Garanti Internet: Online Alışverişlerde Online Bankacılık Fırsatları

garanti logo Galeri

Para çekme haricinde her türlü bankacılık işlemini evinizin konforunda, dilediğiniz yer ve zamanda yapmak artık çok kolay. Teknolojik yenilikler ve gelişmeler sayesinde uzun süredir bu konfora sahibiz. Bütün büyük bankalar birer birer sanal şubelerini açmış durumda. Sektörde 65 yıllık köklü ve güvenilir bir geçmişe sahip Garanti Bankası bugün ülkenin en büyük ikinci özel bankası konumunda. Garanti internet şubesi ise birçok yenilik ile müşterilerine mümkün olan her türlü kolaylığı sağlıyor. Sadece bilgisayarlar aracılığı ile değil akıllı telefonlarınız ile de ulaşabileceğiniz sanal şube de gerçekten sıcak para çekme dışında her türlü işleminizi yapabiliyorsunuz. Üstelik gerçek şubede daha yüksek ücret alınan işlemleri daha azına mal ederek.

Garanti İnternet İle Tüm Bankacılık İşlemleri Parmaklarınızın Ucunda

Garanti İnternet İle Tüm Bankacılık İşlemleri Parmaklarınızın Ucunda

Güçlü ve gelişmiş teknolojiye sahip alt yapısı ile Garanti internet şubesi saygın kuruluşlar tarafından birçok kez yurdun en iyi internet bankası olarak seçilmiştir. Yedi gün yirmi dört saat, online bağlantının olduğu her yerden ulaşabileceğiniz sanal şubenizde sizi ne gibi kolaylıkların beklediğine kısaca göz atalım. Basit ancak çok işinize yarayacak interaktif bir uygulama olan takvim seçeneğinden, ödeme günleriniz, özel hatırlatmalarınız ve nakit akış takibiniz konularında yararlanabilirsiniz. Gelir gider tablosundan da kayıtlı hesaplarınız ya da kredi kartlarınız ile ilgili hesaplarınızın dökümünü görüntüleyebilirsiniz. Soru ve şikayetleriniz için site üzerinden müşteri temsilcisi ile bağlantı kurabilirsiniz. Hesap detayları kısmında tüm hesaplarınızın dökümünü, hesap hareketlerini takip edip, vadesiz TL veya döviz cinsinden yeni hesap açabilirsiniz. Kredi başlığı adı altında, almak istediğiniz kredinin faiz oranlarını, ödeme koşullarını öğrenebilir, almış olduğunuz krediler var ise ödeme tablolarını listeleyebilirsiniz. Ayrıca sigorta poliçelerinizi ve emeklilik sözleşmelerinizi de Garanti internet şubesinden takip edebilirsiniz. Farklı hesaplarınıza ya da başka hesap numaralarına EFT ve havale işlemi gerçekleştirmek artık çok kolay. Para gönderme işlemini cep bank uygulaması ile de yapabilirsiniz. Cep bank kartsız para çekme kolaylığıdır. Limitinizi ve şifrenizi belirledikten istediğiniz bir kişiye ya da kendinize sadece cep telefonu numarası girerek hesabınızdan para gönderebilirsiniz. Çek, senet ve kredi kartlarının takibi ve ödemelerini de sanal şubenizden gerçekleştirebilirsiniz. KGS, vergi ve cep telefonuna para yükleme seçenekleri Garanti internet şubesinin sunduğu diğer hizmetlerdendir. İnternet üzerinden gerçekleştirdiğiniz işlemlerin güvenliği çok önemlidir. Banka bu konuda en yeni ve gelişmiş güvenlik önlemlerini almaktadır. Ayrıca güvenlik resmi, şifrematik, mini klavye, güvenlik tanımlamaları, cep telefonu onaylı şifre gibi farklı güvenlik uygulamalarını da devreye sokmuş durumda. Güvenli bir işlem gerçekleştirmek için kullanıcıların da üzerine düşen bazı şeyler var. Bankadan geliyor gibi gözükse de e-maillerinize çok dikkat etmelisiniz. Güvenmediğiniz bir bilgisayardan şubeye girmemeye çalışın. Tarayıcıya adresi mutlaka siz yazın. Şifreleriniz kolay çözülemeyen karmaşık yapıda olsun. Kim olursa olsun özel bilgilerinizi kimse ile paylaşmayın ve son olarak web tarayıcınızın güncel sürüm olmasına özen gösterin.

Online Bankacılık İle Online Alışveriş Kolaylığı

Online alışverişlerinizde internet bankacılığının tüm nimetlerinden faydalanabilirsiniz. Online kullanıma açtıracağınız kredi kartlarınızı kullanabileceğiniz gibi, limitinizi siz belirleyeceğiniz sanal bir kart oluşturup internet ortamındaki harcamalarınızda onu kullanabilirsiniz. İnternet bankacılığı için şifre ve parolanızı aldıktan sonra internet adresi garanti.com.tr ve cep telefonları için wap.garanti.com.tr'den istediğiniz bankacılık işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları