Garanti Bankası Kredi Kartı: Online Kredi Kartı Başvurusu ve Şartları

flexi Galeri

Finans kuruluşlarının müşterilerine sunduğu ve pos cihazları aracılığı ile ödeme yapabilme imkanı tanıyan kredi kartları nakit ödemenin en büyük alternatifidir. Üstelik taksitlendirme avantajları ile harcamalarınızı bir defada ödemek zorunda kalmazsınız. Kredi kartı kullanarak alışveriş yapan bir kişi aslında bankaya borçlanır. Bir aylık bir dönemde hesap kesimi gerçekleşir. Borcun en az minumum tutarının geri ödenmesi gerekmektedir. Bu ödeme için ise müşteriye on günlük bir süre tanınır. Ödenmeyen borçlar için gecikme faizi işleme başlar. Kuralına uygun olarak kullanıldığında kredi kartı güvenli ve çok avantajlı bir üründür. Günümüzde bütün bankalar, müşterilerine bu ayrıcalığı sunarlar. 1946 yılından bu yana finans sektöründe üstün başarılara imza atan Garanti Bankası kredi kartı seçenekleri arasında da her müşteri grubuna özel farklı ürünler yer almaktadır.

Her Müşteri Grubuna Hitap Edebilen Bir Garanti Bankası Kredi Kartı Vardır

Her Müşteri Grubuna Hitap Edebilen Bir Garanti Bankası Kredi Kartı Vardır

Bu ürünün ülkede ilk kullanımı 1968 yılında Diners Clup aracılığı ile gerçekleşmiştir. O zamanlar sadece birkaç bin kişinin sahip olduğu bu ürünün kullanıcısı 2007 itibari ile elli milyona yaklaşmış durumdadır. Hatta onunla yapılan harcamalarda Avrupa üçüncüsü konumundayız. Ülkede bu ürünler ile yapılan her işlem BDDK tarafından denetim altındadır. Faiz oranları ile ilgili düzenlemeler de bu kurumun sitesinde yayınlanmaktadır. Ülkenin en güvenilir bankaları arasında yer alan Garanti Bankası kredi kartı fırsatları ile ilgili bilgilere gelince. Banka, farklı müşteri gruplarına ve farklı harcama alışkanlıklarına göre farklı ürün seçenekleri sunmaktadır. Anlaşmalı isimlerden sürpriz indirimler kazanabileceğiniz Money ürünleri indirim yanında, para biriktirme fırsatı da sunarlar. Bonus card ailesine ait ürünler ile bonus biriktirerek bedava alışveriş şansını yakalayabilirsiniz. Hızlı ödeme için Bonus Trink, aynı zamanda makyaj aynası görevi de gören Aynalı Bonus, yurt dışında da hep yanınızda olacak Bonus Platinium Amerikan Express, bonus ailesinin üyeleri arasında yer alır. Ayrıca tuttuğunuz futbol takımının renklerine bezenmiş Bonus sahibi olma ayrıcalığını da yaşayabilirsiniz. Türk Hava Yolları ile anlaşmalı olan tek kredi kartı ise Miles&Miles adını taşır. Harcadıkça mil biriktirebilir ve bu millerinizi Türk Hava Yollarının her yöne uçuşlarında kullanabilirsiniz. Mevcut durumdaki ürünlerden başka kendi tarzınızı kendiniz de tasarlayabilirsiniz. Müşterilere bu fırsatı sunan Flexi Card, şeklinden limitine kadar her detayı sahip olan kişinin tasarlayabileceği şekilde sunuluyor.

Kredi Kartı Sahip olma Şartları Ve Online Başvuru Kolaylığı

Tüm kredi borçlarınızı internet ve telefon bankası, atm ve sms ile takip edebilirsiniz. Aile bireyleri için ek kart başvurusu yapabilirsiniz. Bu ürün ile yapılan tüm harcamalar ortak limit üzerinden gerçekleşecektir. İlk kullanım aşamasında belirleyeceğiniz şifreyi kimseye söylememeye özen gösterin. Ayrıca ürünün arka kısmında yer alan güvenlik kodu da gizlemeniz gereken önemli bir bilgidir. İnternet alışverişlerinizde ürünün numarası dışında son kullanım tarihi ve güvenlik kodu ile alışveriş gerçekleştiğini unutmayın. Bu bilgilere sahip olan biri sizin adınıza harcama yaparak sizi zor durumda bırakabilir. Garanti'ye ait kartınızın çalınması ve kaybolması durumunda hemen 444 0 333 numaralı hattı arayarak iptal başvurusu yapmanız gerekmektedir. Sanal işlemleriniz için ise sizin belirleyeceğiniz limite sahip bir sanal card başvurusu yapmanızı öneririz. Tüm Garanti ürünleri hakkındaki detaylı bilgiyi, sahip olma şartlarını ve online başvuru adımını garanti.com adresinde bulabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Türk Hava Yolları
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları