananlar kadar, işyeri sahipleri için de büyük avantajları olan bu cihazlar, işyerinde fazla miktarda para bulundurulmamasına, cironun artmasına, nakit akışının daha kolay takip edilmesine, satışların daha hızlı ve doğru bir şekilde gerçekleşmesine imkan sağlar. Üstelik elle bilgiler girilmediğinden, bundan dolayı oluşabilecek hataların da önüne geçilmiş olur.

Acil Finansman İhtiyaçlarınıza Hızlı Çözüm!

Pos'un tüm bu faydalarının yanında Garanti Pos acil nakit ihtiyaçlarınız için kredi kullanmanıza da imkan veriyor. Kefile gerek kalmadan kullanabileceğiniz bu krediler için üstelik teminata da gerek yok. Bu krediyi kullanabilmeniz için an az 1 yıldır bu cihaza sahip olmanız ve yıllık cironuzun bankanın belirlediği bir miktarın üstünde olması şarttır. Bu şartları sağlıyorsanız hemen kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Garanti Pos kredi başvurusu için cihazın işlem menüsündeki "Kredi" seçeneğinin üstüne gelin ve "Giriş" tuşuna basın. Bu menü altında açılacak olan menü adımlarını takip ederek başvurunuzu gerçekleştirin. Aynı menüden açılacak olan "Sorgu" kısmından da kredi başvurusu sonucunuzu 5 dakika içinde öğrenin.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları