Garanti Mortgage: En Uygun Faiz Oranları ve Geri Ödeme Koşullu Kredi

Garanti Banka Galeri

Türkiye genelinde 907 şubesi bulunan Garanti Bankası kurulduğu zamandan bu yana geçen 65 senede, bankacılık sektöründe uzmanlaşmış bir yapı arz etmesinin yanında toplum için yadsınamaz bir değer oluşturuyor. Yaklaşık 11 milyon müşteriye hizmet veren kurum, Türkiye'nin 2. en büyük özel bankası unvanını elinde tutuyor. Gelişmiş bir ATM ağı, teknolojik altyapısı, bankacılığın gerektirdiği tüm hizmetleri etkili ve hızlı sunacak şekilde oluşturulmuş yapılanmasıyla Garanti Bankası, Türk Bankacılık Sektöründe ayrıcalıklı bir konuma sahip. Konut edinmek için finansal destek sağlamak istediğimizde karşımıza Türkiye'nin ayrıcalıklı bir yere sahip bankasından, Garanti Mortgage başlığıyla yardım eli uzanıyor.

Garanti Mortgage İle Konut Sahibi Olmak

Uzun Vadeli İpotekli Konut Kredisi başlığıyla özetlenebilecek Mortgage sistemi rehinli satış olarak düşünülebilir. Bu sistemle alınan konutlara yerleşmek için bir süre beklemeye gerek yoktur ancak alınan kredinin ödeme yükümlülüğü bitmeden konutun satın alan kişiye ait olduğu söylenemez. Uygun faizli ve uzun vadeli geri ödeme seçenekleri sayesinde tercih edilen bir sistem olan mortgage, Garanti Bankasıyla müşterilerin hizmetine sunuluyor.Garanti Mortgage her kesime hitap eden ödeme seçenekleriyle müşterilerine çeşitlilik arz eden bir ürün yelpazesi vaat ediyor. Konut sahibi olmak isteyenler kurumun sunduğu bu sistemle konut edinme fırsatlarına göz gezdirdiğinde değişik ödeme seçeneklerine sahip bir çok plan başlığıyla karşılaşıyor. Düşen faizli , indirimli, artan taksitli ve ara ödemeli mortgage başlıkları bunlardan sadece bir kaçı. Anlaşılacağı gibi geri ödemedeki bu çeşitlilik laf olsun diye değil, cüzdanına farklı zamanlarda değişik hacimlerde para giren müşterilere kolaylık olsun diye düşünülen bir hizmet. Örneğin Balon Ödemeli Mortgage seçeneğinde gördüğümüz gibi geri ödemeyi alıcı kendi durumuna göre ayarlayabiliyor. Ya da taşınma masrafları yüzünden herhangi bir kuruluşa ödeme yapamayacak müşteriler için düşünülmüş 'Şimdi Al Sonra Öde' imkanı bile tanınıyor. Kısacası Garanti, sağladığı kolay geri ödeme koşullarıyla neredeyse herkesi konut sahibi yapmayı amaçlıyor.

Uygun Faiz Oranlarıyla Yeni Konutlar

Garanti uzun vadeli uygun faiz oranlarıyla kredinizi vermeye hazır. garantimortgage.com adresinde istediğimiz geri ödeme seçeneğiyle edineceğimiz finansmanın şablonunu çıkartabiliyoruz. Bir döküm halinde aylara yaygın ödenecek taksit tutarlarını görebilir ve böylece cebimize ve planlarımıza uygun kredi seçeneğini bilinçli bir şekilde seçme yoluna gidebiliriz. Bunun yanında, sitede yer alan Online Mortgage Uzmanı modülüyle aklımızdaki soru işaretlerini gidermek adına yetkili bir uzmanla konuyu enine boyuna görüşebiliriz. İlgili sitede bulunan kısa formu doldurduğunuzda ise konuyla alakalı olarak anında telefonla aranmanız mümkün. Biz Sizi Arayalım seçeneği sayesinde konut sahibi olmak için çekmeyi düşündüğünüz kredi hakkında aklınızda dolaşan yüzlerce soru işaretini yok ederken herhangi bir iletişim ücreti ödeme derdine de bir son verebilirsiniz. Garanti Mortgage'in uygun faizli ödeme planlarından birini seçerek uzun yıllar hayalini kurduğunuz ancak imkanların el vermediğini düşündüğünüz için sürekli ertelediğiniz sıcak yuvanıza kavuşabilirsiniz.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları